تاتا Elxsi به عنوان شریک گواهی شده 3PL برای Google Widevine انتخاب شد

بنگلور ، هند، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – تاتا Elxsi ، یک شرکت پیشرو در زمینه خدمات طراحی و فناوری در جهان ، خوشحال است که انتخاب خود را به عنوان شریک صدور گواهینامه 3PL برای Google Widevine ، برای محافظت از محتوای حق بیمه ایمن برای برنامه های پخش ، رسانه ، لوازم الکترونیکی مصرفی و خودرو اعلام می کند.

این مشارکت صدور گواهینامه پیشنهادات و رهبری Tata Elxsi را در زمینه پخش ، رسانه ها ، دستگاه های مصرف کننده و دامنه های خودرو بیشتر گسترش می دهد و مارک های پیشرو ، توزیع کنندگان محتوا ، ارائه دهندگان OTT و اپراتورها را با توسعه یکپارچه ، خدمات مجوز و صدور گواهینامه برای راه حل های Widevine تضمین می کند که زمان سریعتری را دارد برای خدمات درآمدزایی خود به بازار عرضه کنند.

Google Widevine با استفاده از راه حل های رایگان برای استفاده و مبتنی بر استاندارد برای خدمات OTT و CAS ، محافظت از محتوای برتر را در هر دستگاه مصرف کننده امن می کند. امروزه در بیش از 5 میلیارد دستگاه مورد استفاده قرار گرفته است و ارائه دهندگان و پخش کنندگان PayTV که محتوای برتر را از طریق شبکه OTT مانند Netflix ، HBO ، Disney ، Amazon Prime ، Jio ، Bros Warner و غیره ارائه می دهند مورد اعتماد هستند. از طریق این برنامه ، گوگل قصد دارد با استفاده از امکان انتخاب شرکای منتخب برای فعالیت های صدور گواهینامه ، راه حل Widevine CAS را افزایش دهد.

“مطابق با اعتمادی که مشتریان و شرکای ما به ما دارند ، ما خوشحالیم که Tata Elxsi را به عنوان یک شریک مجاز 3PL انتخاب کردیم. اکوسیستم قوی تاتا Elxsi در Broadcast ، OTT ، دستگاه های مصرف کننده و بازارهای تحرک ، درک برنامه های بومی ابر و جهان قابلیت های تجربه کاربر کلاس سلامP تصویب راه حلهای Widevine توسط مشتریان را تسریع می کند. همکاری بین دو تیم بسیار عالی بوده و برای اطمینان از تجربه مشتری فوق العاده ادامه خواهد داشتگفت برایان بیکر، مدیر ارشد و رئیس Widevine در Google.

“این اولین بار است که مدل مشارکت 3PL ایجاد می شود و ما خوشحالیم که برای این برنامه انتخاب شده ایم و همکاری خود را با Google و Widevine گسترش می دهیم. این باعث اتخاذ راه حل های Widevine توسط مشتریان و زمان آنها برای بازاریابی در بازار می شود. محصولات جدید و خدمات درآمدزایی ، “گفت نیتین پای ، مدیر ارشد بازاریابی و استراتژی ، تاتا الکسی.

درباره Widevine

Google Widevine با استفاده از راه حل های استاندارد و مبتنی بر استاندارد برای خدمات OTT و CAS ، محافظت از محتوای برتر را امن می کند. Google Widevine از بیشترین تعداد دستگاه در بیشترین تعداد چیپست پشتیبانی می کند و در حال حاضر در 5 میلیارد دستگاه تلفن همراه ، دسک تاپ ، جعبه تنظیم و اتاق نشیمن در دسترس است Google Widevine توسط ارائه دهندگان خدمات و پخش کننده هایی که محتوای برتر را از طریق شبکه OTT تحویل می دهند مورد اعتماد است. مانند Netflix ، HBO ، Disney ، Amazon Prime ، Warner Bros ، Hulu ، DIRECTV و دستگاه های Intel، Samsung، Sony، Roku، LG، Qualcomm به نام چند.

درباره تاتا الکسی (www.tataelxsi.com)

Tata Elxsi یک شرکت خدمات جهانی طراحی و فناوری و بخشی از 100 میلیارد دلار + گروه Tata است. تاتا الکسسی با ارائه دهندگان و اپراتورهای برجسته خودرو ، الکترونیک مصرفی ، رسانه و سرگرمی برای تولید محصولات ، خدمات و برنامه های نوآورانه که باعث ایجاد لذت ، وفاداری و رشد درآمد مشتری می شود همکاری می کند. این با بیش از 25 سال تجربه طراحی و مهندسی و تخصص عمیق در زمینه مهندسی ویدئو ، صوت و OTT و ارائه خدمات ، حضور جهانی تحویل و مراکز توسعه دریایی پشتیبانی می شود. هند.

تماس با رسانه
تاتا الکسی
هاری بالان
ارتباطات شرکتی
+ 91-80-2297-9123
پست الکترونیک: [email protected]

منبع Tata Elxsi