تمبر جدید کریسمس ، بانوی ما گوپولو ، اکنون در دسترس است

مقام رسمی تقدیم USPS گفت: “خدمات پستی بسیار خوشحال است که این تمبر کریسمس ، بانوی ما گوپولو را ارائه می دهد ، که به سنت ما در تمبرهای مدونا و کودک ادامه می دهد.” آنجلا کورتیس، معاون رئیس جمهور ، خرده فروشی و اداره پست. “از امروز ، این تمبر زرق و برق دار برای استفاده در کارتهای تعطیلات و بسته های شما موجود است.”

به کورتیس برای این مراسم پیوست تی ماریانا نون، مدیر و سرپرست اصلی موزه هنر و برنامه هنرهای تجسمی ، مرکز ملی فرهنگ اسپانیایی. رویداد تمبر مجازی را می توان در صفحات خدمات پستی فیس بوک و توییتر مشاهده کرد.

نقاشی “بانوی ما گوپولو” در قرن هجدهم توسط یک هنرمند ناشناس در کوزکو ایجاد شد ، پرو، پایتخت سابق امپراتوری اینکا. مورخان هنرمندان این زمان را به عنوان اعضای مکتب کوزکو توصیف می کنند. بین قرن 16 و 18 ، نقاشان اروپایی با هنرمندان بومی در کوزکو و اطراف آن کار می کردند. اروپاییان هنرمندان محلی را به سبکها و اشکال آموزش دادند که در پایان دوره رنسانس و در دوران باروک بر کشورهای اروپایی مسلط بودند.

“بانوی ما گوپولو” گونه محلی از ویرجین گوادالوپه را در Extremadura منعکس می کند ، اسپانیا. این شخصیت بزرگداشت به عنوان بانوی ما از Guápulo به عنوان یک مجسمه ، در سفارش ساخته شده است کویتو ، اکوادور، در سال 1584 و در سال 1587 به یک کلیسای کوچک در دهکده نزدیک گوپولو منتقل شد. این مجسمه که کاملاً شبیه تصویر مقدس اسپانیایی است که از آن منشأ گرفته است ، معجزات بسیاری را به خود اختصاص داده است. از آن زمان به بعد توسط بسیاری از هنرمندان به نمایندگی از وی به نمایش در آمده است ، او در حالی که یک روپوش تزئین شده و هرمی دارد و با تسبیحی بسته می شود ، یک عصای گلدار را در یک دست و کودک مسیحی را در دست دیگر نشان می دهد.

کارگردان هنری پرورش گرگ تمبر را طراحی کرد.

این تمبرها به عنوان تمبر Forever در حال چاپ هستند ، که از نظر ارزش همیشه با قیمت فعلی نامه درجه یک ایمیل 1 برابر خواهند بود.

یک علامت پست تصویری از محل اولین روز انتشار ، شهر نیویورک، در دسترس است usps.com/shopstamps.

محصولات پستی

مشتریان می توانند تمبر و سایر محصولات فیلاتلیک را از طریق فروشگاه پستی در usps.com/shopstamps، با تماس با 800-STAMP24 (800-782-6724) ، از طریق پست از طریق تلفن ایالات متحده فلسفی، یا در مکان های اداره پست در سراسر کشور.

سرویس پستی برای هزینه های عملیاتی هیچ دلار مالیاتی دریافت نمی کند و برای تأمین هزینه های فعالیت خود به فروش پست ، محصولات و خدمات متکی است.

لطفا توجه داشته باشید: برای منابع رسانه ای سرویس پستی ایالات متحده ، از جمله فیلم و عکس صوتی و عکس با کیفیت پخش ، از اینجا بازدید کنید اتاق خبر USPS. ما را دنبال در توییتر، اینستاگرام، Pinterest و LinkedIn. مشترک شدن در کانال یوتیوب USPS، مثل ما در فیس بوک و از ما لذت ببرید وبلاگ ارسال های پستی. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پستی ، مراجعه کنید usps.com و facts.usps.com.

مخاطب: مورسا آر پیتمن
(O) 202-268-2220
[email protected]
usps.com/news

منبع خدمات پستی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.usps.com