باشگاه قایق های آزادی در غرب مرکزی فلوریدا اکنون قایق های بیشتری نسبت به نیروی دریایی ایالات متحده دارد!

چشمه های تارپون ، Fla.، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – حق امتیاز Tampa Bay از سال 2013 هر ساله کشتی ها و مکان های جدیدی را به آنها اضافه می کند تا پایگاه عضویت خود را که روز به روز رشد می کند قرار دهد و دسترسی به آبراه های زیبا و متنوع در منطقه را فراهم کند.

چالش های منحصر به فرد این سال خاص منجر به انفجار قایقران جدید در همه جا شده است که به دنبال کشف مکانهای عالی در فضای باز و گذراندن وقت با خانواده هستند. به همین منظور ، آزادی با فراهم کردن یک فرار سریع و آسان بدون نیاز به خرید قایق ، گزینه بسیار خوبی بوده است.

مدیر عامل حق رای دادن ، لیزا رهو، پس از مهاجرت از سال 2015 به این شرکت پیوست آفریقای جنوبی. همراه با صاحب گلن برگوفن، خانم رهو دوره ای برای رشد چشمگیر تعیین کرد و از آن زمان هر سال با سرعت بیشتری افزایش می یابد.

رهو گفت: “ما یک طرح بلند پروازانه اجرا کردیم اما تقاضا ما را مجبور کرد انتظارات خود را حتی بیشتر کنیم.” “این به سرعت تمام شده است زیرا مدل تقسیم قایق فقط محبوبیت خود را حفظ می کند.”

با بیش از 500 قایق ، خلیج تامپا حق رای دادن همچنین مجبور به پیدا کردن و اضافه کردن نقاط عزیمت برای استقرار ناوگان عظیم بدون پایان است. “ما مکانهای جدیدی را در یک ساحل 100 مایلی ساحل به بالا و پایین اضافه می کنیم تا در دسترس بودن هرچه بیشتر باشد. این یک عمل متعادل کننده بین پیش بینی رشد در یک بازار پویا و جدول زمانی تعداد کشتی های مورد نیاز ما است.”

ناخدا دین ایورسون، ناظر آموزش ایمنی برای FBC از خلیج تامپا، معتقد است که این یک مزیت برای ایمنی در آب است. “با اضافه شدن تعداد زیادی قایقران جدید به صفوف ، ما توانسته ایم اطمینان حاصل کنیم که همه آنها از ابزارهای اساسی برای رشد ایمن به عنوان دریانورد استفاده می کنند. اگر فقط بیرون بروند و قایق خود را بخرند ، آنها لزوماً چنین چیزی را نخواهند گرفت.”

Freedom Boat Club جایگزینی برای مالکیت قایق است. اعضا از یک تجربه واقعی قایقرانی بدون دردسر لذت می برند. آنها دیگر خود را درگیر نظافت ، نگهداری ، تعمیرات ، نگهداری و بیمه نمی کنند. FBC از خلیج تامپا همچنین اعضا به بیش از 200 مکان دیگر در سراسر ایالات متحده دسترسی دارند ، کانادا، و فرانسه.

به عنوان یک رهبر در بخش اشتراک قایق ، آزادی پس از سال 2020 سرعت خود را کاهش نمی دهد. رشد مداوم انتظار می رود و این بدان معنی است که مکان های زیبا تر برای عزیمت ، قایق های جدید بیشتر ، دستورالعمل های ایمنی بیشتر در آب و مشارکت بیشتر جامعه است.

اطلاعات تماس:

سروان دین ایورسون
دیر سرپرست آموزش ارتباطات / ایمنی
باشگاه قایق آزادی از خلیج تامپا
727-916-1096
[email protected]

تصاویر مرتبط

clearwater-marina.jpg
Clearwater Marina
قایق های بیشتر به معنای فضای لغزش بیشتری است.

لینک های مربوطه

باشگاه قایق آزادی

SOURCE باشگاه قایق آزادی از خلیج تامپا