جاذبه های خالی از سکنه برتر TERROR-2020 در ایالات متحده

دالاس، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – هنگامی که در تجارت دزدکی مانند بزرگسالان بزرگ می شوید ، می فهمید که چه چیزی باعث تپش قلب می شود و ترس و خنده را به خود جلب می کند. به هر حال این کار ترس و وحشت است ، اما 2020 بهترین جاذبه های خالی از سکنه را دارد و عملیات خود را کاهش می دهد تا احتمال گسترش هر چیزی به جز ترس کاهش یابد.

گفت: “از دست دادن فصل هالووین یک گزینه نیست.” کهربا آرنت-بیقیت، همچنین به عنوان ملکه شکار شناخته می شود. “بسیاری از مردم با چالش های جدیدی که ما با آن روبرو هستیم اضطراب و غم یا استرس دارند. ترساندن یک علم ثابت شده است که به شما کمک می کند تا این فشارها را آزاد کنید. ما در این اوقات ترسناک هنرهای ترسناک را زنده نگه می داریم.”

فراتر از ارزش سرگرمی ، ایمنی همیشه معیار سنجش حرفه ای بوده است. اقدامات ایمنی این افراد را در وب سایت های مربوطه مشاهده کنید. در این سال ملکه خالی از سکنه جاذبه هایی را بررسی کرد که از حداکثر استفاده از ایجاد امنیت و ارواح برای 13 علاقه مندی به علاقه مندان به زندگی لذت بردند. ترسناک در ایالات متحده

1 Beast Haunted House، شهر کانزاس: من دستی به این مکان گرامی داشتم ، اما داشتن 30 امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفتن در آن موجه استهفتم فصل آمریکا شکار می کند نام The Beast در قرون وسطی رخ می دهد جانور انسان که سال ۲۰۲۰

2 لبه برش، فورت ورث: تصور کنید که این وحشت در این گیاه بسته بندی گوشتی واقعی و 100 ساله و جاذبه های امروزی وجود دارد که فریادها را از بین می برد و می خندد ، در واقع یکی از بهترین جاذبه های خالی از سکنه در هر مکان است!

3 متل بیتس، فیلادلفیا: آنها با ساختن هیرید خود به دنباله راه ، رحم نمی کنند. این به مردم کمک می کند تا فاصله بگیرند ، اما زمین ها حتی ترسناک تر هستند! به علاوه ، جاذبه های فراموش نشدنی آن با پرتاب تبر و شکار لیزر زامبی فراتر از حد معمول است.

4 دنیا، آتلانتا: جلوه های ویژه تصفیه شده ، وحشت خود را برای یک تجربه هیبت زده الکتریکی کنید. “جشنواره هیولاها” جدید آنها در خارج و یا دو مکان شگفت انگیز آنها در داخل ، شما را کابوس می بیند.

5 لبه جهنم، شهر کانزاس: بیا جهنم یا آب پر از آب ، خانه ای که بیش از دیگران سبقت گرفته و بیش از دیگران گول زده است ، هنوز هم در میان بهترین هاست. این قدیمی ترین جاذبه خالی از سکنه در کشور است و افشای کامل همان جایی است که ملکه شروع به کار کرده است.

6 Spookywoods، نقطه بالا: در هوای تازه جنگل ها و سایه های جانوران در شب ، شما در سال 2020 یک پیروزی خواهید داشت. سرگرمی ترسناک در فضای باز با مجموعه هایی با مضمون در سراسر جنگل ، برچسب زامبی ، خطوط فشرده ، پیچ و خم درختان کاج 60 ‘.

7 فرورفتگی، سینسیناتی: در این روزهای دیوانه ، خوب است که آنها مدرسه ای برای بدرفتاری دارند. در این مدرسه یادگیری مجازی وجود ندارد که مرزهای ترسناک خوبی را ایجاد کند و بهترین خاطرات را ایجاد کند.

8 کابوس در سیزدهم ، شهر “سالت لیک: این 3600 فوت ترس را وارد این درهای قلعه کنید. به مگا لرز و هیجان فکر کنید. این سکونتگاه لباس ها و ماسک های حرفه ای آنها را ایجاد می کند و به آنها ترس واقعی می بخشد که دیگران نمی توانند آن را تکرار کنند.

9 سوار بی سر، نیویورک: وقتی کار دشوار می شود ، این مکان برای ارائه چیزی برای همه نوآور است. به جای هیدرید ، آنها یک تجربه رانندگی خالی از سکنه را آغاز کردند. کسانی که ترجیح می دهند از پیچ و خم ذرت و جاذبه های جذاب خود استفاده کنند حتی برای ترساندن افرادی که همه چیز را دیده اند سازگار هستند.

10 13هفتم دروازه، باتون روژ: جایی که مرز بین وحشت و واقعیت مخدوش می شود ، ذهن شما مسابقه می دهد و ضربان قلب شما تسریع می شود. این مکان ترس های شدیدی را به وجود می آورد که شما را از نفس می کشد و در نهایت از لذت می خندد.

11 اربوس، پونتیاک ، میشیون: گفته می شود گناهکاران پس از مرگ به تاریکی زیر زمین می روند. اربوس ترسهای غیرقابل تصوری را در این قلمرو به ذهن متبادر می کند که در عین ایجاد هیجان و انرژی که ما به ویژه در این زمان ها هوس می کنیم ، از توضیحات سرپیچی می کند.

12 تریلوانیا، دالاس: برای کسانی که در این اوقات نامطمئن جرات دیدار دارند ، این جاذبه دارای 50 مکان در 50 هکتار است ، بنابراین شما جای فریاد زدن را دارید ، و ارواح می توانند انتقام خود را از آن روحانی بگیرند که به دنبال یک لذت ترسناک هستند.

13 دنیای شبح وار ، لیچفیلد ، نیوهمپشایر (نزدیک بوستون): این پارک جیغ وحشت آنقدر هکتار مملو از موجودات غیرطبیعی و هزارتوی سه بعدی ترسناک است که همه چیز ، از شکار و هاریید گرفته تا بازی را در بر می گیرد.

درباره Queen of Haunts

کهربا آرنت-بیقیت، ملقب به Queen of Haunts ، یک مغز متفکر در پشت برخی از جاذبه ها و رویدادهای معروف است. هنگامی که او فقط یک شاهزاده خانم پیش دبستانی بود ، در تابوت های خانواده اش می خوابید و در تجارت ترسناک بزرگ می شد. نفوذ او فراتر از سلطنت او در خانه های بزرگ در است کانزاس سیتی West Bottoms ، او نویسنده و همکار رسانه ای در صنعت دامداری ، طرفدار و آشپز غذاهای آشپزی بدون گلوتن و با استعداد شیطانی با تزئینات مضمونی است.

عکسها:
https://www.prlog.org/12842970

اطلاعیه مطبوعاتی توزیع شده توسط PRLog

منبع Queen of Haunts