تابعیت سنت کیتس و نویس توسط برنامه سرمایه گذاری به آمریکایی های ثروتمند طرح B ارائه می دهد

لندن، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – CS Global Partners ، a لندندفتر مرکزی مشاور حقوقی و بازاریابی ، شاهد افزایش قابل توجه تقاضا از آمریکایی های ثروتمند علاقه مند به اخذ تابعیت دوم است. در حالی که این کشور با انتخابات پیش رو ، محدودیت های شدید مسافرتی و افزایش تعداد موارد COVID-19 دست و پنجه نرم می کند ، آمریکایی ها به دنبال راهی امن و مطمئن برای شهروندی جایگزین با ارائه یک برنامه B در برابر غیرقابل پیش بینی بودن هستند.

تاسیس شده در سال 1984 ، سنت کیتس و نویس برنامه Citizenship by Investment (CBI) با داشتن بیش از سه دهه تجربه در بازار ، طولانی ترین برنامه صنعت است. این برنامه سرمایه گذاران ثروتمند و خانواده های آنها را قادر می سازد تا پس از کمک اقتصادی به صندوق رشد پایدار کشور ، تابعیت دریافت کنند.

متقاضیان موفق پس از گذراندن بررسی های لازم و دقیق ، که به دنبال یک رویه چند طبقه انجام می شود ، به مزایای زیادی از جمله افزایش تحرک جهانی به تقریبا 160 مقصد ، چشم اندازهای تجاری جایگزین و حق زندگی و کار در کشور دسترسی پیدا می کنند. سرانجام ، متقاضیان می توانند تابعیت را برای نسل های بعدی منتقل کنند و میراثی برای شما و خانواده شما ایجاد کنند.

مدیر عامل CS Global Partners ، میکا امت، اظهار داشت: “در زمان های نامشخص ، ما می بینیم که چگونه می توان برای تأمین آینده طولانی مدت خانواده خود ، ریسک را متنوع کرد. یکی از مهمترین سرمایه گذاری ها ، سرمایه گذاری در تابعیت دوم است. هرگز این امر حیاتی نبوده است. COVID-19 از نقاط ضعف دولت ها و توانایی آنها در مقابله با بحران رونمایی کرده است. داشتن یک برنامه B برای خانواده ارزش بسیاری از هزینه واقعی سرمایه گذاری در یک کشور امن و شاد دارد. “

سنت کیتس و نویس برنامه CBI در سطح بین المللی به عنوان مارک “Platinum Standard” شناخته می شود و توسط شاخص CBI سالانه به عنوان ارائه سریعترین جدول زمانی شهروندی جهان مورد استقبال قرار گرفته است. متقاضیانی که مراحل تأیید را پشت سر می گذارند می توانند طی سه ماه تابعیت را بدست آورند و بنابراین برای گذرنامه اقدام کنند. بعلاوه ، برای یک قیمت برتر ، دریافت تابعیت می تواند ظرف 60 روز تحت فرآیند تسریع درخواست ارائه شود.

برای علاقه مندان به تحصیل سنت کیتس و نویس تابعیت ، این برنامه در حال حاضر برای خانواده های حداکثر چهار ساله پیشنهاد محدود دارد. تا زمان 15 ژانویه 2021، متقاضیان فقط باید از 150،000 آمریکا به جای معمول 195000 دلار آمریکا.

[email protected]
www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

http://www.csglobalpartners.com