به رد یو گونگ بروید و از کوه Taihang در Jiyuan عبور کنید – اولین کنفرانس بین المللی پیاده روی در Taihang 2020 با شکوه در 24 اکتبر آغاز شد

رهبران وزارت فرهنگ و جهانگردی ، اداره كل ایالتی ورزش ، اداره ملی جنگلداری و چمنزارها ، كنگره مردمی استان هنان ، دولت مردمی استان هنان، انجمن گردشگری چین ، اداره فرهنگ و جهانگردی استان هنان و کمیته مدیریت منطقه نمایشی Jiyuan و مهمانانی از جامعه ورزشی از جمله دارنده مدال طلای المپیک در والیبال زنان ، هوی رووقی ، دارنده مدال طلای المپیک در دویدن مسافت طولانی ، وانگ جونشیا و شماره 1 دونده کشور در کشور چین، چن پنبین ، همراه با مهمانانی از خانه و خارج از کشور در کنار نزدیک به یکهزار کوهنورد در مراسم افتتاحیه شرکت کرد.

اولین کنفرانس پیاده روی بین المللی در Taihang با شکوه 2020 شامل دو گروه دونده های عمومی بین دو کشور و دوندگان حرفه ای بین دو کشور است که توانایی این رویداد را برای جلب نظر افراد در سطح حرفه ای برجسته می کند و همچنین نیازهای علاقه مندان به پیاده روی روزمره را برآورده می کند. این مسیر از مناطق دیدنی مانند داستان پایگاه آموزشی “کوههای از بین بردن یو گونگ” ، هزاره جینکو و استخر سیل عبور کرد. همه مناظر دیدنی شگفت انگیز و زیبا بودند.

ژیوان شهر وطن است یو گونگ، و منشأ داستان “کوههای از بین بردن یو گونگ”. در اینجا ، ما می توانیم از روحیه “کوههای از بین بردن یو گونگ” قدردانی کنیم و همان بیقراری ثابت قدم را در خود بپذیریم یو گونگ در برابر احتمالات غیر قابل عبور نمایش داده می شود. هنگام بررسی توسعه فرهنگ و جهانگردی ، جیوان با تعهد خود به سرسختی و سخت کوشی ، همیشه روح “کوه های از بین بردن یو گونگ” را حفظ می کند. Jiyuan به طور ارگانیک مزایای اکولوژیکی ، روحیه ورزشی ، ارتباطات فرهنگی و اقتصاد گردشگری را برای تقویت همسان سازی با کیفیت بالا بین این مناطق متنوع به یک ایده مشترک ترکیب می کند.

سازمان 1خیابان کنفرانس بین المللی پیاده روی در Taihang با شکوه 2020 با هدف انتقال روح “کوههای از بین بردن یو گونگ” ، ترویج ادغام مداوم فرهنگ و گردشگری ، غنی سازی عرضه متنوع محصولات گردشگری موضوعی و تحول ، ارتقا و کیفیت بالا توسعه گردشگری در منطقه کوه Taihang.

SOURCE اولین کنفرانس پیاده روی بین المللی در سراسر Taihang با شکوه 2020