تمدید قرارداد هفت ساله IGT با قرعه کشی وسترن کانادا شامل استقرار سیستم پیشرفته INTELLIGEN برای 4200 VLT در ساسکاچوان است

لندن ، 29 اکتبر 2020 / PRNewswire / – PLC International Game Technology PLC (NYSE: IGT) امروز اعلام كرد كه شركت تابعه آن ، IGT Canada Solutions ULC (از این پس “IGT”) ، برای ارتقاtery WCLC ، قرارداد تمدید قرارداد با شركت قرعه كشی Western Canada (“WCLC”) را امضا كرده است. سیستم قرعه کشی ویدئویی و ادامه کار خود به عنوان ارائه دهنده سیستم های مرکزی برای هفت سال آینده. IGT آخرین نسخه از نرم افزار سیستم INTELLIGEN خود را ارائه می دهد که از حجم ، پیچیدگی و امنیت نظارت بر پایانه های قرعه کشی ویدئویی 4200 WCLC (“VLTs”) پشتیبانی می کند ساسکاچوان. پس از پذیرش نهایی سیستم ارتقا یافته ، که پیش بینی می شود در آن یا قبل از آن اتفاق بیفتد ، این برنامه به مدت هفت سال اجرا می شود 1 سپتامبر 2021.

“WCLC و IGT برای اولین بار تقریباً 40 سال پیش با هم کار کردند و در سالهای گذشته ، IGT به یک شریک مطمئن در کمک به ما در کارکردن سیستم VLT تبدیل شده است.” گفت اریک کارمارک، WCLC معاون رئیس جمهور ، VLT بازی و عملیات. “بر اساس تجربه و رهبری IGT با سیستم های مرکزی ، اطمینان داریم که به فناوری جدید دسترسی خواهیم داشت و تجربه کلی بهبود یافته ای را در اختیار بازیکنان خود قرار خواهیم داد.”

“IGT با ارتقا INT سیستم INTELLIGEN پیشرفته ترین ابزار و عملکرد WCLC را برای ادامه درآمد و موقعیت یابی لاتاری برای موفقیت در آینده ارائه می دهد.” گفت نیک خین، مدیر عامل IGT ، بازی. “با پشتیبانی بیش از 25 سال تخصص توسعه با مشتریان سیستم مرکزی بازی در سراسر جهان ، ما خوشحالیم که سیستم پیشرفته INTELLIGEN را برای افزایش عملکرد سیستم WCLC و کارایی مدیریت شبکه ارائه می دهیم.”

تحت شرایط داخلی ، IGT سیستم مرکزی قرعه کشی ویدئویی WCLC را با ماژول های پیشرفته ای که تشخیص شبکه و پایداری آن را بهبود می بخشد ، ارتقا می دهد. سیستم های INTELLIGEN IGT در سراسر جهان مستقر شده اند که طیف گسترده ای از VLT ها را در محیط های مختلف بازی متصل می کنند. این نرم افزار با بیش از 25 سال تجربه سیستم مرکزی ساخته شده است و قابلیت های کنترل و کنترل پایدار و ایمنی را ارائه می دهد. از بازی انجمن به استاندارد انجمن های بازی پشتیبانی می کند® (G2S) پروتکل استاندارد ، که رابط کاربری پخش کننده پیشرفته ، بهبود ویژگی های بازی مسئولانه ، جک پات های رازآلود چند سطح هیجان انگیز را فراهم می کند®) و قابلیت پخش محور اضافی.

WCLC از سال 1982 مشتری IGT بوده است. علاوه بر VLT و سیستم مرکزی INTELLIGEN ، IGT همچنین WCLC را با پایانه های قرعه کشی مبتنی بر قرعه کشی ، پایانه های قرعه کشی سلف سرویس و بلیط های فوری فراهم می کند.

درباره IGT

IGT (NYSE: IGT) رهبر جهانی در بازی است. ما تجربه های سرگرم کننده و مسئولیت پذیر بازی را برای بازیکنان در تمام کانال ها و بخش های تنظیم شده از دستگاه های بازی و قرعه کشی گرفته تا شرط بندی ورزشی و دیجیتال برای بازیکنان ارائه می دهیم. با استفاده از انبوه محتوای جذاب ، سرمایه گذاری قابل توجه در نوآوری ، بینش بازیکنان ، تخصص عملیاتی و فناوری پیشرفته ، راه حل های ما تجربیات بی نظیر بازی را ارائه می دهد که بازیکنان را درگیر می کند و رشد را هدایت می کند. ما در بیش از 100 کشور در سراسر جهان حضور محلی و روابط مستقلی با دولت ها و نهادهای نظارتی داریم و با رعایت بالاترین استانداردهای خدمات ، صداقت و مسئولیت ارزش ایجاد می کنیم. IGT تقریباً 12000 کارمند دارد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.igt.com مراجعه کنید.

بیانیه احتیاط در مورد بیانیه های آینده نگر
این نسخه خبری ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگرانه (از جمله به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی 1995) در مورد International Game Technology PLC و شرکت های تابعه تلفیقی آن (“شرکت”) و سایر موارد باشد. در این اظهارات ممکن است اهداف ، اهداف و انتظارات در مورد برنامه های آینده ، روندها ، رویدادها ، سود سهام ، نتایج عملیات یا شرایط مالی یا موارد دیگر ، بر اساس باورهای فعلی مدیریت شرکت و همچنین فرض های انجام شده توسط ، و اطلاعات موجود در حال حاضر ، از جمله مدیریت. اظهارات رو به جلو ممکن است با کلماتی مانند “هدف” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “برنامه” ، “می تواند” ، “” “،” باید “،” باید “،” ادامه “،” تخمین “همراه باشد “” انتظار “،” پیش بینی “،” آینده “،” راهنمایی “،” قصد “،” ممکن است “،” اراده “،” ممکن “،” بالقوه “،” پیش بینی “،” پروژه “یا تغییرات منفی یا سایر تغییرات از آنها این اظهارات آینده نگر فقط از تاریخی است که چنین اظهاراتی ارائه می شود و در معرض خطرات و عدم اطمینان های مختلف است ، بسیاری از موارد خارج از کنترل شرکت است. در صورت تحقق یک یا چند مورد از این خطرات یا عدم قطعیت ها ، یا عدم صحت اثبات فرضیات اساسی ، نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده در گزاره های آینده نگر و با نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای گذشته تفاوت اساسی داشته باشند. بنابراین ، نباید بیش از حد به چنین جملاتی اعتماد کنید. عواملی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در گزاره های آینده نگر تفاوت دارد ، متفاوت کنند (شامل موارد محدودی نیستند) عوامل و خطرات توصیف شده در گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 20-F برای سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2019 و اسناد دیگری که هر از گاهی به SEC وارد می شوند ، که در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov و در بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت شرکت به آدرس www.IGT.com موجود است. به استثنای آنچه در قانون لازم الزامی است ، شرکت هیچ گونه تعهدی را برای به روزرسانی این اظهارات آینده نگر بر عهده نمی گیرد. شما باید این عوامل و سایر خطرات و عدم اطمینان هایی را که بر تجارت شرکت تأثیر می گذارد به دقت بررسی کنید. تمام بیانیه های آینده نگر موجود در این خبرنامه به طور کامل توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند. کلیه اظهارات کتبی یا شفاهی آینده نگرانه منتسب به International Game Technology PLC یا افرادی که به نمایندگی از آن اقدام می کنند ، صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند.

مخاطب:
فیل اوشونسی، ارتباطات جهانی ، رایگان در ایالات متحده /کانادا +1 (844) IGT-7452 ؛ خارج از ایالات متحدهکانادا 1+ (401) 392-7452
فرانچسکو لوتی، +39 3485475493؛ برای سوالات رسانه های ایتالیا
جیمز هرلی، روابط سرمایه گذاران ، 1+ (401) 392-7190

© 2020 IGT

علائم تجاری و / یا علائم خدماتی مورد استفاده در اینجا یا علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده IGT ، شرکت های وابسته یا مجوز دهنده های آن است.

SOURCE International Game Technology PLC

لینک های مربوطه

http://www.igt.com