بیانیه CLIA درمورد دستور قایقرانی مشروط CDC

واشنگتن، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – انجمن بین المللی Cruise Lines بیانیه زیر را در پاسخ به “چارچوب دستور قایقرانی مشروط” CDC صادر کرده است.

اعضای ما با راهنمایی کارشناسان برجسته بهداشت و علوم ، از جمله پنل سالم بادبان (HSP) ، 100٪ متعهد به کمک به محافظت از سلامت مهمانان ، خدمه و جوامعی هستند که خدمت می کنند و آماده اجرای آنها هستند چندین لایه از پروتکل ها که توسط آخرین دانش علمی و پزشکی اطلاع داده شده است. ما با تکامل شرایط به تکامل رویکرد خود ادامه خواهیم داد. پیامدهای اقتصادی تعلیق مداوم خدمات در جوامع مختلف احساس می شود ایالات متحده و با صدها هزار مشاغل در معرض خطر ، ما متعهد شده ایم که به طور مسئولانه قایقرانی را حفظ کنیم که سلامت عمومی را در اولویت قرار دهد. ما مشتاقانه منتظر بررسی سفارش با جزئیات بیشتر و همکاری با CDC برای پیشبرد بازگشت به سفرهای دریایی از بنادر ایالات متحده هستیم.

اعضای CLIA بیش از هفت ماه است که به طور داوطلبانه عملیات را از بنادر ایالات متحده متوقف می کنند. در آن زمان ، خطوط مسافرتی عضو CLIA با متخصصان برجسته بهداشت و علوم در حال توسعه اقدامات مبتنی بر علم برای تقویت بیشتر پروتکل های بهداشت عمومی و کاهش خطر ابتلا به COVID-19 برای مسافران ، خدمه و مقصد بوده است. با اقدامات پیشرفته – از جمله آزمایش 100٪ برای مسافران و خدمه قبل از سوار شدن ، استفاده از ماسک ، نیاز به فاصله فیزیکی ، تورهای ساحلی بسیار کنترل شده و بسیاری دیگر – اعضای CLIA به تدریج قایقرانی را از سر گرفتند اروپا و سایر نقاط جهان با موفقیت.

رئیس و مدیر عامل CLIA کلی کریگ هد نقل قول زیر را داد:

“در حالی که ما مشتاقانه منتظر بررسی دقیق سفارش جدید هستیم ، انتظار داریم بسیاری از توصیه های Healthy Sail Panel ، که در اوایل این ماه توسط مدیران جهانی CLIA تصویب شده است ، مورد توجه قرار گرفته و به عنوان یک بنیان مهم عمل خواهد کرد. صنعت سفر دریایی و CDC سابقه طولانی مدت همکاری در جهت سلامت عمومی را دارد و ما مشتاقانه منتظر ادامه ساخت این میراث برای حمایت از از سرگیری سفر دریایی از بنادر ایالات متحده هستیم. با اقدامات پیشرفته و با ادامه راهنمایی ما از متخصصان برجسته بهداشت و علوم و همچنین CDC اطمینان داریم که از سرگیری سفر دریایی در ایالات متحده برای حمایت از بهبود اقتصادی ضمن حفظ تمرکز بر اقدامات م andثر و مبتنی بر علم برای محافظت از سلامت عمومی امکان پذیر است.

SOURCE انجمن بین المللی خطوط سفر دریایی

لینک های مربوطه

www.cruising.org