بازسازی غرفه عربستان در نمایشگاه جهانی در حال انجام است و کشتی ماه در منطقه با تکنولوژی بالا در چانگژو باقی خواهد ماند

به عنوان پروژه مهم همکاری بین المللی صنعت و جهانگردی یک کمربند و یک جاده و 26 سپتامبر، کشتی گنج جاده ابریشم که دوستی عمیقی بین مردم چین و عربستان سعودی دارد و نماد تبادل و کشف متقابل بین دو تمدن است ، به طور دائمی در منطقه فناوری پیشرفته چانگژو و بندر جهانی جیانگنان لنگر می اندازد.

غرفه عربستان در نمایشگاه جهانی 2010 با سرمایه گذاری کل توسط گروه Yuexing بازسازی شد 3 میلیارد RMB. این پروژه در شرق جاده Songhan North ، غرب جاده Hengshan ، شمال جاده Pujiang و جنوب جاده Gaoyouhu واقع شده است. نمای آن شبیه به سبک بندر جهانی جیانگنان است و یک مجموعه گردشگری تجاری و فرهنگی تجربی را ایجاد می کند که یک تجربه خانه و گردشگری فرهنگی را ادغام می کند. این پروژه از مفاهیم اصلی طراحی ، نقشه های اولیه ، معماری و الگوهای اصلی مبلمان غرفه عربستان سعودی احترام می گذارد و به دنبال بهبود نقص های موجود در ساختمانهای موقت اصلی ، بهبود استانداردهای ساختمانهای دائمی و بهبود راحتی عملکرد در فضاهای داخلی برای بهینه سازی طراحی. این قابلیت چند رسانه ای اصلی و قابلیت نمایش تصویر در غرفه عربستان را حفظ کرده و انسانیت و ماهیت آن را ارتقا می دهد. عربستان سعودی. علاوه بر این ، این فناوری پیشرفته چندرسانه ای VR را برای بهبود تجربه مشاهده تصویر به کار خواهد گرفت. انتظار می رود این پروژه در سال 2008 به پایان برسد مارس 2023. پس از تکمیل ، رقابت Jiangnan Global و هنگ کنگ، و فرهنگ ، تجارت و جهانگردی را ادغام کنید ، که همگی در یک کارت تلفن کاملا جدید گردشگری شهری به اوج خود می رسند.

دبیر کمیته حزب شهرداری چی جیابین اشاره کرد که بازسازی کشتی ماه و نمایش دائمی آن در غرفه عربستان به وضوح نشان می دهد چانگژو اجرای طرح یک کمربند و یک جاده. این مفهوم فرهنگی را به شدت غنی می کند چانگژو راه آهن سریع السیر شهر جدید و همچنین توسعه در صنعت گردشگری فرهنگی شهر را ترویج می دهد. در حال حاضر، چانگژو با هدف ایجاد یک مقصد درجه یک گردشگری داخلی با پیروی از اصول جهانگردی جهانی است.

بندر جهانی جیانگنان همچنین به طور همزمان آکواریوم احداث می کند. در کنار کشتی Moon ، آکواریوم یک تجربه مشاهده قدرتمند درست در زیر کشتی خواهد داشت و آن را به سمت آسمان بلند می کند.

درباره منطقه ملی فناوری پیشرفته Changzhou (CND)

منطقه Hi-Tech ملی Changzhou (CND) در قلب دلتای رودخانه یانگ تسه واقع شده است. بیش از 1600 شرکت سرمایه گذاری خارجی در CND وجود دارد. اخیراً ، CND در حال سرعت بخشیدن به سرعت توسعه و تشدید تلاش ها برای ایجاد یک پایگاه صنعتی است ، و باعث می شود 2 ستون تجاری تولید تجهیزات (ماشین آلات دقیق) و مواد جدید بزرگتر و قویتر شوند. صنایع نوظهور متشکل از نسل جدید فناوری اطلاعات ، زیست پزشکی ، وسیله نقلیه جدید انرژی ، فتوولتائیک و هواپیمایی است.

پیوندهای مرتبط: www.cznd.gov.cn
لینک مرتبط: http://cznd.changzhou.gov.cn/.

منبع: منطقه ملی فناوری پیشرفته چانگژو

لینک های مربوطه

www.cznd.gov.cn