خصوصیات هتل Summit سه ماهه سوم سود سهام ترجیحی را اعلام کرد

آستین ، تگزاس، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Summit Hotel Properties، Inc. (NYSE: INN) (“شركت”) امروز اعلام كرد كه هيئت مديره آن را تصويب كرده و شركت سود سهام نقدي خود را اعلام كرده است. 0.403125 دلار به ازای هر سهم از سهام شرکت ترجیحی قابل بازخرید انباشته انباشته قابل بازخرید 6.45٪ سری D شرکت 30 نوامبر 2020، و سود نقدی از 0.390625 دلار به ازای هر سهم سهام ترجیحی قابل بازخرید انباشته انباشته قابل بازخرید انباشته جمع شده 6.25٪ شرکت برای دوره سود سهام که به پایان می رسد 30 نوامبر 2020.

سود سهام در تاریخ پرداخت می شود 30 نوامبر 2020 به دارندگان رکورد از 16 نوامبر 2020.

درباره خصوصیات هتل Summit

Summit Hotel Properties، Inc. یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است که به صورت عمومی معامله می شود و متمرکز بر داشتن هتل های دارای مارک حق بیمه با مدل های عملیاتی کارآمد و در درجه اول در بخش بالای صنعت اقامتگاه است. از همان زمان 30 اکتبر 2020، نمونه کارها شرکت شامل 72 هتل بود که 67 هتل کاملاً متعلق به آن بود و در مجموع 11288 اتاق مهمان در 23 ایالت واقع شده بود.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت شرکت ، www.shpreit.com مراجعه کنید و شرکت را در توییتر به آدرسSummitHotel_INN دنبال کنید.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی است که “اظهارنظرهای آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 ، با اصلاحیه ، و بند 21E قانون اوراق بهادار 1934 ، با اصلاحیه ، مطابق با مقررات بندر امن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995. اظهارات آینده نگر عموماً با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “ممکن است” ، “اراده” ، “باید” ، “بالقوه” ، “قصد” ، “انتظار” ، “جستجو” قابل شناسایی است. ، “” پیش بینی “،” تخمین “،” تقریبا “،” باور “،” می تواند “،” پروژه “،” پیش بینی “،” پیش بینی “،” ادامه “،” برنامه “،” احتمالا “” “یا” سایر کلمات یا اصطلاحات مشابه این اظهارات آینده نگرانه مربوط به پرداخت سود سهام است. اظهارات آینده نگر بر اساس فرضیات خاصی استوار است و می تواند شامل انتظارات آینده ، برنامه ها و استراتژی های آینده ، پیش بینی های مالی و عملیاتی یا سایر اطلاعات آینده نگر باشد. این اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت های مختلفی است ، همه آنها برای شرکت شناخته نشده اند و بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت هستند ، که می تواند نتایج واقعی را از این دست اظهارات متفاوت کند. این خطرات و عدم اطمینان شامل وضعیت اقتصاد ایالات متحده ، عرضه و تقاضا در صنعت هتلداری و سایر عواملی است که با جزئیات بیشتر در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار شرح داده شده است ، از جمله ، بدون محدودیت ، گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K برای سال پایان یافته است 31 دسامبر 2019. مگر در موارد قانونی مورد نیاز ، شرکت از هرگونه تعهد برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر ، صرف نظر می کند.

SOURCE Summit Hotel Properties، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.shpreit.com