بازسازی 20 میلیون دلاری Cragun’s Resort در زمان شیوع بیماری همه گیر ادامه دارد

BRAINERD ، مین.، 8 اکتبر 2020 / PRNewswire / – اریک پیترسون، مدیر کل استراحتگاه Cragun در Brainerd، MN، یکی از مثبت ترین افرادی است که با آنها ملاقات خواهید کرد. به او لیمو بدهید و او با کمال میل آنها را می گیرد و می گوید: “با تشکر – لیمو رایگان”! این دقیقاً همان نگرش مثبتی است که پیترسون و کراگون در طی شیوع ویروس کرونا داشته اند.

زمستان پیش رو نقطه نیمه راه Cragun است 20 میلیون پروژه توسعه و بهبود استراحتگاه. در اواخر سال 2015 ، کراگون یک طرح تهاجمی را برای بازسازی ، جایگزینی و اضافه کردن امکانات جدید و اقامت برای اطمینان از موفقیت مداوم اقامتگاه آغاز کرد. هنگامی که در ماه مارس همه گیر همه گیر شد ، پیترسون از این فرصت استفاده کرد و ساخت و ساز را در چندین منطقه از مکان تفریحی افزایش داد. این امر باعث شد کراگون بتواند افراد را به کار مشغول کند و پیشرفت چشمگیری در طرح بهبود داشته باشد.

پیترسون گفت: “طی سالهای گذشته ، مهمانان کراگون به ما گفته اند که چقدر از فضای خانوادگی ما و تجربه واقعی” در شمال “که در استراحتگاه تجربه می کنند ، قدردانی می کنند.” “ما طرحی را ارائه داده ایم كه می تواند فضاهای عمومی Cragun را به روز كند ، كابین های جدیدتر ، بزرگتر و بهسازی شده ای ارائه دهد و ضمن حفظ احساسی كه مهمانان ما دوست دارند ، در اتاق های اقامتگاه خود نیز اتاق را ارتقا دهیم. مهمانان Cragun مانند مایل های ما از سواحل شنی ، زمین های گلف قهرمانی ، مارینا کامل ، موتور برفی ، اسکیت روی یخ و گزینه های غذاخوری لذت می برند. “

بهبودهای Cragun شامل موارد زیر است:

  • مناطق عمومی – فروشگاه هدیه لابی و لابی به روز شده است که شامل نورپردازی بهتر ، انتخاب هدایای گسترده ، به علاوه افزودن یک تلویزیون تعاملی با اطلاعات در مورد رفت و آمد مکرر است. سطح دریاچه مارینا کف ، دیوار ، نمایشگر ، مخزن طعمه جدید و دو حمام جدید دریافت کرد. یک برنامه جدید علامت گذاری برای کمک به میهمانان در یافتن مسیر خود در استراحتگاه آغاز شد.
  • اتاق های جلسات – چندین اتاق جلسات فرش ، پنجره ، درب ، روکش و مبلمان جدید دریافت کردند. اتاقهای اجتماعات Lakeshore بزرگترین اتاق جلسات Cragun با مساحت 7280 فوت مربع است. این اتاق را می توان به چهار اتاق جداگانه مجزا تقسیم کرد که هر یک دارای منظره ای عالی از دریاچه گول است. موکت جدید ، درمان پنجره ، روکش دیوار ، درب ، روکش و شومینه جدید اضافه شد.
  • امکانات – تجهیزات اجاره ای جدید تفریحات دریایی تابستان از جمله هفت پونتون جدید ، چهار قایق تندرو ، جت اسکی ، تخته پادری ایستاده ، قایق های ردیفی ، کانو ، دوچرخه و دوازده اتومبیل برفی Polaris جدید اضافه شده است. شومینه های چوبی سوخته Lodge Room به برقی تبدیل شده اند. Cart Hungry Gull Food Cart برای تجارت ساحل تابستانی اضافه شد و کافه کابانای Cragun در استخر سرپوشیده ساخته شد.
  • سفرهای دریایی گال – کراگون قایق تفریحی لوکس Destiny Cruises “North Star” را خریداری کرد و نام تجاری Gull Lake Cruises را تغییر داد. این قایق بادبانی که در Cragun’s Resort پهلو گرفته است ، از اردیبهشت تا اکتبر هر دو سفرهای دریایی عمومی و خصوصی را ارائه می دهد.
  • زمین های گلف Legacy – ناوگان جدیدی از گاری های الکتریکی گلف برقی سازگار با محیط زیست مجهز به GPS اضافه شدند. تمام پل های این دوره ها تعمیر یا تعویض شدند. Legacy Clubhouse با رنگ و کف به روز شد. Legion Cragun Tour Mackenzie Tour به او اعطا شد – تور PGA کانادا ، اولین فعالیت در ایالات متحده که به عنوان قهرمانی CRMC شناخته می شود ، مسابقات برگزار می شود 23-29 آگوست 2021 در دوره های میراث Cragun.
  • اسکان – Cragun’s شش مورد جدید اضافه کرده است Bayview Villa اقامتگاه های هرکدام با هفت اتاق خواب و شش حمام. ساختمانهای جدید که مشرف به ساحل جنوبی کراگون هستند ، جایگزین سه کابین اصلی استراحتگاه شدند. این واحدهای بزرگتر جدید در بین خانواده ها ، گروه های گلف و گروه های کوچک شرکتی محبوب هستند. با موفقیت در Bayview Villas ، Cragun کار خود را در Hillside Cabins یا با بازسازی یا بازسازی کامل شش مورد از 12 کابین که هر کدام 3 تا 6 اتاق خواب دارند ، آغاز کرد. 21 مجموعه Shoreline کاملاً با سرویس های بهداشتی ، فرش ، آشپزخانه ، چوب سخت ، پیکربندی تخت ، تختخواب و مبلمان جدید به روز شده است. هر اتاق Lakeside Lodge دارای شومینه سوزاندن چوب به گاز یا برقی بود به علاوه چهل و هشت اتاق اقامتگاه با نورپردازی جدید ، فرش ، کاشی حمام و وسایل ، میزهای پیشخوان و مبلمان به روز شده اند. شش خانه بزرگتر ، با شش تا ده اتاق خواب ، واقع در نزدیکی زمین های گلف Legacy ، نیز اضافه شده است. این خانه ها شامل اتاق های بازی مجزا با تلویزیون های صفحه بزرگ ، میز بازی ها ، چاله های آتش نشانی و تعداد زیادی گزینه تخت برای پذیرایی از گروه های بزرگ گلف است. امروز برای تجربه پیشنهادات جدید ما امروز رزرو کنید: https://bookings.ihotelier.com/bookings.jsp؟HotelID=73835

پیترسون گفت: “این یک روند است ، اما ما با ذوق و شوق به آن نزدیک می شویم.” “کراگون 80 ما را جشن گرفتهفتم سال تجارت در سال 2020 و ما مشتاقانه منتظر ادامه میراث تجربیات عالی مشتری هستیم. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های توچال Cragun و Legacy Cragun ، به https://www.craguns.com مراجعه کنید

اریک پیترسون، توچال Cragun ، 218-831-1360 ، [email protected]

SOURCE Cragun’s Resort on Gull Lake

لینک های مربوطه

https://www.craguns.com