جامعه کلاس در برنامه جدید “گردشگری ادو” است

تجربه المپیا و فراتر از آن ، سازمان بازاریابی مقصد برای شهرستان تورستون، در برنامه Road School با کتابفروشی های محلی ، جاذبه های دیدنی ، مواد غذایی و آشامیدنی و سایر مشارکت ها همکاری می کند.

وی گفت: “یادگیری عملی وقفه خوبی در مکالمه زوم و مدت زمان صفحه نمایش است که همه ما با آن بسیار آشنا هستیم.” شانا استوارت، مدیر عامل ، Olympia & Beyond را تجربه کنید. “Road Road یک راه سرگرم کننده برای تجربه و درک بهتر مکان های برجسته در جامعه ما است.”

برنامه Road School دارای سه عنصر اصلی است: Read، Watch and Go.

  • بخوانید: مطالعه كتابفروشی محلی برای كودكان و بزرگسالان.
  • تماشا: در ویدئوها کارشناسانی نشان داده شده اند که فرآیندها را ارائه می دهند یا اطلاعات لازم را در مورد جاذبه های محلی ارائه می دهند.
  • برو: برنامه های تفصیلی به خانواده ها و بازدید کنندگان کمک می کند تا موضوع ماه را در جامعه تجربه کنند.

هر موضوع ماهانه همچنین شامل یک صفحه رنگ آمیزی قابل بارگیری است.

مباحث اولیه مدرسه جاده شامل تاریخ طبیعی ، سیستم های غذایی ، هنر و فرهنگ و تربیت بدنی است.

به عنوان مثال ، تمرکز ماه اکتبر در تاریخ طبیعی (ماهی و پرندگان) شامل کتابهایی در مورد ماهی قزل آلا ، ویدیویی درباره منطقه بین جزر و مدی آب شور یک پارک محلی و بهترین مکانها برای تماشای پرندگان است.

تلاش گردشگری ادو فقط برای خانواده هایی با بچه نیست. بزرگسالان پس از دیدن فیلم یا خواندن کتاب در مورد آنها ، عمیقاً از قهوه مورد علاقه یا هنر عمومی محلی خود استقبال بیشتری می کنند.

اطلاعات School Road در وب سایت Experience Olympia زندگی می کنند. برنامه های درسی در ماه های آینده برای کشف در دسترس خواهد بود.

استوارت گفت: “امید ما این است كه این برنامه دانش آموزان را در هر سنی ترغیب كند تا ضمن یادآوری معنادار در منطقه ، یادگیری را دوست داشته باشند. سرگرمی و تجربه های واقعی زندگی از بهترین روش های انجام هر دو مورد است.”

درباره تجربه Olympia & Beyond: سازمان رسمی بازاریابی مقصد برای شهرستان تورستون. در ExperienceO Olympia.com بیشتر بیاموزید.

SOURCE Olympia & Beyond را تجربه کنید