بیتاوتو تصویب سهامداران توافق نامه ادغام را اعلام کرد

پکن، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Bitauto Holdings Limited (“بیتاوتو” یا “شرکت”) (NYSE: BITA) ، پیشرو در ارائه خدمات محتوای اینترنتی و خدمات بازاریابی و خدمات معاملات برای چین صنعت خودرو ، امروز اعلام کرد که در یک جلسه عمومی فوق العاده که امروز برگزار شد ، سهامداران شرکت به (I) پیشنهاد تصویب و تصویب توافق نامه و برنامه ادغام قبلی اعلام شده ، که از تاریخ 12 ژوئن 2020 (“قرارداد ادغام”) ، توسط شرکت ، Yiche Holding Limited (“مادر”) و Yiche Mergersub Limited (“Merger Sub”) ، که طبق آن Merger Sub با هم ادغام می شود و به شرکت می پیوندد ، و شرکت به عنوان شرکت بازمانده و تبدیل شدن به یک شرکت تابعه کاملاً اصلی شرکت مادر (“ادغام”) ، (ii) طرح ادغام مورد نیاز برای ثبت در ثبت شرکت های شرکت جزایر کیمن (“برنامه ادغام”) ، و (iii) پایان معاملات پیش بینی شده در قرارداد ادغام و برنامه ادغام ، از جمله ادغام.

تقریباً 88.9٪ از کل سهام عادی شرکت که از زمان پایان کار در این کشور باقیمانده است جزایر کیمن در تاریخ ثبت سهام از 9 اکتبر 2020 در مجمع عمومی فوق العاده شخصاً یا با وکالت رأی داد. هر سهامدار برای هر یک یک رای دارد اشتراک گداشتن معمولی. از سهام عادی رای داده شده در جلسه ، تقریباً 99.9٪ به توافق نامه ادغام ، برنامه ادغام و معاملات در نظر گرفته شده از جمله ادغام رأی دادند.

تکمیل ادغام منوط به رضایت یا چشم پوشی از شرایط پایانی مندرج در قرارداد ادغام است. این شرکت برای تأمین شرایط بسته شدن و تکمیل به موقع ادغام با سایر طرف های قرارداد ادغام همکاری خواهد کرد. در صورت تکمیل و تکمیل ، شرکت به یک شرکت خصوصی و سپرده گذار آمریکایی آن تبدیل خواهد شد سهام خواهد شد دیگر در هیچ بورس اوراق بهادار ثبت و معامله نشود.

درباره Bitauto Holdings Limited

Bitauto Holdings Limited (NYSE: BITA) پیشرو در ارائه خدمات محتوای اینترنتی و خدمات بازاریابی و خدمات معاملات برای چین صنعت خودرو. تجارت بیتاوتو از سه بخش تشکیل شده است: تجارت و تبلیغات اشتراکی ، تجارت خدمات معاملات و راه حل های بازاریابی دیجیتال.

تجارت و اشتراک اشتراکی بیتاوتو خدمات تبلیغاتی متنوعی را از طریق وب سایت bitauto.com و برنامه های تلفن همراه متناظر به خودروسازان ارائه می دهد که به روزترین قیمت گذاری خودرو و اطلاعات تبلیغاتی ، مشخصات ، بررسی ها و بازخورد مصرف کنندگان را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. بیتاوتو همچنین تبلیغات و خدمات آنلاین متمرکز بر معاملات را برای فعالیت های تبلیغاتی به شرکای تجاری خود ، از جمله خودروسازان ، فروشندگان خودرو ، شرکای مالی خودرو و شرکت های بیمه ارائه می دهد. بیتاوتو خدمات اشتراک را از طریق پلت فرم SaaS خود ارائه می دهد ، که راه حل های بازاریابی دیجیتال یکپارچه مبتنی بر وب و تلفن همراه را به نمایندگی های فروش اتومبیل جدید در چین. پلتفرم SaaS مشترکین فروشنده خودرو را قادر می سازد تا نمایشگاه های آنلاین خود را ایجاد کنند ، لیست قیمت گذاری و اطلاعات تبلیغاتی را ارائه دهند ، اطلاعات تماس با فروشنده خودرو را ارائه دهند ، تبلیغات خود را انجام دهند و روابط مشتری را مدیریت کنند تا به آنها کمک کند تا به مجموعه گسترده ای از مشتریان خرید و فروش برسند و به طور موثر خودروهای خود را به بازار عرضه کنند. مصرف کنندگان آنلاین.

تجارت خدمات معاملات بیتاوتو در درجه اول توسط شرکت تابعه کنترل شده آن ، Yixin Group Limited (SEHK: 2858) ، یک پلت فرم معاملات آنلاین مالی مالی خودرو در چین، که خدمات بستر معاملات و همچنین خدمات تأمین مالی خودکار را ارائه می دهد.

تجارت راه حل های بازاریابی دیجیتال بیتائوتو راه حل های یک مرحله ای بازاریابی دیجیتال از جمله ایجاد و نگهداری وب سایت ، روابط عمومی آنلاین ، کمپین های بازاریابی آنلاین ، خدمات نمایندگی تبلیغات ، برنامه های بزرگ داده و ایجاد تصاویر دیجیتال را به خودروسازان ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به ir.bitauto.com.

بیانیه بندر امن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی گزاره هایی است که بیانگر نظرات ، انتظارات ، اعتقادات ، برنامه ها ، اهداف ، مفروضات یا پیش بینی های شرکت در مورد رویدادهای آینده یا نتایج آینده است و بنابراین “اظهارنظرهای آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دعوی در دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 (“قانون”). این عبارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اگر” ، “اراده” ، “انتظار” و جملات مشابه شناسایی کرد. اظهارات رو به جلو شامل خطرات ذاتی ، عدم قطعیت و فرضیات است. خطرات ، عدم قطعیت ها و مفروضات عبارتند از: عدم اطمینان در مورد نحوه رای گیری سهامداران شرکت در مجمع سهامداران ؛ امکان ارائه پیشنهادات رقابتی ؛ احتمال عدم تأمین مالی امکان عدم رضایت یا لغو شرایط بسته شدن معاملات مختلف ؛ و سایر خطرات و عدم اطمینان در اسناد ثبت شده توسط SEC توسط شرکت ، و همچنین بیانیه معامله برنامه 13E-3 و بیانیه پروکسی ثبت شده توسط شرکت ، مورد بحث قرار گرفته است. این بیانیه های آینده نگر انتظارات شرکت را از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی منعکس می کند. شما نباید به این اظهارات آینده نگر به عنوان پیش بینی وقایع آینده اعتماد کنید. این شرکت هیچ تعهدی را در مورد به روز كردن هرگونه اظهارنظر آینده نگر متعهد نمی شود ، مگر در مواردی كه طبق قانون قابل اجرا است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

سوکی لی
Holdings Bitauto Limited
تلفن: + 86-10-6849-2145
[email protected]

فیلیپ لیسیو
گروه پا
تلفن: + 95-1010-8429-86-10
[email protected]

منبع Bitauto Holdings Limited

لینک های مربوطه

http://ir.bitauto.com