حمام اشویل در سال 2021 حمامهای سرد آب را به بازار عرضه می کند

ASHEVILLE، N.C.، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – در حین تعطیلات تجاری ویروس کرونا ، خانه سونا شروع به طراحی و ساخت گلخانه های سرد در خانه کرد ، که انتظار می رود در اوایل سال 2021 وارد بازار شود. شما می توانید برای سفارش قبلی آنها ثبت نام کنید و انتظار می رود که در جایی پرداخت کنید 6000 دلار برای واحدهای جدیدی که آب را سرد و فیلتر می کنند ، بنابراین می توانید هر روز حمام یخ بگیرید.

خانه سونا حمامی است به سبک نوردیک. از زمان تعطیل شدن COVID ، خانه سونا بازگشایی شده است و مشتریان برای کاهش استرس ، استراحت در فناوری و فرار از فشار ناشی از این اوقات غیرقابل پیش بینی و نامشخص ، به سرعت در حال بازگشت هستند. آنها فیلتر هوا و HEPA را در کل ساختمان نصب کرده اند. مدیر عامل و م founderسس Andrew L. Nehlig می گوید که ، “چرخش مداوم هوا و فیلتراسیون هوا برای محیط های داخلی امری جدید است.”

HOT COLD RELAX circuit مدار تجاری با نام تجاری Sauna House است ، این مکان 15 دقیقه در سونا ، 3 تا 5 دقیقه در غوطه وری سرد است ، و پس از آن یک دوره 10 ساعت قبل از سازگاری و آبرسانی قبل از بازگشت به دور دوم وجود دارد. میهمانان به طور معمول 2 تا 4 دور در طی یک جلسه 2 ساعته انجام می دهند. سونا و سرما درمانی یک روش درمانی قدیمی است که باعث از بین رفتن تنش ، کاهش فشار خون و بازگرداندن سیستم عصبی می شود. در مطالعه ای که اخیراً منتشر شده است ، استفاده منظم از سونا 4-7 بار در هفته خطر مرگ قلبی عروقی را 50٪ کاهش می دهد. این مطالعه 2300 شرکت کننده در طول 20 سال را دنبال کرد فنلاند.

با افزایش اعتیاد ، افسردگی و اضطراب ، این وظیفه خانه سونا است که این عمل سلامتی را در بسیاری از شهرهای ایالات متحده انجام دهد و زمان آن نمی تواند مناسب تر باشد. نهلیگ می گوید: “جامعه دچار حواس پرتی و افسردگی می شود ؛ ما باید تمرکز خود را از مصرف بی فکر به تجربیات سالم با دیگران تغییر دهیم. در اعماق جان همه ما می خواهیم ارتباط برقرار کنیم و راحت باشیم.”

یادداشت برای سردبیر

Sauna House یک حمام سنتی اسکاندیناوی است که دارای سونا سرو ، سونا مرطوب از چوب گیاه Aspen ، سونا مادون قرمز ، دوش آب سرد ، شیرجه سرد ، همراه با فضای اتاق عمومی برای استراحت در بین دور سونا است.

  • خانه سونا دارای مارک تجاری Hot است. سرد آروم باش. ™

مداری که شماره گیر اضطراب را کم کرده و استرس را کاهش می دهد
Sauna House یک فضای اجتماعی مشترک است که در یک مارک تجاری به نام HOT COLD RELAX سونا و سرما درمانی را ارائه می دهد. این 15 دقیقه در سونا ، 3 تا 5 دقیقه در غوطه وری سرد است ، و به دنبال آن یک دوره آب و هوایی و آبرسانی 10 دقیقه قبل از رفتن وجود دارد. برای دور دوم برگشت. میهمانان به طور معمول 2 تا 4 دور در طی یک جلسه 2 ساعته انجام می دهند.

ماساژها همیشه به عنوان یک مکمل درمانی HOT COLD RELAX Sa HOT COLD RELAX Sauna House ارائه می شوند. همچنین رزروهای خصوصی برای جلسات سونا مادون قرمز نیز در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر در مورد همه خدمات ما به وب سایت مراجعه کنید. www.saunahouse.com

  • خانه سونا در سال 2019 توسط تاسیس شد Andrew L. Nehlig به عنوان راهی برای ارائه بهداشت پیشگیرانه به جامعه محلی در اشویل ، کارولینای شمالی.
  • خانه سونا به مردم و کره زمین اهمیت می دهد. آنها دارای دستمزد معیشتی هستند و از تمام محصولات قابل استفاده تک قابل استفاده استفاده می کنند. خانه سونا در هر هفته فعالیت تجاری فقط یک کیسه زباله ساطع می کند.
  • درمان با سرما و گرما فواید بی شماری برای سلامتی برای ذهن و بدن دارد ، وبلاگ Sauna House حاوی مقالات و منابع برای افزایش سلامت عمومی شما است.
  • در سال 2019 تجارت خانه سونا آنها بیش از 6000 بازدید کننده محلی را ارائه دادند.

مخاطب:
هایدن همرلینگ
9734054600
[email protected]

منبع: خانه سونا

لینک های مربوطه

http://www.saunahouse.com