بنیاد خودروسازی اعلام کرد خرید دارایی نمایندگی کرایسلر در شمال ونکوور

ونکوور ، قبل از میلاد، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – بنیاد اتومبیل ، مفتخر است که خرید دارایی های نمایندگی Destination Chrysler Jeep Dodge Ram North Shore را اعلام کرده و نمایندگی جدیدی را به حضور آنها در بریتیش کلمبیا اضافه کند. تاثیر گذار 1 اکتبر، نمایندگی با نام Foundation North Vancouver Chrysler Dodge Jeep Ram فعالیت خواهد کرد. در این سرمایه گذاری ، بنیاد خودرو بخشی از شمال ونکوور بازار خودرو ، یکی از پویاترین بازارها در آمریکای شمالی.

“ستایش عالی از تیم Destination برای مشارکت آنها و تشکر از شما در تیم بنیاد برای حمایت بی وقفه آنها در اضافه کردن حق رای دادن FCA دیگر به ونکوور می گوید ” آدام مونزر، شریک نمایندگی بنیاد Squamish Chrysler Dodge Jeep Ram.

تا حدی به دلیل قدرتمند بودن در رهبری و تیم مدیریت اجرایی همه ستاره ، بنیاد خودرو دارای یک مدل کسب و کار نوآورانه است که در زمان های دشوار مقاومت در برابر آن ثابت شده و در طی چند سال گذشته رشد چشمگیری داشته است. به همین ترتیب ، بنیاد خودرو همچنان به گسترش فعالیت های خود در ایالات متحده آمریکا همچنین کانادا. با اولین خرید آنها در بریتیش کلمبیا، خرید نمایندگی FCA در شمال ونکوور به بنیاد اجازه می دهد تا دایره کامل را طی کند ، بریتیش کلمبیا برای 20هفتم تحصیل.

آرویند گوپتا به عنوان مدیر نمایندگی بنیاد North Vancouver Chrysler Dodge Jeep Ram فعالیت خواهد کرد و ثابت کرده است که یک مبتکر است و علاقه واقعی به تجارت خودرو دارد. می گوید: “ما خوشحالیم که به آرویند این فرصت را می دهیم تا بالهای خود را در این نمایندگی ها باز کند.” کوین کوتچینسکی، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی بنیاد. “او یک ستاره در صنعت است و ما معتقدیم که وی بنیاد North Vancouver Chrysler Dodge Jeep Ram را به اوج عملکرد در بریتیش کلمبیا“آرویند اشتیاق خود را نسبت به این فرصت تکرار می کند و می گوید:” من به ادامه رابطه خود با بنیاد خودرو بسیار افتخار می کنم و می خواهم Destination Chrysler را به دلیل اجازه دادن به ما تبریک و تشکر کنم. ”

مقصد کرایسلر از زمان باز کردن درهای خود در سال 1983 ، مشتریان را با داشتن اطلاعات مناسب برای یافتن وسیله نقلیه متناسب با نیازهایشان توانمند کرده است. این مأموریت با هدایت بنیاد خودرو ادامه خواهد یافت و مشتریان همان سطح خدمات و مراقبت را که انتظار داشتند طی سالهای گذشته دریافت کنند ، دریافت خواهند کرد.

گفت: “گروه Destination Auto Group به کسب احترام ، ستون های جامعه بودن و ایجاد روابط با مشتریان بسیار افتخار می کند.” کوین کوتچینسکی. “ما قصد داریم آن میراث را ادامه دهیم و از اینکه این فرصت به ما داده می شود بسیار هیجان زده هستیم.”

با خرید دارایی های نمایندگی کرایسلر در شمال ساحل ، بنیاد همچنان چشم انداز خود را مبنی بر اینکه معیار آمریکای شمالی برای راه حل های سطح بالای خودرو و یک شرکت اعتماد ، تعالی و نوآوری برای مشتریان و کارمندان ما است ، ادامه می دهد. درباره https://www.foundationauto.com درباره بنیاد خودکار آنلاین بیشتر بیاموزید.

SOURCE Foundation Automotive Corp

لینک های مربوطه

Foundationauto.com