داده های وسیله نقلیه متصل اطلاعات تخلیه طوفان در زمان واقعی را برای بخشهای حمل و نقل فراهم می کند تا تخلیه سریعتر و ایمن تر

در حین تخلیه ، یکی از بزرگترین مشکلات مدیران ترافیک نحوه جلوگیری از ازدحام در مسیرهای اصلی فرار است. با استفاده از سیستم زنده Moonshadow و Wejo ، مراکز مدیریت ترافیک در عرض چند دقیقه اطلاعات به روز در مورد سرعت و تراکم صدها هزار وسیله نقلیه رانندگی را دارند. آنها می توانند ببینند که چه زمانی ترافیک شلوغ می شود و برای افزایش ظرفیت باید مسیرهای معکوس مسیر را اجرا کنند. این سیستم نشان می دهد که کدام مسیرهای جایگزین هنوز به خوبی حرکت می کنند و چگونه باید ترافیک هدایت شود. با بازی دادن حرکت به مرور زمان ، آنها همچنین فکر خوبی دارند که مردم در چه زمان و کجا تخلیه طوفان نزدیک می شوند.

“من بسیار هیجان زده هستم که این کار اساسی را به کشورهای عضو خود ارائه می دهم. حجم بی درنگ مهمترین داده گمشده ای است که امروز آژانس ها به آن نیاز دارند ، به ویژه هنگام نظارت بر حوادث شدید آب و هوایی مانند طوفان ،” دنیس مارکو، مدیر ائتلاف حمل و نقل شرقی. “در حال حاضر ، آژانس های حمل و نقل برای تصمیم گیری عملیاتی در زمان واقعی باید به داده های بایگانی شده و تاریخی اعتماد کنند. داده های حاصل از وسایل نقلیه در آینده است و ائتلاف متعهد است که سد نوآوری را فشار دهد تا آژانس ها اطلاعات مهم را به ویژه هنگام انتقال از مرزها به ارمغان بیاورد.”

Wejo اطلاعات بیش از 18 میلیون وسیله نقلیه فعال را در داخل جمع آوری می کند ایالات متحده با نزدیک به 100 درصد پوشش جاده Moonshadow در طی 60 ثانیه از خروج از خودرو ، 95٪ اطلاعات را از Wejo دریافت می کند و آن را در Moonshadow Live Traffic ، یک سرویس آنلاین مبتنی بر موتور پایگاه داده وسیله نقلیه متصل DB4IoT ماهون ، دریافت می کند. دانشگاه مریلند آزمایشگاه CATT عوامل مقیاس گذاری را ایجاد کرده است که داده های نقشه برداری خیابان را هر 30 دقیقه برای هر روز هفته برای هر بخش جاده جمع می کند. Moonshadow از فاکتورهای مقیاس گذاری UMD برای تخمین میزان کل ترافیک در هر بخش جاده در هر زمان از زمان استفاده خواهد کرد.

هنگامی که ائتلاف حمل و نقل شرقی از این فناوری جدید آگاه شد ، آنها هفت کشور عضو DOT خود را جمع کردند تا در اثبات مفهوم برای پاییز شرکت کنند. نتیجه یک سیستم آنلاین است که سرعت و برآورد حجم را برای کل منطقه ظرف پنج دقیقه از زمان واقعی نشان می دهد.

Eimar Boesjes ، مدیر عامل شرکت Moonshadow ، می گوید: “در دنیای برنامه ریزی حمل و نقل امروز ، مشکل تبدیل مقادیر گسترده موجود از اطلاعات مربوط به وسایل نقلیه و تحرک به اطلاعات مفیدی است که به برنامه ریزان و آژانس ها کمک می کند تا آگاهانه تصمیم بگیرند ،” همکاری ما با Wejo به ما امکان می دهد برای ارائه راه حل های داده در زمان واقعی برای افراد نیازمند ، برای تغییر تأثیر وضعیت اضطراری آینده در شهرها و افرادی که در آنها زندگی می کنند. ”

مدیران ترافیک از هر شش ایالت چه در مرکز مدیریت ترافیک (TMC) و چه در جاده باشند می توانند از طریق یک مرورگر وب به سیستم دسترسی پیدا کنند. نقشه ها هر چند دقیقه به طور خودکار به روز می شوند تا آخرین داده ها را نشان دهند. Moonshadow Live Traffic کاملاً تعاملی است و کاربران می توانند برای مشاهده جزئیات وضعیت ترافیک ، روی هر منطقه بزرگنمایی کنند. همچنین مدیران می توانند در 24 ساعت گذشته به هر نقطه از زمان برگردند تا شرایط ترافیکی را مشاهده کرده و حتی حرکت وسیله نقلیه را پخش کنند. داده های Wejo به قدری دقیق است که تفاوت سرعت بین خطوط و همچنین مکان و نحوه پشتیبان گیری از ترافیک قابل مشاهده است.

Moonshadow Live Traffic با استفاده از داده های Wejo برای هر منطقه در ایالات متحده در دسترس است و می تواند به DOT ​​ها ، MPO ها و شهرها کمک کند تا روند ترافیک تخلیه از طوفان ها ، آتش سوزی ها ، سیل یا هر بلایای طبیعی دیگر را بهتر درک کنند.

درباره Wejo: Wejo امکان دسترسی به بزرگترین و منحصر به فردترین دارایی داده متصل شده خودرو در نوع خود را فراهم می کند. آنها برای تولید و تقویت جریان داده های معتبر متصل به وسایل نقلیه با تولیدکنندگان خودرو همکاری می کنند و ارزش آن را برای رانندگان و سازمان های بخش دولتی و خصوصی باز می کنند. داده ها و بینش های Wejo مجاز به مشاغل اخلاقی و همفکر هستند – از تحلیلگران ترافیک گرفته تا توسعه دهندگان برنامه پارکینگ ، برنامه ریزان شهر هوشمند تا دولت ها. Wejo در داده های خودرو تخصص دارد و میلیاردها نقطه داده را از هزاران حسگر در سطح جهان پردازش می کند. Wejo این داده ها را تجزیه و تحلیل کرده و ایجاد ارزش مشتری و اقتصادی ، امکان رانندگی ایمن تر و شهرها را قابل سکونت می کند.

برای اطلاعات بیشتر و تصاویر لطفا به این آدرس مراجعه کنید: https://www.wejo.com/news

درباره Moonshadow: Moonshadow Mobile، Inc. یک شرکت است اورگانشرکت فناوری پایگاه داده مبتنی بر گروه کوچکی از بنیان گذاران ، سرمایه گذاران و کارمندان. ماموریت ما این است که روش درک ، تجسم ، تجزیه و تحلیل و کار با داده های بزرگ را از طریق وسایل نقلیه متصل شده و دستگاه های همراه به مردم بهبود بخشیم. بنیانگذاران Moonshadow ، مهندسان نرم افزار ، کارشناسان پایگاه داده ، کارمندان فروش و پشتیبانی همه در ایجاد فناوری نوآورانه متمرکز شده اند – نرم افزارهای دگرگون کننده که موانع را می شکند و موارد جدید را امکان پذیر می کند.

پایگاه داده ثبت اختراع شده Moonshadow برای اینترنت اشیا (DB4IoT) پایگاه داده های متصل به وسایل نقلیه را با میلیاردها رکورد در یک رابط کاربری تعاملی مبتنی بر نقشه با سرعتهای غیر قابل عبور در دسترس قرار می دهد. س Quالهایی که در موتورهای پایگاه داده سنتی ساعتها طول می کشد معمولاً در عرض چند دقیقه انجام می شوند. DB4IoT یک پلت فرم تجزیه و تحلیل تحرک آنلاین است که مهندسان و برنامه ریزان حمل و نقل را با استفاده از ابزارهای استخراج اطلاعات عملی از میلیاردها رکورد موبایل بدون نیاز به تسلط بر زبان های پیچیده پرس و جو ، فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر http://www.db4iot.com/

درباره ائتلاف حمل و نقل شرقی: ائتلاف حمل و نقل شرقی مشارکتی از 17 ایالت و دی سی است که متمرکز بر اتصال آژانس های عمومی در حالت های مختلف سفر برای افزایش ایمنی و کارایی است. این سازمان که قبلاً ائتلاف کریدور I-95 بود ، به عنوان یک گروه غیررسمی از متخصصان حمل و نقل آغاز به کار کرد که برای مدیریت حوادث بزرگراهی که بر سفرها از طریق خطوط ایالت تأثیر می گذارد ، با هم کار می کنند. در 25 سال گذشته ائتلاف حمل و نقل شرقی از یک گروه کوچک متمرکز در بزرگراه به بیش از 100 آژانس عمومی تبدیل شده است که با هم کار می کنند تا چالش های مبرم پیش روی کریدور شرقی را با تمرکز بر مدیریت و عملیات سیستم های حمل و نقل ، بار و نوآوری حل کنند .

امروز ائتلاف دومین اقتصاد بزرگ جهان و تقریباً 40٪ از تولید ناخالص داخلی کشور را نشان می دهد. ائتلاف حمل و نقل شرقی اعضا را با داده ها ، افراد ، منابع و ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد راه حل ها و انتقال آنها از خط پایان متصل می کند.

برای اطلاعات بیشتر: https://tetcoalition.org/about-us/

منبع wejo

لینک های مربوطه

https://www.wejo.com/