جشنواره خارج از جاده کویر در مقیاس بزرگ ، شرکت کنندگان را با یک جشن بصری خوشحال می کند

از نکات مهم این جشنواره می توان به مسابقات سری Team-3 (T3) ، جایزه بزرگ وسایل نقلیه تمام زمین ، مسابقه سنگ نوردی ، قهرمانی کشتی مغولستان ، رویداد موسیقی الکترونیکی ، تور هلی کوپتر ، رویداد کارناوال و نمایش هواپیماهای بدون سرنشین اشاره کرد.

مسابقه سری Team-3 که همکاری سه وسیله نقلیه را به صورت تیمی نشان می دهد و روحیه ورزشی را برای پذیرش چالش ها بها می دهد ، یکی از مهمترین رویدادهای این جشنواره است و مخاطبان را با هیجان خوشحال می کند.

بازیکنان نمایش کاملی از مهارت های خارق العاده خود در رانندگی ، از جمله کوهنوردی ، غواصی ، رانش و دو سرعت را برای نشان دادن “سرعت و شور” در صحرا ارائه دادند.

در شب ، 500 هواپیمای بدون سرنشین که به شکل مشخصی پرواز می کردند ، آسمان Alxa را روشن کردند و تشویق تماشاگران از هر سنی را برانگیختند ، که این عملکرد نفسگیر بسیاری از آنها را مجذوب خود کرد.

به طور خاص ، انواع محصولات گردشگری ، صنایع دستی و اقلام خلاقانه با ویژگی های محلی در مرکز فرهنگی و خلاقیت به نمایش درآمد و توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرد.

طراح ارشد محصولات خلاق خاطرنشان کرد که “شجاعت” ارزش اصلی طراحی است. در دوران پس از همه گیری ، برای دستیابی به بهبود کامل زندگی عادی ، به رشادت ، اعتماد به نفس و امید نیاز داریم.

جشنواره سالانه Alxa به یکی از محرک ترین نیروهای لیگ Alxa تبدیل شده است تا بتواند خود را به یک مقصد گردشگری بین المللی تبدیل کند.

به پیوند اصلی مراجعه کنید: https://fa.imsilkroad.com/p/316618.html

SOURCE سرویس اطلاعات جاده ابریشم شین هوا