بیمارستان Ratchaphruek گواهینامه انطباق GHA با COVID-19 را برای سفر پزشکی کسب می کند

برنامه اعتبار سنجی بهداشت جهانی (GHA) برای خدمات سفر پزشکی ، اوایل سال جاری دستورالعمل های رایگان COVID-19 را برای کمک به سازمان هایی در صنایع گردشگری پزشکی و بهداشتی که به دنبال کاهش خطر عفونت ویروس کرونا برای بیماران مسافرتی داخلی و بین المللی و همراهان آنها هستند ، صادر کرد. . این دستورالعمل ها از این نظر منحصر به فرد هستند که بر کل پیوستگی مراقبت ، از جمله تعاملات با سازمان بهداشت ، هتل و حمل و نقل زمینی متمرکز هستند.

دکتر Teerawat Srinakarin ، مدیر اجرایی بیمارستان Ratchaphruek اظهار داشت: “با توجه به بیماری همه گیر جهانی COVID-19 ، در حال حاضر و حداقل در آینده ای نزدیک ، درجات مختلفی از نگرانی در مورد خطر و ایمنی برای بیماران و خانواده های آنها برای سفر به اهداف پزشکی وجود دارد. من معتقدم که برنامه GHA COVID-19 یکی از مهمترین ابزارها برای اجرای رهنمودهای اقدام سیستماتیک است که به کاهش نقاط درد بیمار / خانواده و ایجاد تجربه و اعتماد بهتر کمک می کند. از طرف بیمارستان Ratchaphruek ، مایلم دکتر را تأیید کنم Somporn Kumphong ، نماینده GHA از تایلند، کارن اچ. تیمونز، مدیر عامل و بیل کوک، مدیر توسعه تجارت GHA ، که در تمام مراحل ما را پشتیبانی کرده است و با همکاری بیمارستان Ratchaphruek برای ایجاد اعتماد به نفس بیمار در این لحظات چالش برانگیز همکاری کرده اند. “

صدور گواهینامه انطباق برای بیمارستان ها و مراکز درمانی یک گواهینامه سه ساله با بررسی های سالانه است که به مسافران پزشکی ، مراجعه کنندگان و سایر پرداخت کنندگان نشان می دهد که این سازمان توصیه های مندرج در دستورالعمل ها را به عنوان یک استراتژی کاهش خطر ابتکاری برای اطمینان از ایمنی بیمار اجرا کرده است. و بهزیستی در طول و بعد از COVID-19. در فرآیند صدور گواهینامه ، آموزش آنلاین کارکنان برای آشنایی با دستورالعمل ها و فرآیند صدور گواهینامه تعبیه شده است.

مطابق با کارن تیمونز، مدیر ارشد اجرایی ، اعتباربخشی بهداشت جهانی (GHA) ، “گواهینامه انطباق COVID-19 با نشان دادن اینکه یک برنامه سفر پزشکی پروتکل های عملیاتی ، روش ها و رویه هایی را که تحت بازبینی خارجی قرار گرفته اند ، به افزایش اعتماد بیمار به یک سازمان کمک می کند. منعکس کننده بهترین روشهای بین المللی طراحی شده برای ایمن نگه داشتن بیماران در مسافرت است. ما بیمارستان Ratchaphruek را به دلیل دستیابی به گواهینامه مطابقت GHA و تمرکز قوی آن بر ایمنی بیمار و تجربه بیمار تبریک می گوییم.

برنامه جهانی اعتبار سنجی بهداشت و درمان (GHA) COVID-19 برای رهنمودهای خدمات سفر پزشکی رایگان است و صدور گواهینامه انطباق فرآیندی است که به طور مجازی و معمولاً در یک بازه زمانی سه تا شش هفته ای انجام می شود.

درباره GHA

اعتبار بهداشت جهانی برای خدمات سفر پزشکی در سال 2016 تاسیس شد ، تنها نهاد معتبر است که فقط بر خدمات سفر پزشکی تمرکز دارد. استانداردهای بین المللی GHA و هنجارهای حرفه ای برای سفرهای پزشکی با مشورت با متخصصان برجسته جهانی در صنعت ، از جمله ارائه دهندگان ، بیمه ها و کارفرمایان متعهد به ایجاد بهترین روش ها در جهانگردی پزشکی و گردشگری سلامت ، که از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در تأیید کیفیت و تجربه بیمار پشتیبانی می کنند ، تدوین شد. افزایش دید ، و اجرای یک مدل تجاری پایدار برای ارائه دهندگان در کل پیوستگی مراقبت از سفر پزشکی. GHA در سال 2019 انجمن بین المللی کیفیت ارزیابی بهداشت خارجی (IEEA) ISQua را دریافت کرد.

بازدید: https://globalhealthcareaccreditation.com/

درباره بیمارستان Ratchaphruek

بیمارستان Ratchaphruek در Khon Kean در قسمت شمال شرقی واقع شده است تایلند. این بیمارستان در سال 1994 به عنوان یک بیمارستان عمومی خصوصی 50 تختخوابی با پیش بینی 200 تختخوابی “بیمارستان محیط شفا” در سال 2018 تاسیس شد. چشم انداز ما ارائه استانداردهای بین المللی و مراقبت های بهداشتی انسانی است. به این ترتیب ، ما بیمار را به عنوان یک بیمار تجسم می کنیم ، نه به عنوان مشتری و دکتر به عنوان یک پزشک ، نه فقط به عنوان یک سرویس دهنده پزشکی. همه کارکنان “مراقبت کنندگان” هستند که هدف و همسویی آنها با ارزش اصلی سازمان ، “خوشبختی با بخشش” است.

بازدید: https://rph.co.th/en

اعتبار جهانی اعتبار پزشکی

لینک های مربوطه

https://globalhealthcareaccreditation.com