درآمد بازار از حسگر مغناطیسی تا سال 2026 از 3 میلیارد دلار عبور خواهد کرد: Global Market Insights، Inc.

SELBYVILLE ، دل.، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – طبق آخرین گزارش “بازار سنسورهای مغناطیسی توسط فناوری (اثر هال ، مقاومت ناهمسانگرد مغناطیسی (AMR) ، مقاومت مغناطیسی غول پیکر (GMR) ، مقاومت مغناطیسی تونل (TMR)) ، کاربرد (حسگر سرعت ، حسگر موقعیت ، NDT ، ناوبری و قطب نما الکترونیکی) ، استفاده نهایی (هوافضا ، خودرو ، الکترونیک مصرفی ، صنعتی) ، چشم انداز منطقه ای ، روند قیمت ها ، سهم بازار رقابتی و پیش بینی 2026 “، توسط Global Market Insights، Inc. ، ارزیابی بازار از سنسور مغناطیسی عبور می کند 3 میلیارد دلار تا سال 2026

بازار به طور عمده توسط تعامل مداوم شرکت ها در جهت ابتکارات جدید و فعالیت های توسعه هدایت می شود. به عنوان مثال ، ادغام فناوری سه بعدی در حسگرهای مغناطیسی باعث افزایش پذیرش آنها در کاربردهای خودرو ، صنایع و مصرف کنندگان می شود و عملکرد بالا ، فشردگی و بازده انرژی را ارائه می دهد.

نمونه ای از این گزارش تحقیقاتی را بخواهید @

https://www.gminsights.com/request-sample/detail/2994

بخش فناوری ناهمسانگرد مغناطیسی مقاوم در برابر (AMR) بیش از 30٪ از سهم بازار سنسور مغناطیسی در سال 2019 را در اختیار دارد و رشد 7٪ را تا سال 2026 مشاهده می کند ، به دلیل افزایش تصویب سنسورهای مغناطیسی AMR در برنامه های کاربردی خودرو و صنعتی با حساسیت ، عملکرد بالا ، و انعطاف پذیری در شرایط مختلف عملکرد. این سنسورهای مغناطیسی رانش در دمای پایین را به نمایش می گذارند و باعث کاهش جبران و کالیبراسیون خارجی می شوند. این بیشتر باعث افزایش پذیرش آنها در کاربردهای زاویه فرمان خودرو و ماشین آلات صنعتی می شود تا نیازهای ایمنی عملکردی بالا را در پمپ ، موتور ، موتور الکتریکی و غیره فراهم کنند.

برنامه سنجش سرعت در بازار حسگرهای مغناطیسی 29٪ از سهم درآمد را در سال 2019 به خود اختصاص داده است و به دلیل افزایش تصویب سنسورهای مغناطیسی در سرعت چرخ خودرو و برنامه های ایمنی مانند ترمز ضد انفجار ، احتمالاً با CAGR 6.8 تا سال 2026 رشد خواهد کرد. سیستم های. حسگرهای مغناطیسی از طریق سنجش سرعت چرخ برای تشخیص سرعت چرخش وسایل نقلیه با اصل اندازه گیری غیر تماسی در حال افزایش هستند. علاوه بر این ، افزایش ابتکارات دولت های سراسر جهان در زمینه رانندگی ایمن و حداقل تصادفات ، تصویب چندین سیستم ایمنی خودرو را به دنبال داشته است.

بخش صنعتی در سال 2019 سهم بازار حسگرهای مغناطیسی حدود 20٪ را در اختیار داشت و تا سال 2026 به CAGR 7٪ خواهد رسید. پذیرش روزافزون ربات های صنعتی و اینترنت صنعتی موارد (IIoT) برای اطمینان از بهره وری بالا با هزینه نیروی کار کم فرصت های رشد برای بازار این سنسورها در حال افزایش ادغام در ربات ها برای سنجش موقعیت ، کنترل دقیق موتور ، ناوبری و سنجش مجاورت هستند. طبق گزارش فدراسیون بین المللی رباتیک (IFR) از سپتامبر 2020، در سال 2019 حدود 373000 ربات در سراسر جهان تولید و با نرخ رشد y-y 12٪ تولید و به فروش رسید. بنابراین ، رشد مداوم در صنعت رباتیک باعث افزایش بیشتر درآمد بازار در سالهای آینده خواهد شد.

اروپا بازار حسگرهای مغناطیسی 19 درصد از سهم درآمد را در سال 2019 به خود اختصاص داده و با توجه به ابتکارات حمایتی دولت برای افزایش تصویب وسایل نقلیه الکتریکی در منطقه ، آماده توسعه با CAGR 4٪ از سال 2020 تا 2026 است. به عنوان مثال ، کمیسیون اروپا (EC) هدف کاهش انتشار CO2 را برای صنعت حمل و نقل تا سال 2050 تعیین کرده است. این باعث تسریع در بازار وسایل نقلیه الکتریکی بین سالهای 2030 و 2050 می شود و فرصت های رشد تولید کنندگان سنسور مغناطیسی منطقه را تسریع می کند. نفوذ روزافزون وسایل نقلیه الکتریکی همچنین بر استقرار نقاط شارژ در منطقه تأثیر گذاشته و تقاضای حسگرهای مغناطیسی را برای عملکرد بالا و دقت اندازه گیری در شبکه های شارژ بیشتر می کند.

برخی از بازیگران اصلی که در بازار حسگرهای مغناطیسی فعالیت می کنند ، Infineon Technologies AG ، Honeywell International Inc. ، Melexis ، ams AG و Diodes Incorporated هستند. این شرکت ها بر روی توسعه حسگرهای مغناطیسی مخصوص برنامه تمرکز کرده اند تا موقعیت بازار خود را در میان کاربران نهایی تسریع کنند.

درخواست شخصی سازی این گزارش تحقیقاتی @

https://www.gminsights.com/roc/2994

برخی از یافته های عمده گزارش بازار سنسور مغناطیسی عبارتند از:

  • افزایش استفاده از ربات های صنعتی و افزایش روند اتوماسیون کارخانه در بخش تولید از مهمترین عوامل گسترش بازار است. این سنسورها برای سنجش موقعیت ، زاویه و سرعت مورد نیاز برای گیرنده های رباتیک ، هندلینگ مواد و وسایل نقلیه هدایت شده خودکار مورد استفاده قرار می گیرند.
  • کاهش قیمت سنسورها به دلیل کم هزینه بودن مواد اولیه و بداهه نوازی در فن آوری بسته بندی یکی از مهمترین عوامل برای استفاده از سنسورهای مغناطیسی در کاربردهای مختلف استفاده نهایی است.
  • فناوری اثر هال به طور گسترده ای در بازار حسگرهای مغناطیسی مورد استفاده قرار گرفته است که تحت تأثیر حساسیت و توانایی بالا در محیط های سخت قرار گرفته و باعث افزایش استفاده از آن در کاربردهای صنعتی می شود.
  • حسگرهای مغناطیسی TMR در حال افزایش پذیرش از محصولات الکترونیکی قابل حمل با باتری و قابل حمل هستند. این سنسورها مصرف کم انرژی و حساسیت بالا را با کاهش اندازه ارائه می دهند و تقاضای آنها را در بازار الکترونیک مصرفی تسریع می کنند.
  • تقاضای فزاینده برای سیستم های ناوبری و الکترونیکی در حمل و نقل و خدمات تحویل ، ارزش بازار را نسبت به جدول زمانی پیش بینی شده تسریع می کند. گسترش فناوری 5G بیشتر به تقاضای حسگرهای مغناطیسی دامن می زند
  • شیوع COVID-19 ابتکار تحقیق و توسعه و ظرفیت تولید را در صنایع مختلف استفاده نهایی از جمله لوازم الکترونیکی مصرفی ، خودرو و غیره مهار کرده است ، و تأثیر منفی بر تقاضای حسگرهای مغناطیسی دارد.
  • ماهیت بسیار حساس سنسورهای مغناطیسی جدید ، مانند AMR ، GMR و TMR ، تقاضای بازار را مهار می کند. همچنین ، عدم توانایی در تشخیص نشت های فعلی ، نظارت بر برخی از سطح دما و رطوبت ، تولید خروجی های کاذب از جمله چالش های فنی است که بازار کل را مهار می کند.

فهرست مطالب (ToC) گزارش:

فصل 3 بینش بازار حسگر مغناطیسی

3.1 تقسیم صنعت

3.2 چشم انداز صنعت ، 2016 – 2026

3.2.1 نمای کلی صنعت سنسور

3.2.2 نمای کلی صنعت خودرو

3.2.3 نمای کلی صنعت الکترونیک مصرف کننده

3.3 تجزیه و تحلیل تأثیر همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) در بازار حسگرهای مغناطیسی

3.3.1 چشم انداز جهانی

3.3.2 تأثیر منطقه

3.3.3 زنجیره ارزش صنعت

3.3.3.1 تحقیق و توسعه

3.3.3.2 ساخت

3.3.3.3 بازاریابی

3.3.3.4 تأمین

3.3.4 چشم انداز رقابتی

3.3.4.1 استراتژی

3.3.4.2 شبکه توزیع

3.3.4.3 رشد تجارت

3.4 تجزیه و تحلیل اکوسیستم صنعت

3.4.1 تأمین کننده

3.4.2 سازنده

3.4.3 تجزیه و تحلیل کانال توزیع

3.4.4 کاربران نهایی

3.4.5 ماتریس فروشنده

3.5 چشم انداز فن آوری و نوآوری

3.5.1 فناوری حسگر مغناطیسی سه بعدی

3.5.2 تکامل سنسورهای مرکب

3.6 منظره نظارتی

3.7 نیروهای تأثیر صنعت

3.7.1 محرک های رشد

3.7.2 مشکلات و چالش های صنعت

3.8 تجزیه و تحلیل پتانسیل رشد

3.9 تجزیه و تحلیل پورتر

3.9.1 قدرت چانه زنی تأمین کنندگان

3.9.2 قدرت چانه زنی خریداران

3.9.3 تهدید ورود تازه واردان

3.9.4 تهدید جایگزین ها

3.10 تجزیه و تحلیل PESTEL

مرور فهرست کامل مطالب (ToC) @

https://www.gminsights.com/toc/detail/magnetic-sensor-market

درباره Global Market Insights، Inc.

شرکت Global Market Insights ، Inc ، دفتر مرکزی آن در دلاور، ایالات متحده آمریکا ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات و تحقیقات بازار جهانی است که گزارش های تحقیقات صنفی و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارش های تحقیقاتی مربوط به هوش تجاری و صنعتی ما به مشتریانی ارائه می دهد که دارای بینش نفوذی و داده های عملی بازار هستند که به ویژه برای کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده اند. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده اند و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بینش بازار جهانی ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

magnet-sensor-market-growth.png
رشد بازار حسگرهای مغناطیسی پیش بینی شده در سال 2026 با 6٪: GMI
برخی از شرکت کنندگان عمده بازار حسگرهای مغناطیسی شامل Infineon Technologies AG ، Honeywell In هستند

لینک های مربوطه

روندهای فعلی بازار سنسورها

روندهای بازار سنسورهای صنعتی

SOURCE Global Market Insights، Inc.