درآمد هوشمند بازار ماژول برق برای عبور از 2.5 میلیارد دلار تا سال 2026: Global Market Insights، Inc.

SELBYVILLE ، دل.، 20 اکتبر 2020 / PRNewswire / – طبق آخرین گزارش “بازار هوشمند ماژول قدرت با رتبه بندی ولتاژ (تا 600 ولت ، 1200 ولت ، بالاتر از 1200 ولت) ، امتیاز فعلی (تا 20 آمپر ، 20 آمپر – 100 آمپر ،> 100 آمپر) ، دستگاه های قدرت (ترانزیستور دو قطبی عایق دروازه (IGBT) ، اکسید فلز ترانزیستور اثر نیمه هادی (MOSFET)) ، کاربرد (لوازم الکترونیکی مصرفی ، صنعتی ، انرژی های تجدید پذیر ، خودرو) ، چشم انداز منطقه ای ، روند قیمت ها ، سهم بازار رقابتی و پیش بینی 2026 “، توسط Global Market Insights، Inc ، ارزیابی بازار از ماژول قدرت هوشمند عبور می کند 2.5 میلیارد دلار تا سال 2026

پذیرش روزافزون ماژولهای قدرت هوشمند در مبدلهای قدرت ، موتورهای الکتریکی برای هواپیماها به رشد بازار در سالهای آینده دامن می زند. ماژول های قدرت هوشمند چندین ویژگی از جمله تابش کم صدا ، عملکرد بالا ، رد پای کوچک و افزایش چگالی توان را ارائه می دهند. یکپارچه سازی IPM ها به تولیدکنندگان هواپیما کمک می کند تا هزینه سیستم را کاهش دهند و به بسته های کوچک ردپای مورد نیاز در هواپیمایی دسترسی پیدا کنند.

نمونه ای از این گزارش تحقیقاتی را بخواهید @ https://www.gminsights.com/request-sample/detail/4843

انتظار می رود که بخش 1200 ولت فوقانی در بازار ماژول های برق هوشمند رشد معقولی در حدود 5٪ تا سال 2026 را نشان دهد ، زیرا این امر در تجهیزات صنعتی با ولتاژ بالا مانند ترانسفورماتورهای قدرت ، دستگاه های اینورتر ، سیستم های کنترل موتور و موتور صنعتی رشد قابل توجهی دارد رانندگی ، از جمله دیگران. IPM های 1200 ولت فوق پایداری ولتاژ بالا و چگالی توان را ارائه می دهند که باعث افزایش کارایی سیستم تجهیزات صنعتی می شود. برای پاسخگویی به تقاضای زیاد در صنعت ، شرکت ها به طور مداوم در حال تولید محصولات جدید هستند.

بخش رتبه بندی فعلی تا 20A به دلیل افزایش پذیرش این دستگاه ها در لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی ، بیش از 40٪ از سهم بازار ماژول قدرت هوشمند را در اختیار دارد. ماژول های قدرت هوشمند تا درجه جریان 10 آمپر در پمپ های تخلیه ، پمپ های هیدرونیک و سیستم های کنترل کمپرسور ماشین لباسشویی ، یخچال ، تهویه هوا و هودهای آشپزخانه قرار دارند. این دستگاه ها دارای کارایی بالا و بازده انرژی هستند.

بازار ماژول های برق هوشمند برای کاربردهای انرژی های تجدیدپذیر بیش از 15٪ سهم در سال 2019 را در اختیار داشت و پیش بینی می شود با توجه به افزایش تصویب ماژول های قدرت هوشمند در سیستم های فتوولتائیک و نیروگاه های خورشیدی ، با CAGR بیش از 8٪ تا سال 2026 گسترش یابد. ابتکارات و بودجه حمایتی دولت برای افزایش استفاده از منابع تجدیدپذیر انرژی ، توسعه بازار را تسریع می کند. به عنوان مثال ، وزارت انرژی ایالات متحده (DoE) برنامه جاه طلبانه ای را برای دستیابی به سهم 20 درصدی در مصرف برق کشور با اجرای انرژی بال تا سال 2030 و 35 درصد تا سال 2050 تعیین کرده است.

اروپا بازار ماژول قدرت هوشمند 20٪ از سهم درآمد را در سال 2019 به خود اختصاص داده است و قرار است با افزایش سریع استقرار ایستگاه های شارژ خودروی الکتریکی (EV) در 7٪ CAGR تا سال 2026 گسترش یابد اروپا. بر اساس آگوست 2020 اطلاعیه مطبوعاتی توسط وزارت حمل و نقل ، دولت انگلیس ، 18265 ایستگاه شارژ وسایل نقلیه الکتریکی وجود دارد که به طور کامل در انگلستان در ژوئن 2020.

استقرار ایستگاه های شارژ EV نسبت به سال گذشته شاهد رشد 11 درصدی است ژوئن 2019. این ایستگاه های شارژ EV و مmentsسسات شارژ باتری به دلیل ویژگی های پیشرفته مانند شارژ سریع ، سنجش دقیق خروجی های برق و تبدیل DC / DC برای کاهش تلفات ، تقاضای زیادی برای ماژول های برق هوشمند دارند. نفوذ روزافزون ایستگاه های شارژ EV در منطقه به طور قابل توجهی ارزش بازار را در طول جدول زمانی پیش بینی می کند.

برخی از بازیگران کلیدی که در بازار ماژول های برق هوشمند فعالیت می کنند عبارتند از: STMicroelectronics NV ، ON Semiconductor Corporation ، Mitsubishi Electric Corporation ، Infineon Technologies AG و Fuji Electric Co. Ltd. سهم بازار. به عنوان مثال ، در مارس 2020، CISSIOD ماژول قدرت هوشمند سه فاز SiC جدید خود را برای راه حل های تحرک الکترونیکی راه اندازی کرد. IPM جدید 1،200 ولت / 450 آمپر هدایت کم و سوئیچینگ مناسب برای اتومبیل های مجهز به باتری را ایجاد می کند.

درخواست شخصی سازی این گزارش تحقیقاتی @

https://www.gminsights.com/roc/4843

برخی از یافته های عمده گزارش بازار ماژول قدرت هوشمند عبارتند از:

– روند فزاینده به سمت الکتریکی سازی خودرو ، تقاضا برای ماژول های قدرت هوشمند را تسریع می کند. افزایش ابتکارات دولت و بودجه برای افزایش خرید وسایل نقلیه الکتریکی ارزش بازار را تسریع می بخشد.

– رشد روزافزون سرمایه گذاری برای اتوماسیون در چندین صنعت و گسترش فناوری های نوظهور ، مانند هوش مصنوعی (AI) و اینترنت اشیا (IoT) برای ماشین آلات اتوماتیک ، تقاضای بازار را افزایش داده است.

– پیشرفت های فنی در دستگاه های IGBT برای کاهش مصرف برق و دستیابی به نویز کم در تجهیزات و موتورهای صنعتی ، اندازه بازار ماژول قدرت هوشمند را هدایت می کند.

– افزایش پذیرش لوازم خانگی هوشمند در آمریکای شمالی ناشی از افزایش درآمد یکبار مصرف در میان مردم ، فرصتهای رشد قابل توجهی را برای بازیگران منطقه ای فعال در بازار ایجاد می کند.

آسیا و اقیانوسیه منطقه در حال تغییر عمده ای در تأسیسات تولیدی از چین به دیگر کشورهای آسیایی علاوه بر این ، سیاست های مطلوب دولت فرصتی سودآور برای شرکت های خارجی برای راه اندازی کارخانه های تولیدی جدید در این منطقه ایجاد می کند. در دسترس بودن تأمین کنندگان مواد اولیه و نیروی کار ارزان در کشورها از جمله ژاپن، تایوان، کره جنوبی، و هند از گسترش بازار حمایت خواهد کرد.

– همه گیری COVID-19 منجر به قفل طولانی مدت و محدودیت های تجاری در سراسر جهان شده است ، که هم بر عرضه و هم تقاضای ماژول های برق هوشمند تأثیر گذاشته است. این امر مانع رشد بازار برای کوتاه مدت می شود.

فهرست مطالب (ToC) گزارش:

فصل 3. بینش بازار ماژول قدرت هوشمند

3.1 تقسیم صنعت

3.2 چشم انداز صنعت ، 2016 – 2026

3.3 تحلیل تأثیر همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) در بازار ماژول های برق هوشمند

3.3.1. چشم انداز جهانی

3.3.2. تأثیر منطقه

3.3.3. زنجیره ارزش صنعت

3.3.3.1 تحقیق و توسعه

3.3.3.2 ساخت

3.3.3.3 بازاریابی

3.3.3.4 تأمین

3.3.4. چشم انداز رقابتی

3.3.4.1 استراتژی

3.3.4.2 شبکه توزیع

3.3.4.3 رشد تجارت

3.4 تجزیه و تحلیل اکوسیستم صنعت

3.4.1. تأمین کننده مواد اولیه

3.4.2. تولید کنندگان

3.4.3. کانال توزیع

3.4.4. کاربر نهایی

3.4.5. ماتریس فروشنده

3.5 چشم انداز فناوری و نوآوری

3.5.1 ماژول قدرت هوشمند یکپارچه برای کنترل موتور

3.5.2 IoT ماژول های قدرت هوشمند متمرکز شده است

3.6 منظره نظارتی

3.7 نیروهای ضربه صنعت

3.7.1. محرک های رشد

3.7.2. مشکلات و چالش های صنعت

3.8 تجزیه و تحلیل پتانسیل رشد

3.9 تحلیل پورتر

3.9.1. رقابت صنعت

3.9.2. تهدید تازه واردها

3.9.3. قدرت خریدار

3.9.4. قدرت تأمین کننده

3.9.5. تهدید جایگزین ها

3.10 تجزیه و تحلیل PESTEL

مرور فهرست کامل مطالب (ToC) @

https://www.gminsights.com/toc/detail/intelligent-power-module-market

درباره Global Market Insights، Inc.

بینش جهانی بازار ، شرکت ، دفتر مرکزی در دلاور، ایالات متحده آمریکا ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات و تحقیقات بازار جهانی است که گزارش های تحقیقات صنفی و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارش های تحقیقاتی مربوط به هوش تجاری و صنعتی ما به مشتریانی ارائه می دهد که دارای بینش نفوذی و داده های عملی بازار هستند که به ویژه برای کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده اند. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده اند و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بینش بازار جهانی ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

smart-power-module-market.png
رشد بازار ماژول قدرت هوشمند پیش بینی بیش از 9٪ تا سال 2026: GMI.
بازیگران عمده بازار ماژول های برق هوشمند شامل STMicroelectronics N.V.، ON Semiconductor Corporation، Mitsubishi Electric Corporation، Infineon Technologies AG و Fuji Electric Co. Ltd.

لینک های مربوطه

روندهای بازار نیمه هادی GaN و SiC Power

روند بازار تجهیزات تولید نیمه هادی

SOURCE Global Market Insights، Inc.