برد هنستابل در شناخت رهبری آزمایشگاه های خطی به عنوان مدیرعامل برتر سال 2020 معرفی شد

Fort Worth Business Press Hunstable را به عنوان مدیرعامل برتر هم برای رهبری خود و هم برای توسعه موتور تحرک الکترونیکی M200 با گشتاور بالا انتخاب کرده است ، که توسط انتشارات به عنوان یک نقطه عطف برجسته برای یک شرکت معرفی شده است. فورت ورثشرکتی مبتنی بر توان جهانی.

Hunstable گفت: “این جایزه به کل تیم ما تعلق دارد.” “اول ، نوآوری ذاتی در موتور انقلابی HET ما مدیون پدر من و CTO ما است ، فرد هونستابل، که فناوری به بزرگی هر پیشرفت عمده باتری و اولین طراحی جدید موتور الکتریکی در یک قرن گذشته را توسعه داده است. ثانیا ، مهندسان و تیم های تحقیق و توسعه ما بازیگران باورنکردنی هستند و عامل اصلی موفقیت ما با موتور جدید خود هستند. به عنوان شرکتی که در آن سرمایه گذاری می کند فورت ورث و معتقد است که این شهر به عنوان مرکز انرژی 2.0 است ، ما از قدردانی از Fort Worth Business Press قدردانی می کنیم. “

تولید موتور جدید سری 200 آزمایشگاه های خطی ، که 100 درصد در کشور طراحی و مونتاژ می شود ایالات متحده آمریکا.، از فناوری پیشگامانه HET آزمایشگاههای خطی با تولید تا دو برابر گشتاور موتور رقیب – یا همان گشتاور در نصف اندازه استفاده می کند. نوآوری طراحی HET از آزمایشگاه های خطی مبتنی بر دستیابی به موفقیت روتورهای شار محوری دوگانه و شار شعاعی دوتایی است که دارای نشت شار نزدیک به صفر است. سری 200 جدید دارای برنامه های تحرک الکترونیکی از جمله دوچرخه های الکترونیکی ، گاری های گلف ، اسکوترهای الکترونیکی و هواپیماهای بدون سرنشین ، و همچنین HVAC ، پمپ های صنعتی و تسمه های نقاله استفاده می شود ، و در سال های آینده به EV (وسیله نقلیه الکتریکی) و برنامه های ژنراتور.

Hunstable قبلاً مدیرعامل Ustream ، یک سرویس پیشگام پخش مستقیم ویدئو که در سال 2016 به IBM فروخته شد ، تاسیس و به عنوان مدیر عامل آن فعالیت می کرد. 150 میلیون دلار. او فارغ التحصیل دانشگاه است آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت و دارای مدرک MBA از The دانشگاه ایالتی اوهایو. او به عنوان یک رهبر جوان با نفوذ در “40 زیر 40” از افتخارات تجاری سانفرانسیسکو افتخار افتخار یافت ، توسط هالیوود ریپورتر در میان 50 “بازیکن قدرت دیجیتال” قرار گرفت و همچنین به عنوان انجمن تولید کنندگان واریته از دیجیتال 25 آمریكا مورد تجلیل قرار گرفت: مبتکران و تولیدکنندگان. در سال 2017 نیز The دریافت کرد دانشگاه ایالتی اوهایو کالج فیشر جایزه فارغ التحصیلان کارآفرین تجاری و نوآوری.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آزمایشگاه های خطی مراجعه کنید linearlabsinc.com.

درباره آزمایشگاه های خطی ، شرکت
آزمایشگاه های خطی Linear Labs ، یک شرکت انرژی هوشمند در ایالات متحده ، با بالاترین گشتاور و بهره وری از سیستم موتور الکتریکی که تاکنون طراحی شده است ، در حال تولید است که با تعریف جدیدی از برنامه های تحرک ، صنعتی ، HVAC و رباتیک ، دوره جدیدی از استفاده هوشمندانه از انرژی را آغاز می کند. موتورهای Linear Labs برای دستیابی به بازدهی فوق العاده بالا با دستیابی به موفقیت های ثبت شده طراحی شده اند که منجر به دو برابر شدن گشتاور موتورهای رقابتی ، افزایش برد و کاهش قابل توجه مصرف برق می شود.

موتورهای الکتریکی هوشمند این شرکت با IOT متصل به نرم افزار هوشمندی یادگیری ماشین هستند و دارای اولین انتقال الکتریکی در جهان هستند که می تواند شرایط را در زمان واقعی تنظیم کند ، زیرا تنظیمات موتور بر اساس نیازهای کاربردی و کاربردی تنظیم می شود.

SOURCE Linear Labs Inc

لینک های مربوطه

https://www.linearlabsinc.com