جایزه ethiXbase برای ارائه راه حل های پایدار نوآورانه برنده می شود

سنگاپور، 4 اکتبر 2020 / PRNewswire / – ethiXbase ، یک شرکت تجزیه و تحلیل داده و فناوری پیشرو ، امروز اعلام کرد که برنده جوایز پایداری شرکتی Apex سنگاپور در گروه راه حل های پایداری است.

جوایز پایداری شرکتی سنگاپور که توسط محلی شبکه جهانی کامپکت سنگاپور (GCNS) سازماندهی شده است ، جوایز پایداری شرکتی سنگاپور با تشویق مشاغل برای هماهنگی عملیات و استراتژی های خود با ده اصل UNGC که شامل حقوق بشر است ، اقدامات مسئولیت پذیر شرکت ها را ارتقا می دهد. ، کار ، محیط زیست و مبارزه با فساد. این جوایز همچنین در مورد چگونگی عملکردهای پایدار تجاری می توانند سودآور باشند و به عنوان یک مزیت رقابتی مورد توجه قرار گیرند. شرکت های برنده بر اساس عملکرد استثنایی خود در ایجاد پایداری به بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی ها و عملیات خود انتخاب شدند. هیئت داوران متشکل از اعضای جامعه بازرگانی ، دانشگاهیان و دولت بود.

پایدار دسته جایزه راه حل ها

تیم در ethiXbase از دریافت جوایز پایداری شرکتی سنگاپور Apex تحت دسته راه حل های پایداری بسیار هیجان زده شدند.

این دسته مشاغل شناخته شده ای است که در توسعه محصول یا خدمات با ویژگی های برجسته فناوری که نیازهای پایدار سایر مشاغل ، محیط و جامعه را برطرف می کنند ، سرآمد هستند. برندگان این گروه با توجه به معیارهای زیر انتخاب می شوند: ویژگی های فناوری؛ روی آینده تمرکز کنید اندازه گیری تأثیر و نوآوری

این جایزه در مراسم اهدای جوایز مجازی Singapore Apex Corporate Sustainability Awards 2020 اعطا شد که در اول اکتبر سال 2020 با حضور رئیس جمهور برگزار شد حلیمه یعقوب به عنوان میهمان افتخار

آقای Leas Bachatene ، مدیر ارشد اجرایی ، ethiXbase گفت: “ما از پیروزی به وجد می آییم و با حمایت مداوم مشتریان و اعتماد و اعتمادی که به ما قائل شده اند ، فروتن هستیم. با ادامه پیشرفت و تکامل ، ما معتقدیم ما می توانیم به سرعت بخشیدن به تغییر مورد نیاز سازمانها در سطح جهانی کمک کنیم تا کاملاً پایدار شوند.

سفر برای دستیابی به پایداری کامل در سراسر زنجیره تأمین جهانی هنوز طولانی است ، و ما با دریافت این جایزه احساس می کنیم که همچنان به کمک به افزایش پایداری در زنجیره تأمین مشتریان خود در مناطق مختلف از جمله مبارزه با فساد ، حقوق بشر ، کار و محیط زیست کمک می کنیم. .

ما مفتخریم که جوایز پایداری شرکتی سنگاپور Apex (دسته راه حل های پایدار) را دریافت می کنیم. ما متعهد هستیم که با ارائه فن آوری قوی و تجزیه و تحلیل داده ها برای کمک به شرکت ها و اشخاص ثالث برای ایجاد و حفظ شیوه های تجاری پایدار ، تغییرات پایدار و پایدار را برای مدت طولانی تقویت کنیم. ”

درباره ethiXbase:

ethiXbase به سازمانها کمک می کند تا از طریق بصری ترین ، قوی ترین و قابل تنظیم ترین سیستم ، پایداری را در سراسر زنجیره تامین خود ارتقا دهند. پلتفرم آن به گونه ای طراحی شده است که دید عمیق و گسترده ای از مشتریان را در مورد خطر زنجیره تامین آنها در مناطق مختلف از جمله مبارزه با فساد ، حقوق بشر ، کار و محیط زیست ارائه دهد. در www.ethixbase.com بیشتر بیاموزید.

مخاطب
رز ژی هوی
+65 6536 0084
[email protected]

SOURCE ethiXbase

لینک های مربوطه

http://www.ethixbase.com