تیم Telluriders پیروزی را در سکوهای رالی Rebelle جشن می گیرد

وی گفت: “این یک موفقیت مهم برای کیا است.” شان یون، رئیس و مدیر عامل ، کیا موتورز آمریکای شمالی و کیا موتورز آمریکا. “با تشکر از آلیسا و صابرینا در مسابقه سخت رالی ربل ، آنها کمک کردند اعتبار تلوراید را به ارتفاعات جدید برسانند. موفقیت بزرگ آنها در تاریخ کیا ثبت خواهد شد و ما نمی توانیم بیشتر به تیم خود افتخار کنیم.”

از جانب دریاچه تاهو تا مرز مکزیک، تیم Telluriders با کمال لطف از پس چالش هایی که این دوره برای آنها به وجود آورد ، برآمد. پس از برخورد با موانع سخت تر در زمین صخره ای ، آلیسا و سابرینا علاقه زیادی به نقاط قوت تلوراید داشتند و در روزهای بعد از آن به نفع خود استفاده کردند تا چندین پیروزی مرحله ای کسب کنند.

بنیانگذار Rebelle Rally گفت: “آلیسا ، سابرینا و تلوراید در رالی امسال چنین کار بزرگی انجام دادند.” امیلی میلر. ما وسیله نقلیه را به عنوان هم تیمی سوم در نظر می گیریم و هر سه با لطف از پس این چالش برآمدند. آنها یک تیم استثنایی هستند. “

تیم توانست پس از برتری در تپه های شنی ، جایگاه دوم کلاس X-Cross را بدست آورد ، جایی که تلوراید بدون هیچ زحمتی بر فراز چشم انداز شن و ماسه شنا کرد تا قبل از چندین رقبا ابتدا به چندین ایست بازرسی برسد ، و بیشترین امتیاز را در فینال کسب کند. روز مسابقه.

آلیسا و سابرینا گفتند: “ما به عملکرد کلی خود و بازگشت خود برای کسب مقام دوم در رده X-Cross در رالی Rebelle 2020 افتخار می کنیم.” “در روز آخر ، هنگامی که ما به ایستگاه های بازرسی در اعماق تپه های شنی امپریال حرکت کردیم و دیدیم که تیم های 4×4 چهره آنها را چگونه می شکستیم – این خاطره ای است که برای مدت طولانی در ذهن ما باقی خواهد ماند. تلوراید یک هم تیمی سوم فوق العاده توانمند بود و ما از فرصتی که می توانستیم او را به چنین ماجراجویی عالی برسانیم سپاسگزاریم. ”

کیا برای اولین بار در پنجمین مسابقه سالانه Rebelle Rally یک رقیب بود و در کلاس X-Cross با حداقل تغییرات ، از جمله صفحه مخصوص محافظت از محفظه سوخت و روغن و لاستیک های تمام زمین ، به رقابت پرداخت.

درباره Telluriders

آلیسا رونیگ نویسنده ارشد ESPN است و در پیگیری یک داستان اقدامات بی شماری از ماجراجویی را مرتکب شده است. او گزارش گزارش قطعات مجله ESPN The Magazine ، ویژگی های تلویزیونی X Games و SportsCenter ، و پوشش روزانه المپیک ، گرند اسلم ها ، سوپر کاسه ها و جام جهانی زنان را ارائه داده است. او بخشی از اولین تیم ایالات متحده بود که در مسابقات رالی Aïcha des Gazelle در مسابقات پیروز شد مراکش، و تا به امروز ، تنها راننده آمریکایی است که برنده است.

سابرینا هاولز هست یک لس آنجلسبازیگر مبتنی بر (همه از کریس ، کالیدوسکوپ ، کابوس های فردی متنفر هستند) و نوازنده (هنری هنریتا) او در چهار مسابقه متوالی Rallye Aïcha des Gazelles در شرکت کرده است مراکش، از جمله کلاس Expert در سال 2015. او در Rebelle Rally در سال 2016 شرکت کرد ، با کسب مقام اول در کلاس کراس اوور ، و دوباره در سال 2017 ، دوم شد.

درباره کیا موتورز آمریکا

دفتر مرکزی آن در ایروین ، کالیفرنیا، کیا موتورز آمریکا همچنان از نظرسنجی های با کیفیت بالا برخوردار است و به عنوان یکی از 100 مارک برتر جهانی شناخته می شود. کیا به عنوان “شریک رسمی خودرو” NBA خدمت می کند و طیف کاملی از وسایل نقلیه فروخته شده از طریق شبکه ای از تقریباً 750 نمایندگی در ایالات متحده ، از جمله اتومبیل ها و SUV های مفتخر در وست پوینت ، جورجیا*

برای اطلاعات رسانه ها ، از جمله عکاسی ، به سایت www.kiamedia.com مراجعه کنید. برای دریافت اطلاعیه های ایمیل سفارشی برای انتشارات مطبوعات در لحظه انتشار ، در www.kiamedia.com/us/fa/newsalert مشترک شوید.

* تلوراید ، سورنتو و K5 در آنجا مونتاژ می شوند ایالات متحده از ایالات متحده و قطعات جهانی تهیه شده است.

منبع Kia Motors America

لینک های مربوطه

www.kia.com