جیم ونا مدیر عامل اتحادیه اقیانوس آرام در حال انتقال به سمت مشاور ارشد ، از تاریخ 1 ژانویه 2021

OMAHA ، نب.، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Union Pacific امروز اعلام شد جیم ونا، مدیر ارشد عملیاتی ، در پایان سال جاری به نقش جدیدی منتقل خواهد شد. این شرکت همچنین اعلام کرد اریک گرینگر ونا را به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور عملیاتی ، موثر ، جانشین خواهد کرد 1 ژانویه 2021، در حالی که ونا از طریق شرکت به عنوان مشاور ارشد در شرکت استخدام خواهد شد ژوئن 2021.

ونا ، 62 ساله ، به اتحادیه پاسیفیک پیوست ژانویه 2019 برای هدایت تمام جنبه های عملیاتی راه آهن ، از جمله اجرای برنامه متحد 2020.

رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: “کمک های جیم به اتحادیه پاسیفیک طی دو سال گذشته بسیار زیاد بوده است.” لنس فریتز. “او به تیم ما کمک کرد تا بیش از حد پس انداز کارایی کند 1 میلیارد دلار و ارائه بهترین محصول خدمات در تاریخ شرکت. زمان جیم در راس عملیات ما ، اتحادیه اقیانوس آرام را برای سال 2021 و بعد از آن به خوبی تعیین کرده است. “

همانطور که ونا به عنوان مشاور ارشد قدم می گذارد ، او وقت خود را در زمینه تسهیل انتقال کامل وظایف عملیاتی خود به تیم عامل Gehringer و Union Pacific سپری خواهد کرد ، و همچنین در دستیابی به برنامه های کارآیی استراتژیک برای سال 2021 و بعد از آن نیز تمرکز خواهد کرد. وی همچنان به رئیس گزارش خواهد داد و در بحث های هیئت مدیره شرکت خواهد کرد.

Gehringer معاون اجرایی رئیس جمهور خواهد شد – عملیات در 1 ژانویه، و عملکردهای عملیاتی Union Pacific را بر عهده خواهد داشت. گرینگر در طول 15 سال فعالیت حرفه ای خود در یونیون پاسیفیک در بسیاری از ظرفیت ها خدمت کرده است. با شروع مهندسی ، اریک قبل از خدمت در سمت فعلی خود به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور – حمل و نقل ، در رده های دیگر قرار گرفت و سرانجام ریاست گروه مهندسی و مکانیک را بر عهده گرفت.

فریتز گفت: “اریک در طول زندگی حرفه ای خود از نوآوری و زیرکی هوشمندانه برای حل مشکلات راه آهن استفاده کرده است.” “توانایی اثبات شده وی در ایجاد تیم ها و کسب نتیجه در تمام معیارهای تجاری به خوبی به ما کمک خواهد کرد.”

فارغ التحصیل دانشگاه سنت لوئیس گرینگر با مدرک مهندسی هوافضا مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی را از دانشگاه دریافت کرد دانشگاه نبراسکا-لینکلن.

ونا ، که به دنبال یک کار طولانی در راه آهن به یونیون پاسیفیک آمد ، گفت: “من نمی توانستم در طی دو سال گذشته فرصتی بهتر برای ایجاد تغییر در اتحادیه اقیانوس آرام بخواهم. ما پیشرفت بسیار خوبی را در جهت ایمن ترین ، مطمئن ترین و کارآمدترین راه آهن در آمریکای شمالی، و من به موفقیت هایمان بسیار افتخار می کنم. تیم برای همکاری عالی بوده است و من اطمینان دارم که اریک از موقعیت خوبی برخوردار است تا در سال 2021 و بعد از آن دستاوردهای بیشتری کسب کند. “

درباره PACIFIC اتحادیه
Union Pacific (NYSE: UNP) کالاهایی را که خانواده ها و مشاغل استفاده می کنند هر روز با خدمات ایمن ، مطمئن و کارآمد تحویل می دهد. این شرکت با فعالیت در 23 ایالت غربی مشتریان و جوامع خود را به اقتصاد جهانی متصل می کند. قطارها مسئول ترین روش زیست محیطی برای جابجایی بار هستند و به اتحادیه اقیانوس آرام کمک می کنند تا از نسل های آینده محافظت کند. اطلاعات بیشتر در مورد Union Pacific در است www.up.com.

www.up.com
www.facebook.com/unionpacific
www.twitter.com/unionpacific

SOURCE Union Pacific Corporation

لینک های مربوطه

http://www.up.com