بیش از 400 هکتار برای اولین فرودگاه بین المللی دومنیکا ، تمویل شده توسط تابعیت توسط سرمایه گذاری به دست آمده است

لندن، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – نخست وزیر در طی یک برنامه هفتگی دولت روزولت اسکریت به روز رسانی مشترک در مورد مشترک المنافع دومینیکا فرودگاه بین المللی پیش بینی شده به گفته نخست وزیر ، در حال حاضر با پیشرفت سریع حدود 411 هکتار زمین به دست آمده است. این شامل پرداخت های متعدد به صاحبان زمین ، نهایی کردن طرح ها و مطالعات فنی است.

دولت دومینیکا هدف گذاری شده است 5 میلیون دلار هر ماه از برنامه محبوب شهروندی توسط سرمایه گذاری (CBI) طی چند سال گذشته برای تأمین اعتبار پروژه. پس از اتمام ، فرودگاه بین المللی خواهد بود دومینیکا ابتدا دسترسی هوایی را در کشور بهبود می بخشد. این مطابق با اخیر است که خطوط هوایی کارائیب پرواز جدیدی را بین این کشور آغاز کرده است دومینیکا و باربادوس که به تدریج در هفته به چهار برابر افزایش می یابد. دومینیکا مرزهای خود را برای بازدید کنندگان بین المللی در دوباره باز کرد 7 آگوستهفتم.

نخست وزیر اسکریت همچنین نشان داد که دولت وی پیشنهاد معرفی یک شرکت ملی برای نظارت بر ساخت فرودگاه را دارد: “شرکت توسعه فرودگاه بین المللی برای مدت زمان ساخت فرودگاه دارای ماندگاری خواهد بود. دارای یک هیئت مدیره متشکل از 16 عضو که بخش گسترده ای از جامعه را تحت پوشش خود قرار می دهند تا از این طریق مشارکت گسترده و مشارکت گسترده ای در روند کار داشته باشیم. “

دومینیکا برنامه CBI در تأمین بودجه چندین پروژه توسعه در جزیره از مسکن تا آموزش محوری بوده است. این برنامه که در سال 1993 تاسیس شد ، سرمایه گذاران خارجی و خانواده های آنها را قادر می سازد تابعیت کشور را پس از کمک مالی به صندوق دولت یا خرید گزینه های منتخب املاک و مستغلات ، تأمین کنند. متقاضیان باید یک فرآیند دقت کافی را طی کنند که از یک رویکرد چند طبقه ای پیروی کند تا اطمینان حاصل شود که اعتبار برنامه سالم باقی مانده است. کسانی که موفق هستند سپس به همراه طیف وسیعی از مزایا که شامل افزایش آزادی سفر به تقریبا 140 مقصد و فرصت تصویب شهروندی برای نسل های بعدی است ، تابعیت می گیرند.

با بیش از دو دهه تجربه در حوزه مهاجرت سرمایه گذاری ، دومینیکا برنامه CBI در چهار سال گذشته توسط کارشناسان مجله PWM فایننشال تایمز به عنوان بهترین پیشنهاد برای تابعیت دوم در جهان قرار گرفته است. شاخص CBI 2020 به عنوان برخی از دلایل این برنامه ، استطاعت ، کارایی و دقت در برنامه را برجسته کرد دومینیکا همچنان رتبه 1 خود را تأمین می کند.

[email protected]
www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

https://csglobalpartners.com/