جورجیا برای ساخت هوا فضا و شهرستان کمدن بهترین برای پرتاب فضا رتبه 1 را دارد

WOODBINE ، گا، 14 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مطالعات جداگانه از غول مشاور PwC و دانشگاه جنوبی جورجیا مرکز تجزیه و تحلیل تجارت و تحقیقات اقتصادی (CBAER) جذابیت تجاری Spaceport Camden را نشان می دهد.

رتبه بندی جذابیت تولید هوافضا PwC در سال 2020 (PDF) لیست ها را ذکر می کند ایالت جورجیا به عنوان ایالت شماره یک در کشور برای تولید هوافضا. بر اساس این گزارش ، “[[جورجیا هوافضا و دفاع]بیش از 800 شرکت هوافضا 108000 نیروی کار استخدام می کنند. محصولات هوافضا ، با ارزش 10.8 میلیارد ، بالاترین صادرات ایالت را به خود اختصاص داده و نماینده دومین صنعت تولید بزرگ در ایالت است 57.5 میلیارد دلار در تأثیر اقتصادی “

به طور جداگانه ، یک گزارش توسط CBAER (PDF) در دانشگاه جنوبی جورجیا دریافتند که شهرستان کامدن در حال حاضر برای 278 از حساب جورجیا 926 شغل مستقیم صنعت فضایی. طبق CBAER ، “شهرستان کامدن در بخش پرتاب اولیه سطح تخصص به مراتب بالاتری نسبت به ایالت جورجیا دارد … افزودن یک فرودگاه می تواند به افزایش اشتغال و دستمزدهای موجود در این زمینه کمک کند. ”

تولید ناخالص منطقه ای صنعت مستقیم فضای از سال 2008 برای هر دو افزایش یافته است گرجستان و شهرستان کامدن، در حالی که داده ها نشان می دهد (PDF) GRP در سراسر کشور 88 درصد رشد داشته و در شهرستان کامدن توسط 125٪ متوسط ​​دستمزد سالانه هر کارگر در شهرستان کامدن هستند 42757 دلار، در حالی که متوسط ​​دستمزد بخش مستقیم فضایی است 150،190 دلار در سال 2019. این بدان معنی است که یک شغل معمولی در بخش فضایی 3.5 برابر هنجار منطقه ای درآمد دارد.

گرجستان ایالت شماره یک تجارت و همچنین ایالت شماره یک ساخت هوا فضا است. همراه با کامدن تخصص موجود در صنعت فضایی ، ما با تأیید اسپیسپورت کامدن آماده رشد گسترده هستیم. ” استیو هاوارد، شهرستان کامدن مدیر و اسپیسپورت کامدن پروژه را رهبری می کنند.

شهرستان کامدن مقامات قبلاً از توانایی های اسپورت کامدن برای حمایت از ارتش در حال انتقال از Naval Base Kings Bay و بکارگیری مهندسان هوافضا از دانشگاه فناوری جورجیا ، بزرگترین تولید کننده مهندسین کشور ، اظهار کرده اند. شهرستان کامدن تصمیم نهایی در مورد درخواست مجوز راه اندازی سایت اپراتور خود را توسط اداره هواپیمایی فدرال (FAA) در بهار 2021 پیش بینی می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد Spaceport Camden:
چشم انداز ما توسعه یک فضاپیمای موفق در کلاس جهانی از طریق مشارکت عمومی و خصوصی است که ایجاد می کند شهرستان کامدن به عنوان مرکز فضای تجاری از ایالات متحده. ماموریت ما ایجاد فرودگاه فضایی برتر با موقعیت استراتژیک برای ارائه تنوع اقتصادی با یک مزیت رقابتی برای بخش فضایی است ، شهرستان کامدن، ایالت جورجیا و ایالات متحده آمریکا. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا از وب سایت ما به آدرس www.SpaceportCamden.us دیدن کنید.

ما را پیدا کنید در: CamdenSpaceport SpaceportCamden

منبع شهرستان کامدن هیئت کمیساریا

لینک های مربوطه

https://spaceportcamden.us/