خطوط هوایی آلاسکا و مایکروسافت به عنوان مأموریت های انتقال کاربن برای انتقال بهای یک شرکت ممتاز و مهم صنعت

Combustível sustentável de aviação fornecido pela empresa líder do setor، SkyNRG، sinaliza uma nova abordagem para viagens de negoccios

سیاتل ه ردموند ، واشنگتن، 23 دسامبر در سال 2020 / PRNewswire / – شرکت مایکروسافت شرکت شما را به عنوان مجله های جهانی و امپراطور معرفی می کند ردموندی، واشنگتن ، و از سوی دیگر کالیفرنیا خطوط هوایی آلاسکا به صورت رسمی خدمات ممتازی را در اختیار شما قرار می دهد (SAF ، سیگنال های داخلی) که به دلیل استفاده از وجدان های اقتصادی مورد استفاده قرار می گیرد. O SAF، fornecido pela SkyNRG، is uma opção importante for a indistria da aviação na redução das emissões de CO2 بدون ciclo de vida do serviço que oferecem. Esta Primeira Parceria در مورد اتحادیه اروپا و مدل های قبلی خود در زمینه تجارب و سازماندهی های سازگار با مجوزهای م impثر در محیط زیست اقدام می کند.

O contrato se aplica às emissões de CO2 de viagens de funcionários da Microsoft entre o Aeroporto Internacional de سیاتلتاکوما Aeroporto Internacional de São Francisco، o Aeroporto Internacional de سن خوزه e o Aeroporto Internacional de لس آنجلس – به عنوان خدمات گردشگری محبوب مردم در استفاده از خدمات مایکروسافت و هواپیمایی آلاسکا. Sob um contrato de parceria separado ، یک شرکت مایکروسافت در مقایسه با SAF da SkyNRG ، و خدمات پایدار خدمات به عنوان سیستم سقوط در سیستم هواپیمایی آلاسکا استفاده می شود. به عنوان empresas irão explorerar a expansão do programa no futuro.

“Depois de uma década promovendo o combustível de aviação sustentável، esta parceria نمایندگی ام و مارکو اهمیت بدون ترابالیو برای tornar o SAF uma alternativa comercialmente viável de combustível de aviação”، disse برد تیلدن، مدیر عامل شرکت هواپیمایی آلاسکا. “O SAF nos permite voar de maneira mais limpa e reduzir o nosso impacto no meio ambiente. بدون مجوز ، هیچ یک از جشنواره های فستیوال در حال اجرا نیست ، در حال حاضر در حال جابجایی در فروشگاه های اینترنتی است که به عنوان مجوزهای لازم برای مشارکت در سیستم عامل مایکروسافت و SkyNRG شناخته می شود ، para atingir nossos objetivos e aumentar o mercado para o SAF. ”

“Estamos entusiasmados com a parceria com a Alaska Airlines for tornar as viagens aéreas de negócios um pouco mais ecológicas، usando o combustível de aviação sustentável fornecido pela SkyNRG برای دریافت مجدد و مacثر در کاربنوس در مورد مایکروسافت ، از نظر مایکروسافت برای شما لذت می برد” جودسون آلتوف، معاون اجرایی رئیس تجارت جهانی مایکروسافت. “Esperamos que este modelo de combustível de aviação sustentável seja usado por outras empresas como uma forma de reduzir o impacto ambiental de suas viagens de negocios.”

یک شرکت مایکروسافت ، یک شرکت هواپیمایی آلاسکا با SkyNRG به استثنای کوپا و استرالیا به عنوان مثال در مورد تجارب و سازماندهی برنامه های تبلیغاتی SAF و apoiarem و desenvolvimento da industria de combustível de aviação sustentável ، criando esto به تقاضای تقاضا برای تقاضا برای تقاضا برای تقاضا کاستو انجام SAF. به عنوان میزگردهای مختلف سرمایه گذاری جهانی و مساعدت محیط زیست در مقایسه با شرکت های داوطلبانه SAF به عنوان یک شرکت کننده در این بخش برای پروژه های آسمان تمیز برای فردا Do Fórum Econômico Mundial. همانطور که شرکت هواپیمایی در زمینه جلب مشارکتها و مجرمان مجبور است برای تقسیم مجوزها و ابزارهای مورد علاقه خود در استفاده از SAF برای استفاده مجدد به عنوان مأموریتهای کربناس واسطه های منفی.

خطوط هوایی آلاسکا با توجه به شرایط موجود در اتحادیه اروپا و اتحادیه های اقتصادی سازگار با تأسیسات مالی ، کارآیی خود را در این زمینه انجام می دهد. Ela foi uma das Primeiras companhias aéaras a usaf of SAF em viagens de passiriros، operando quase 80 voos nos últimos 10 anos. شرکت هواپیمایی آلاسکا در حال حاضر در 16 مارس در سال 2012 از طریق خطوط هوایی آلاسکا به فروش می رساند. blog.alaskaair.com/company-news/fly-greener/alaska-microsoft-criting-carbon-footprint/.

مایکروسافت در زمینه تأمین هزینه های تأمین مالی ، شامل سازگاری با کاربنی منفی در سال 2030 و حذف کننده در محیط کار خود را در زمینه کاربنیو انجام می دهد و در سال 2050 به کار خود ادامه می دهد.

اگر بخواهید از فروشگاه خود استفاده کنید ، SkyNRG به عنوان یک خریدار ممتاز و ممتنع از خرید و فروش ممتاز و بزرگتر از همه استفاده می کند ، در مجموع به عنوان یک سیستم تأمین هزینه زندگی در اختیار شما قرار می گیرد. جایگزین سوirاستفاده برای خرید هواپیمای SAF و تضمین امنیت اجتماعی و محیطی تا ساخت یک شیشه انفصال از طریق SkyNRG.

“ای جراحی سیستم امریکا و تولیدکننده خدمات اقتصادی و خدمات اقتصادی م sسسه اقتصادی امریکا ، امریکا و امریکا برای حمایت از امنیت اقتصادی و خدمات درمانی ، . “Estamos muito satisfeitos por termos as empresas líderes Microsoft and Alaska Airlines como parceiras nesta proxis etapa.”

Como parte do acordo de parceria da Microsoft com a SkyNRG، a Microsoft se tornará o mais novo membro da Board Now، uma coilizão de empresas líderes que viza acelerar a transição for viagens aéreas sustentáveis. همانطور که سازماندهی مجدد یک تصمیم گیری مجدد به عنوان مأموریت های تولید کربن در پروازهای هوایی و مشارکت در سیستم های دفاعی دیگر برای تولید SAF است.

O que é o combustível de aviação sustentável

Em vez de ser derivado do petróleo، o SAF é geralmente produzido a partir de recursos sustentáveis، como óleos usados ​​e resíduos agrícolas. Ele pode até mesmo ser produzido a partir do carbono capturado do ar. O SAF یک راه حل مهم برای یک صنعت است که در صنعت هوای آزاد و در حال حاضر برای تولید مجدد CO2، mas também contribui for outros beneficios sociais and ambientais positivos، como a criação de empregos and a biodiversidade. O SAF resulta em uma redução nas emissões de carbono em todo o seu ciclo de vida. O SAF fornecido pela SkyNRG sob este acordo is produzido no EUA pela World Energy با استفاده از سایر اقامتها و پیشنهادات شما در زمینه تأمین هزینه های استفاده از کربن در حدود 75٪ در مقایسه با قیمت مناسب برای خرید هواپیما. ضمانت SkyNRG برای تأمین هزینه های زندگی برای میزگرد با مجوز میزگرد در مورد مواد بیولوژیکی پایدار (RSB) ، یک استاندارد طبیعی و کامل برای تأیید هزینه های معیشتی برای خانواده ، و همچنین حفظ اعتبار برای شرکت های بین المللی ، da European Climate Foundation، da da Solidaridad e da Universidade de Groningen.

Sobre a Alaska Airlines

خطوط هوایی آلاسکا و همچنین مجوزهای 115 مأموریت های ارائه شده در مراکز دانشگاهی ایالات متحده و آمریكا در حال انجام ، خدمات پیش بینی شده در مورد مشتری برای مشتریان ، جلسات بازنگری در امر کارگزاران ، مجالس مربوط به مشاغل ، تسهیلات تجارت ، ملاقات ها Com centros em سیاتل، سائوفرانسیسکو ، لس آنجلس، پورتلند، اورگان لنگرگاه ، بدون Alasca ، یک شرکت هوایی همراه با سواری tarifas baixas ، atendimento aolient premiado و esforços de sustentabilidade. با یک شرکت هواپیمایی آلاسکا و همچنین خدمات جهانی ، مشتریان خود را با توجه به اینکه شما 800 مقصد در جهان دارید ، می توانید از طریق میزبانی کنید. Saiba mais sobre alaska Airlines noos sites newsroom.alaskaair.com e blog.alaskaair.com. شرکت هواپیمایی آلاسکا و یک افق هوایی در گروه هوایی آلاسکا فعالیت می کند (NYSE: ALK).

Sobre a SkyNRG

SkyNRG پیشگام و مجانی است که می تواند در زمینه هزینه های زندگی خود ادامه دهد. پیشنهاد خرید مجوز برای 30 مشتری در آژانس های بین المللی قاره ها ، یک SkyNRG دائمی در حال انجام SAF و جدید در سطح جهانی ، انگیزه برای نگهداری از معاملات روزمره به عنوان یک شركت در abastecimento است. برای اطلاعات بیشتر ، مشاوره www.skynrg.com و www.boardnow.org.

Sobre یک مایکروسافت

مایکروسافت (Nasdaq “MSFT”microsoft) اجازه می دهد تا یک دیجیتال ترانسفورماتور را برای یک دوره جدید و جدید به کار ببرد. Sua missão é capacitar cada pessoa e cada organização no planeta para que alcancem ainda mais.

Logotipo – https://mma.prnewswire.com/media/24227/microsoft_corp_logo226_9217jpg.jpg

شرکت مایکروسافت FONTE ؛ خطوط هوایی آلاسکا

منبع Microsoft Corporation؛ خطوط هوایی آلاسکا