بخش EchoMaster Fleet Solutions AAMP Global از دسته جدید محصولات کامل ، قابل تنظیم از راه دور رونمایی کرد

CLEARWATER ، Fla.، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – AAMP Global ، یک شرکت فناوری پیشرفته خودرویی است که راه حل هایی برای وسایل نقلیه مصرفی و تجاری ارائه می دهد و بخش EchoMaster Fleet Solutions با مجموعه ای جدید از محصولات شامل سخت افزار ، نرم افزار و پشتیبانی ، وارد فضای Telematics شده است.

محصولات و خدمات برجسته شامل ردیاب دارایی و ناوگان ، یک دوربینی هوشمند ، یک ویدئو با جریان مستقیم ، ردیابی در زمان واقعی و بهترین خدمات مشتری در صنعت است. خط Telematics فناوری فعلی وسایل نقلیه AAMP Global و راه حل های تجربه رانندگی را برای وسایل نقلیه درون جاده ای ، آفرود و برون مرزی گسترش می دهد.

“راه حل های ناوگان AAMP Global و EchoMaster با ورود به بازار جدید با بستر جامع Telematics ما بسیار هیجان زده هستند. راه حل ما به مدیران ناوگان داده و تجزیه و تحلیل می دهد تا بهترین استفاده را از دارایی ها در زمان واقعی انجام دهند ، به آنها امکان می دهد حداکثر کارایی و سودآوری را داشته باشند “برد چاپل ، معاون اجرایی جهانی AAMP / مدیر کل بازرگانی / ناوگان گفت. “EchoMaster Fleet Solutions هم اکنون می تواند گزینه اصلی شما برای هرگونه نیاز به Telematics تجاری باشد.”

محصولات جدید Telematics این امکان را به شرکت ها می دهد تا ناوگان را بهتر کنترل کرده و برای افزایش حاشیه ، بهبود ایمنی و مدیریت دارایی ها تصمیمات استراتژیک مدیریت ناوگان را بگیرند. با نظارت بر تجهیزات سنگین ، تریلرها و سایر دارایی ها در زمان واقعی ، شرکت ها می توانند امنیت ، استفاده ، نگهداری و زمان را بهبود ببخشند.

پیشنهادات سخت افزاری شامل ردیاب دارایی ، ردیاب ناوگان و یک دوربینی هوشمند است که فیلمبرداری مستقیم فیلم را در خارج و داخل وسایل نقلیه ناوگان انجام می دهد.

تمایز اصلی نرم افزار نظارت بر AAMP Global است که توسط M2M در حرکت تهیه شده و از طریق تبلت ها ، دستگاه های تلفن همراه و رایانه قابل دسترسی است. این ابزار کاربرپسند تک سکویی به مدیران ناوگان امکان تنظیم گزارش ها و اعلان های خودکار را می دهد ، بنابراین آنها می توانند به سرعت و به طور موثر تصمیم گیری کنند.

از جمله توانایی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– ردیابی در زمان واقعی (مکان دارایی ، تشخیص وسایل نقلیه ، مدیریت راننده ، انطباق)
– هشدارهای خودکار برای برخورد ، سایر حوادث مهم
– نظارت بر وسایل نقلیه بیکار ، نقص موتور ، میزان باتری
– پیگیری سرعت راننده ، ترمزگیری شدید ، حوادث شدید در پیچیدن
– نظارت بر تعمیر و نگهداری خودرو ، از جمله هزینه ها و روندها
– تولید گزارش خودکار برای ساده سازی تجزیه و تحلیل ناوگان

در echomasterfleetsolutions.com بیشتر بیاموزید.

درباره AAMP Global
AAMP Global در سال 1987 تأسیس شد و بی وقفه راه های ابتکاری را برای تقویت آنچه شما را به حرکت در می آورد دنبال می کند. AAMP که یک تولید کننده جهانی فناوری پس از فروش موبایل برای وسایل نقلیه مصرفی و تجاری است ، شما را قادر می سازد تا درایو خود را هر بار در هر نقطه از دنیا تعریف کنید.

تماس با رسانه:

مت میفتیو
[email protected]
248-855-6777 (دفتر)
586-909-9857 (سلول)

SOURCE AAMP جهانی