حرکت دوستانه دل انگیز مراکز خودکار Earnhardt با احترام به آرزوهای Tex Earnhardt

چاندلر ، آریز.، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مراکز اتومبیل Earnhardt و ایالت چهل و هشت خوشحال هستند که بیش از جایزه می گیرند 6100 دلار به کمپاندرهای چندلر. این موسسه خیریه غیرانتفاعی 501 (c) (3) از سال 1980 به کودکان دره و خانواده های نیازمند اختصاص یافته است.

کمک مالی به Chandler Compadres یک انتخاب طبیعی برای مراکز خودروی Earnhardt است ، یک تجارت خانوادگی چند نسلی. Tex Earnhardt، بنیانگذار آن ، کودکان را دوست داشت و علاقه زیادی به تنظیم فرزندان برای موفقیت داشت – زیرا او فقط 20 سال داشت که کار خود را در چندلر. پس از شش دهه رهبری تجارت ، Tex درگذشت آوریل 2020.

دربی ارنهاردت ، نوه تگز ، گفت: “از دست دادن چنین مرد الهام بخشی برای خانواده ارنهاردت ، کارمندان و میلیون ها نفری که از این نماد افسانه ای اطلاع داشتند ، ویرانگر بود.” “به یاد او و برای روشن کردن نور Tex Earnhardt علامت گذاری در چشم انداز اقتصادی جنوب غربی و قلب آریزونایی ها ، ما ایجاد کردیم Tex Earnhardt تی شرت یادبودی با ایالت چهل و هشت. “

بیش از 1100 پیراهن فروخته شده است. هر Tex Earnhardt پیراهن یادبود به دست آورد 5 دلار درآمد حاصل از خیرات این پروژه توسط مراکز خودروی Earnhardt و با کمک شرکت لباس محلی ، State Forty-Eight ، تهیه شده است.

ایالت چهل و هشت با مراکز خودروی Earnhardt همکاری کرد تا پیراهنی را به تصویر بکشد که Tex را روی فرمان معروف Chisholm نشسته آریزونا پشت سرش آسمان. در ابتدا قرار بود این تی شرت فقط برای خرید در فروشگاه های ارنهاردت موجود باشد. با این حال ، پس از پاسخ مثبت طاقت فرسا در رسانه های اجتماعی ، ایالت Forty Eight تصمیم گرفت پیراهن را در دفتر مرکزی و فروشگاه آنلاین خود بفروشد.

درباره مراکز خودکار Earnhardt

Earnhardt Auto Centers دارای 21 نمایندگی فروش به نمایندگی از 17 مارک تجاری در این کشور است ققنوس ، AZ، و لاس وگاس، AZ ، منطقه کارمندان این شرکت به صندوق های خیریه No Bull کمک می کنند که هر سه ماه به یک موسسه خیریه متفاوت کمک مالی می کند.

درباره ایالت چهل و هشت

ایالت چهل و هشتم یک است چندلرشرکت پوشاک مبتنی بر تأکید جدی بر آنها آریزونا ریشه علاوه بر فروشگاه آنلاین ، لباس آنها را می توان در خرده فروشان سراسر کشور یافت ققنوس حوزه.

درباره Chandler Compadres

برای بیش از 30 سال ، اعضای Chandler Compadres وقت ، منابع ، استعدادها و پول خود را برای کمک به کودکان و خانواده ها اهدا کرده اند. این سازمان بیش از توزیع کرده است 10.3 میلیون دلار به موسسات خیریه دره ، به ویژه کسانی که از برنامه های آموزشی و توسعه جوانان بهره مند می شوند.

تماس با رسانه:
مولی اورت
تلفن: 480.783.4650
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

earnhardt-donation-to-chandler.jpg
کمک مالی Earnhardt به Chandler Compadres
کولاژ مارک های Earnhardt و State Forty-Eight

SOURCE مراکز خودکار Earnhardt