بورگ وارنر ، نلدا جی کانرز و دیوید اس. هافنر را به عنوان اعضای هیئت مدیره خود منصوب می کند

اوبرن هیلز ، میش.، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت BorgWarner امروز اعلام کرد که نلدا جی کانرز و دیوید اس. هافنر به عضویت هیئت مدیره آن در آمده اند.

الکسیس پی میخاس ، رئیس غیر اجرایی هیئت مدیره بورگ وارنر گفت: “ما خوشحالیم که از نلدا و دیوید در هیئت مدیره بورگ وارنر استقبال می کنیم.” “نلدا یک رهبر تجاری شناخته شده با تخصص قابل توجه در عملیات ، مدیریت مالی ، کیفیت ، مهندسی و استراتژی کسب و کار است. دانش وی در زمینه شرکت های عمومی یک مکمل عالی برای هیئت مدیره ما است. دیوید تجربه زیادی در مدیریت فعالیت های یک شرکت عمومی بین المللی و تجربه کار در زمینه تولید ، روابط کار ، استراتژی جبران خسارت و عملکرد مالی را برای هیئت مدیره فراهم می کند. “

خانم کانرز بنیانگذار ، رئیس و مدیر اجرایی شرکت Pine Grove Holdings ، LLC ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی متعلق به زنان و اقلیت ها است که شرکت های بازار متوسط ​​پایین را با یک جز engineering مهندسی و خدمات بالا خریداری می کند. سرمایه گذاری ها در درجه اول در تولید برق ، تدارکات ویژه و حمل و نقل ، SAAS و مواد پیشرفته متمرکز شده است. قبل از تأسیس Pine Grove Holdings، LLC ، خانم کانرز به عنوان رئیس و مدیر ارشد اجرایی شرکت Atkore International Inc سابقاً در بخش محصولات برق و فلز Tyco International فعالیت می کرد. قبل از پیوستن به Tyco ، وی به عنوان معاون رئیس شرکت Eaton Corporation ، یک تامین کننده جهانی برق و اتومبیل خدمت می کرد ، جایی که چندین سمت در عملیات ، بهبود مستمر و مدیریت عمومی داشت. در اوایل کار خود ، خانم کانرز در چندین ظرفیت ارشد اجرایی و مدیریتی در صنعت خودرو با مسئولیت سود و زیان استخدام شد.

خانم کانرز هم مدرک کارشناسی و هم فارغ التحصیل مهندسی مکانیک را از دانشگاه دریافت کرد دانشگاه دیتون با تحصیلات تکمیلی در دانشگاه توکیو در امور مالی و اقتصادی بین الملل. او همچنین به عنوان مدیر شرکت بیکر هیوز ، شرکت علمی بوستون ، و Enersys خدمت می کند.

آقای هافنر به عنوان رئیس و مدیر ارشد اجرایی Leggett بازنشسته شد پلات، هافنر ، یک شرکت تولیدی متنوع ، در سال 2015. آقای هافنر قبلاً به عنوان رئیس هیئت مدیره در سال 2013 ، مدیر ارشد اجرایی در سال 2006 و رئیس جمهور در سال 2002 خدمت می کرد. پیش از این ، او به عنوان مدیر عامل و معاون اجرایی رئیس جمهور خدمت می کرد از لگت و پلات.

آقای هافنر دارای مدرک لیسانس مهندسی از دانشگاه است دانشگاه میسوری و مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی از دانشگاه ویسکانسین-اوشکوش. وی همچنین برنامه اجرایی مهندسی را در دانشگاه استنفورد.

خانم کانرز و آقای هافنر از هیئت مدیره دلفی فن آوری به هیئت مدیره بورگ وارنر می پیوندند. در اوایل امروز ، بورگ وارنر اعلام کرد که معامله خرید Delphi Technologies ، که اولین بار در سال 2013 اعلام شد ، بود ژانویه 2020.

درباره BorgWarner
شرکت بورگ وارنر (NYSE: BWA) یک رهبر جهانی در راه حل های فن آوری پاک و کارآمد برای خودروهای احتراق ، هیبریدی و الکتریکی است. با تولید و امکانات فنی در 99 مکان در 24 کشور ، این شرکت تقریباً 48000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا از borgwarner.com دیدن کنید.

منبع BorgWarner

لینک های مربوطه

www.borgwarner.com