بدون تماس ، تحویل اتومبیل اجاره ای هم اکنون با گسترش ساحل شرقی Kyte در بوستون در دسترس است

سانفرانسیسکو، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – کیت، پیشرو در شرکت تحویل ماشین اجاره اتومبیل ، به طور رسمی در راه اندازی شده است بوستون و مناطق اطراف آن ، خدمات خود را به ساحل شرقی گسترش می دهد. Kyte در بتا در حال کار است بوستون از ماه ژوئیه و هر ماه امتیاز تبلیغات خالص (NPS) 95 را با تعداد مشتری خود بیش از دو برابر افزایش داده است. اکنون Kyte دارای ناوگان 50 اتومبیل است بوستون و هر هفته در حال گسترش است تا با تقاضای مصرف کننده مطابقت داشته باشد.

Kyte سکویی است که ناوگان تاسیس شرکت های اتومبیل کرایه ای را از طریق Kyte Surfers ، به افرادی که اتومبیل را تحویل می دهند و پس می دهند متصل می کند. کاربران اجاره خود را در برنامه Kyte یا پورتال آنلاین رزرو می کنند ، www.drivekyte.com، و سپس شرکت یک Surfer را ارسال می کند تا ظرف یک ساعت از زمان درخواستی یک ماشین تحویل دهد. از کاربران نرخ روزانه کسر می شود یا می توانند اجاره های بلند مدت منعطف تری را با نرخ تخفیف انتخاب کنند. مدل پلت فرم Kyte تضمین می کند مشتریان همان وسایل نقلیه درجه یک را که از شرکت های اتومبیل کرایه ای با نام تجاری بسته بندی می شوند ، تجربه می کنند که در یک تجربه درخواستی ، دیجیتالی و بدون تماس بسته بندی می شوند.

از ابتدای COVID-19 ، Kyte شاهد تقاضای خود تا ماه 40 درصد بوده است. این امر تا حد زیادی به دلیل تعهد شرکت در ارائه تجربه ای بدون تماس و کاملاً دیجیتالی است که در آن مشتریان همه کارها را از تأیید گواهینامه رانندگی تا امضای قرارداد اجاره با تلفن خود انجام می دهند. Kyte با رعایت دستورالعمل های CDC تعدادی از اقدامات ضدعفونی کننده اضافی را انجام می دهد از جمله ضد عفونی کردن تمام سطوح داخلی قبل از زایمان و اطمینان از مجهز بودن همه موج سواران به دستکش ، ماسک ، ضدعفونی کننده دست و دستمال مرطوب کننده.

ویژگی تحویل کیت و مراحل تأیید و رزرو یکپارچه ، در مقایسه با تجربه اتومبیل اجاره ای سنتی ، به طور متوسط ​​38 دقیقه در زمان انتظار برای مشتریان صرفه جویی می کند.

مشتری کیت گفت: “کل فرآیند آنقدر یکپارچه بود که تقریباً خیلی راحت احساس می شد. دو نفری که در هنگام ترک تحصیل با آنها ارتباط برقرار کردم بسیار دوستانه بودند و همین امر باعث شده تجربه به مراتب بهتر شود.” استبان یپز از کمبریج. “مدت زمانی که من مجبور نبودم به سایت اجاره اتومبیل بروم و آنجا منتظر بمانم بسیار پس انداز کردم. خصوصاً اکنون در این اوقات سخت ، توانایی دریافت اجاره من در خانه بسیار قدردانی شده است.”

با سرویس هایی که در حال حاضر در دسترس هستند سانفرانسیسکو و لس آنجلس، Kyte دیده است که 45٪ از درآمد حاصل از مشتریان مکرر است. با توجه به موفقیت در بوستون، برنامه هایی برای اضافه کردن یک شهر اضافی ساحل شرقی در پایان سال وجود دارد.

“به عنوان سابق بوستون ساکن ، من از اثرات دست اول پارکینگ محدود در می دانم بوستون. این شهر همچنین شهری است که توسط مقاصد کلاس جهانی احاطه شده است ، اما شما به یک ماشین نیاز دارید – کیپ ، کوه های سفید ، تاکستان ، Berkshires … همه چیز یک رانندگی است. با استفاده از Kyte ، این مکانها در دسترس قرار می گیرند. ” فرانچسکو ویدمن.

کیت بزرگ کرده است 3.5 میلیون دلار در سرمایه گذاری قبل از بذر تا به امروز و قصد دارد سال آینده به شهرهای سراسر ایالات متحده گسترش یابد.

درباره KYTE
کیت با هدف جایگزینی مالکیت خودرو با ارائه دسترسی به اتومبیل های اجاره ای در صورت تقاضا. Kyte با مشارکت با صاحبان ناوگان بزرگ حرفه ای ، یک جایگزین مطمئن و بدون دردسر و بدون دردسر برای مالکیت خودرو ارائه می دهد. Kyte با سرمایه گذاران و ذینفعان اصلی از فضای فناوری سفر و حمل و نقل ، همراه با یک تیم موسس جاه طلب و یک شبکه قوی از شرکا در فضای خودرو و اجاره ، تلاش می کند تا به طور چشمگیری مالکیت خودرو را کاهش دهد و دسترسی کوتاه مدت خودرو را برای همه افزایش دهد. Kyte در سال 2019 توسط تاسیس شد نیکولاس ولک، لودویگ شوناک، و فرانچسکو ویدمان و دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو با دفاتر در مونیخ. کیت بزرگ کرده است 3.5 میلیون دلار تا به امروز و بیش از 500 اتومبیل دارد.
اطلاعات بیشتر در www.drivekyte.com.

تماس با رسانه:
لیندسی استیونز
9638. 213.200
[email protected]

منبع Kyte