تیم های زنده Kilburn با حضور دکتر Seuss Enterprises برای تجربه کاملاً جدید تعطیلات مناسب برای جشن گرفتن فصل Yuletide 2020

لس آنجلس، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – “شما یک نفر متوسط ​​، سال 2020 هستید.” حداقل یک سال می گذرد و حتی با نزدیک شدن به تعطیلات ، ممکن است بعضی ها بیشتر از حد معمول احساس خجالت کنند. اگر گرفتن آن عکسهای سنتی شاد برای تعطیلات در کنار خانواده دقیقاً همان چیزی است که شما می خواهید نکن احساس می کنید انجام می دهید ، اکنون یک گزینه دیگر وجود دارد! امروز ، Kilburn Live ، رهبر بازار در صنعت سرگرمی زنده ، از ایجاد همکاری جدید با دکتر Seuss Enterprises ، رهبر جهانی در سرگرمی آموزشی ، برای ایجاد “غار گرینچ، “برداشتی تخیل آمیز از عکسبرداری در تعطیلات که به مهمانان راهی سرگرم کننده برای نشان دادن کمی از بدخلقی های خود در طی عالی ترین زمان سال می دهد.

با مشارکت رهبران خرده فروشی مانند Unibail-Rodamco-Westfield ، Brookfield Properties ، Macerich و Turnberry ارائه شده است “غار گرینچ“جمعه سیاه در تعداد محدودی از مراکز تجاری شاخص در سراسر کشور راه اندازی خواهد شد آمریکای شمالی از جمله در لس آنجلس، شیکاگو، دی سی ، دالاس، هوستون، سن دیگو، میامی، کالیفرنیای شمالی و منطقه سه ایالت نیویورک. انتظار می رود در هفته های آینده مکان ها و شرکای بیشتری اعلام شود. میهمانان برای یک دیدار یک نفره با The Grinch در غار مخصوص خود برای یک عکسبرداری و سایر شگفتی های ویژه که از نظر صمیمی و کاملاً گرینچ – از نظر اجتماعی – به این مکانهای مستقل وارد می شوند.

مدیر عامل Kilburn گفت: “اگر سالی وجود داشته باشد که Grinch واقعاً فصل تعطیلات را تحویل بگیرد ، سال 2020 است.” مانوئل را علامت گذاری کنید. “گفته شده است که حتی بدترین روح توسط کریسمس تحت تأثیر قرار می گیرد و در اصل این داستان دکتر سوس در مورد یافتن راه خود برای رستگاری است که همان چیزی است که ما را در اینجا الهام بخشیده است. بسیار خوب است که یک بار دیگر با شرکای خود در Dr. همکاری کنیم. Seuss Enterprises در این پروژه. در این اوقات دشوار ، ما هنوز می خواستیم راهی بیابیم که خانواده ها در این فصل تعطیلات به روشی خونسرد و سرگرم کننده لذت ببرند. به هر حال ، سال 2020 سال سختی بود ، اما نمی تواند از بین ببرد توانایی ما در لبخند زدن و خندیدن که اغلب اوقات اولین قدم های ادامه امید است. ”

کامل با یک گونی گل مینا پر از هدیه ، یک درخت تعطیلات سبک Grinch و یک شومینه با نور پس زمینه با جوراب های آویز درست همانطور که در کتاب نشان داده شده است ، این تجربه واقعی به مهمانان را به یکی از معتبرترین روش های ممکن در داخل داستان کلاسیک قرار می دهد . همچنین به مهمانان این فرصت داده می شود تا تابلویی را با انتخاب شعار مورد علاقه خود در سال 2020 انتخاب کنند تا در عکس خود با گرینچ قرار گیرد. شعارهای نمونه عبارتند از: “You are a a average، 2020” “2020:” Stink، Stank، Stunk “،” 2020 – How The Grinch Stole، Well، The All Year “و برخی از شعارهای مثبت از جمله” The Grinch هنوز هم می تواند ” کریسمس را بدزد! “

وی گفت: “دکتر سوس به طور مشهور نوشت” روز کریسمس همیشه خواهد بود ، فقط تا زمانی که ما داشته باشیم ” سوزان برانت، رئیس Dr. Seuss Enterprises، LP “این تجربه منحصر به فرد با همین ذهنیت ایجاد شده است و به طرفداران این فرصت را می دهد تا کمی در بدخلقی های خود غوطه ور شوند ، اما همچنین به یاد داشته باشید که چگونه روحیه تعطیلات می تواند بهترین ها را در هر کسی – حتی یک گرینچ کیلبورن تیم در گرفتن این نوع لحظات و زنده کردن آنها بسیار عالی عمل می کند و مطمئن هستیم که این فصل تعطیلات چیز خاصی خواهد بود. “

“غار گرینچ” در همکاری با همکاری مشترک اخیر شرکت از “تجربه دکتر سوس ،“اولین سفر غوطه وری در نوع خود از مشهورترین کتابهای این نویسنده برجسته ، که در آن آغاز شد تورنتو پاییز گذشته و فروش رکوردشکنی را به ثبت رساند ، که اولین فروش آن در ایالات متحده در سال 2021 برمی گردد.

“غار گرینچ” شروع خواهد شد 27 نوامبرهفتم آن طرف آمریکای شمالی. بلیط های هر نامزدی به فروش می رسد 12 نوامبرهفتم. بلیط محدود خواهد بود و به مهمانان توصیه می شود قبل از مراجعه ، از قبل بازدید خود را بصورت آنلاین رزرو کنند. برای دیدن لیستی از مکان ها و پیش ثبت نام بلیط ، لطفاً به https://www.grinchgrotto.com/ مراجعه کنید.

درباره Kilburn Live

Kilburn Live ، بخشی از Kilburn Media ، یکی از سریعترین رشد شرکت های رویدادهای زنده در است آمریکای شمالی. Kilburn Live به عنوان یک رهبر جهانی در ارائه برنامه های زنده با تجربه ، تور و استاتیک ، از طریق جاذبه های پیشگامانه و بسیار سرگرم کننده ، فعال سازی و سرگرمی های همه جانبه ، بزرگترین مارک های جهان را زنده می کند.

درباره دکتر سوس

تئودور سوس گیزل کاملاً دوست داشتنی ترین نویسنده کتاب کودک در همه زمان ها است. گیزل برنده جایزه پولیتزر در سال 1984 ، سه جایزه اسکار ، دو جایزه امی ، سه جایزه گرمی و سه نشان افتخار کالدکات ، 45 کتاب برای کودکان نوشت و تصویرگری کرد. صدها میلیون نسخه از آن به خانه ها و قلب های سراسر جهان راه یافته است. در حالی که تئودور گیزل درگذشت 24 سپتامبر 1991، دکتر سئوس زندگی می کند و باعث الهام بخشیدن نسل های مختلف کودک در هر سنی می شود تا لذت خواندن را کشف کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دکتر سئوس و کارهای وی ، به اینجا مراجعه کنید seussville.com و ما را دنبال کنید اینستاگرام و فیس بوک.

درباره شرکت های دکتر Seuss

دکتر Seuss Enterprises یک شرکت سرگرمی کودکان پیشرو است که در زمینه محافظت تمرکز دارد تئودور سئوس گیزل (دکتر سوس) میراث و در نتیجه اطمینان از اینکه هر نسلی می تواند نبوغ دکتر سوس را تجربه کند. این شرکت در سال 1993 تاسیس شده و در آن مستقر است سن دیگو، کالیفرنیا تلاش های جهانی دکتر Seuss Enterprises مکمل کتاب های برجسته دکتر Seuss است و شامل فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، تولیدات صحنه ای ، نمایشگاه ها ، رسانه های دیجیتال ، کالاهای مجاز و سایر مشارکت های استراتژیک است. تد گیزل یک بار گفت که او هرگز نمی خواهد شخصیت های خود را به کسی که “لبه ها را دور می زند” مجوز دهد – یک اصل راهنما در شرکت دکتر Seuss Enterprises. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دکتر سئوس و کارهای وی ، به اینجا مراجعه کنید seussville.com و ما را دنبال کنید اینستاگرام و فیس بوک.

منبع Kilburn Live

لینک های مربوطه

https://www.grinchgrotto.com/