برای مسیر مدرسه ای که به هیچ جاده ای احتیاج ندارد

TORSUS PRAETORIAN SCHOOL BUS را رونمایی کرده است ، یک نسخه افراطی و خاص ساخته شده PRAETORIAN با دوام ، سنگین و همه کاره که برای سخت ترین مسیرهای مدرسه در جهان در نظر گرفته شده است.

نسخه BUS SCHOOL از PRAETORIAN آماده است تا دانش آموزان را در آسایش و امنیت در سراسر ناهموارترین محیط های جهان حمل کند. بر اساس پلت فرم مشابه مدل استاندارد PRAETORIAN ، نسخه BUS SCHOOL تمام ویژگی های آفرود را حفظ می کند که وسیله نقلیه TORSUS را به یک خودروی با دوام و خارج از جاده تبدیل می کند. افزایش ارتفاع اتوبوس از زمین باعث می شود PRAETORIAN به راحتی موانع را پاک کند ، در حالی که درایو 4×4 به توانایی خود در شرایط دشوار می افزاید.

PRAETORIAN SCHOOL BUS توسط TORSUS می تواند حداکثر 35 کودک را در هر یک از سخت ترین مسیرهای مدارس جهان ، چه در جاده و چه در خارج از جاده ، حمل کند. ویژگی های خاص شامل صندلی های سفارشی اصلی است که در اطراف ریاضیات و طرح های علوم طراحی شده اند. صندلی ها با روکش محافظتی پلیمری ، ساخته شده با استانداردهای دقیق TORSUS ، مجهز به کمربند ایمنی مناسب برای هر سنی ، در حالی که لوازم جانبی اضافی صندلی ها شامل یک بازوی تاشو و میله پشتیبانی باسن در سمت راهرو است.

TORSUS PRAETORIAN برای سخت ترین مشاغل جهان و حمل و نقل پرسنل و تجهیزات در مناطق غیر مهمان نواز در هر شرایطی ساخته شده است. PRAETORIAN مبتنی بر یک شاسی سنگین پیشرفته و پیشرفته MAN است و از موتورهای پیشرانه و پیشرانه MAN نیرو می گیرد. نسخه BUS نسخه از این وسیله نقلیه دارای لاستیک های آفرود میشلن و پوشش روی قطعات بدنه است به این معنی که PRAETORIAN مهندسی شده است تا بتواند در هر زمین ، هر زمین و هر مکان در جهان استفاده کند.

واختانگ ژوکاشویلی ، مدیرعامل شرکت TORSUS ، گفت: “PRAETORIAN توسط TORSUS سازگار و متنوع ساخته شده است ، بنابراین به طور طبیعی ما در حال بررسی روش های دیگر استفاده از اتوبوس در موقعیت های مختلف در سراسر جهان هستیم. اتوبوس مدرسه یکی از اولین آنها بود ایده هایی که داشتیم ، زیرا PRAETORIAN وسیله نقلیه ایمن و محکمی است که می دانیم می تواند حتی در بیشترین آزمایش شرایط ، از سرنشینان خود محافظت کند. در هر کجای دنیا که مشتری ها برای رانندگی ایمن و کارآمد در زمین های تست به یک راه حل اتوبوس مدرسه احتیاج داشته باشند ، PRAETORIAN SCHOOL BUS گزینه ای است که هر بار ارائه می شود. “

مخاطبین رسانه

منبع Torsus

لینک های مربوطه

https://www.torsus.eu/