داجرها در شانس ارسال سری جهانی به شدت درمقابل اشعه مورد پسند قرار گرفتند

لاس وگاس، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – پرتوهای خلیج تامپا هرگز موفق به کسب سری جهانی نشده اند. لس آنجلس داجرز در کل یکی از موفق ترین امتیازات بیس بال است – و در چهار سال گذشته برای سومین بار در Fall Classic حضور دارد ، اما از سال 1988 تاکنون عنوانی کسب نکرده است.

در حالی که تیم ها در مسابقات جهانی امسال از روز سه شنبه از Globe Life Field در این کشور دیدار می کنند ، یک خشکسالی پایان می یابد آرلینگتون ، TX.

David Strauss Head Oddsmaker MyBookie پس از برتری در فصل های عادی ، برنده ها را به عنوان مورد علاقه های سریال -210 لیست می کند. اشعه ها 160+ خلافکار هستند.

برای شانس کامل سری جهانی به mybookie.ag/sportsbook/mlb/world-series مراجعه کنید

تحلیل تخصصی سری جهانی از MyBookie Head Oddsmaker ، دیوید اشتراوس

داجرها در تمام فصل یک ژنگراوت بوده اند. هنگامی که LA کسب کرد موکی بتس از جانب بوستون در ماه فوریه ، داجرز مورد علاقه های محبوب در سری جهانی قرار گرفت. آنها ناامید نشدند ، و به یک رکورد 43-17 رسیدند و یک دیفرانسیل دویدن به اضافه 136 را ارسال کردند – هر دو تا حد عالی بهترین در بیس بال.

داجرها برای سومین بار در چهار فصل به سری جهانی بازگشتند ، اولین تیمی که از زمان یانکی ها در 2000 ، 2001 و 2003 این کار را انجام داده است.

فهرست داجرز NLCS شامل 12 بازیکن بود که در حرفه خود All-Stars بوده اند و در مجموع در 26 حضور بوده است. لیست بازیکنان Rays فقط چهار ستاره All Star با پنج حضور در آن است.

از نظر بیشتر طرفداران ، Rays دسته ای ناشناس هستند. آنها رتبه 28 را در رشته های حقوق و دستمزد افتتاح کردند. تنها تیمی که از سال 1998 با رده بندی پایین تر به مسابقات جهانی رسیده است؟ پرتوهای 2008

صرف نظر از مسیرهای منحصر به فردی که هر سازمان تا این مرحله طی کرده است ، آنها هر دو قهرمان لیگ هستند و هر یک از تیم ها قهرمانان شایسته سری جهانی می شوند. بنابراین ، چه کسی می خواهد همه را برنده شود؟

پیش بینی سریال دیوید اشتراوس طفره رفتن در شش بازی (+350)

خلیج تامپا ممکن است تنها تیمی باشد که با عمق داجرها مطابقت دارد ، اما ستاره های LA بیش از حد غلبه بر حتی اشعه ها ثابت می کنند. انتظار دارید که داجرها سرانجام شیاطین خود را تمرین دهند و اولین عنوان خود را در بیش از 3 دهه بدست آورند.

قیمت سریال ها | MLB – 20 اکتبر | قیمتهای MLB WORLD SERIES

Rays Win Series: 160+
سری Dodgers Win: -220

RAYS VS DODGERS – چه زمانی سری به پایان می رسد؟

GAME 4 +550
GAME 5 +250
GAME 6 +200
بازی 7 +200

برای شانس کامل سری جهانی به mybookie.ag/sportsbook/mlb/world-series مراجعه کنید

درباره MyBookie:
پیشگامان بازی آنلاین MyBookie را در سال 2014 ایجاد کردند و قول دادند خدمات را بهبود دهند در جایی که بسیاری از مارک های دیگر شکست می خورند. اولویت های مهم MyBookie همیشه ساده ترین واریز ، سریع ترین پرداخت و بهترین خدمات مطلوب به مشتری بوده است. این شرکت با ارائه یک انتخاب همیشه در حال افزایش از شانس ورزشی برای بازیکنان در تمام سطوح ، خود را مفتخر می کند. MyBookie از همه انطباق ها عبور کرده و از نظر قانونی مجاز به انجام عملیات بازی برای تمام بازی های شانس و شرط بندی است.

مخاطبین رسانه ای:
مت کواچ
[email protected]

منبع MyBookie