بیمه متقابل لیبرتی برای ارائه پوشش بیمه به رانندگان در بستر Lyft در پنج ایالت

بوستون، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – بیمه متقابل لیبرتی امروز اعلام کرد که توسط Lyft برای پوشش دادن به رانندگان با استفاده از سیستم عامل های اشتراک گذاری خود در سراسر کشور انتخاب شده است آریزونا، میشیگان، نیومکزیکو، تگزاس و یوتا، امروز موثر است. بر اساس این برنامه ، از زمانی که یک راننده برنامه Lyft خود را فعال کرده است ، Liberty Mutual پوشش های ویژه ای را در پنج ایالت ارائه می دهد.

معاون ارشد رئیس جمهور و مدیر ارشد استعفای بیمه و اقتصاد متقابل Liberty گفت: “ما از اینکه برای شرکت در برنامه بیمه اتومبیل Lyft انتخاب شده ایم بسیار هیجان زده هستیم.” دیوید برکت. “با استفاده از تخصص عمیق Liberty Mutual در هر دو زمینه تجاری و شخصی ، ما قادر به ارائه راه حل های پیچیده مدیریت ریسک برای تأمین نیازهای بیمه ای یکی از شرکت های برجسته در اقتصاد مشترک هستیم.”

معاون متقابل لیبرتی ، راه حل های فناوری محصول ، گفت: “ما خوشحالیم که Lyft با ادامه تولید محصولات و خدمات جذاب که نیازهای متغیر مشتری را برآورده می کنند ، متعهد ما به نوآوری است.” نیکلاس گرانت. “تمرین تحرک ما تیم های تخصصی پذیره نویسی ، عملگرانه ، ادعاها و خدمات را برای غول های اشتراک در خودرو مانند Lyft و همچنین اشتراک اتومبیل ، اشتراک خودرو ، خدمات تحویل و شرکت های خودروسازی خودمختار گرد هم می آورد.”

درباره بیمه متقابل لیبرتی

در Liberty Mutual ، ما معتقدیم که پیشرفت وقتی اتفاق می افتد که مردم احساس امنیت کنند. با محافظت از موارد غیر منتظره و ارائه مراقبت از آنها ، به مردم کمک می کنیم امروز را در آغوش بگیرند و با اطمینان فرد فردا را دنبال کنند

از سال 1912 در تجارت و دفتر مرکزی آن بوستون، امروز ما ششمین بیمه کننده بزرگ دارایی و تلفات جهانی هستیم که بر اساس حق بیمه نوشته شده ناخالص 2019 است. ما همچنین بر اساس درآمد 2019 ، در لیست بزرگترین شرکتهای Fortune 100 در رتبه 77 قرار داریم. از همان زمان 31 دسامبر 2019، داشتیم 43.2 میلیارد دلار در درآمد تلفیقی سالانه.

ما بیش از 45000 نفر را در 29 کشور و اقتصاد در سراسر جهان استخدام می کنیم. ما طیف گسترده ای از محصولات و خدمات بیمه ، از جمله اتومبیل شخصی ، صاحبان خانه ، خطوط ویژه ، بیمه اتکایی ، خطرات متعدد تجاری ، جبران خسارت کارگران ، خودرو تجاری ، مسئولیت عمومی ، ضمانت و املاک تجاری را ارائه می دهیم.

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.libertymutualinsurance.com.

SOURCE بیمه متقابل آزادی

لینک های مربوطه

www.libertymutual.com