دولت باهاما پروتکل های جدید سفر و آزمایش برای رفع نیاز به قرنطینه را معرفی می کند

ناسا ، باهاما، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – جزایر The باهاما همچنان متعهد به استقبال بازدید کنندگان از سواحل خود و ارائه تعطیلات استثنایی استوایی همراه با مهمان نوازی محبوب و گرم جهانی است ، در حالی که ، با مسئولیت پذیری اقدامات بهداشت عمومی و ایمنی را برای محافظت از ساکنان و بازدید کنندگان به طور یکسان انجام می دهد.

در حالی که 15 اکتبر هنوز برای بازگشایی بخش گردشگری تنظیم شده است ، تا 31 اکتبر همه بازدیدکنندگان ورودی باید برای مدت 14 روز یا مدت اقامت “تعطیلات در محل خود” باشند ، هر کدام کوتاهتر باشد ، که به معنای محدود کردن تجربه تعطیلات به اماکن و امکانات هتل یا محل اقامت مسافران است. شروع 1 نوامبر، باهاما الزامات “تعطیلات در مکان” اجباری را برای همه بازدید کنندگان ، بازگشت شهروندان و ساکنان ، از این طریق حذف می کند ، و همه را قادر می سازد تا مقصد را فراتر از محدوده هتل یا سایر اقامتگاه های خود حرکت کنند.

پروتکل های جدید نیاز به بازدید کنندگان ، و شهروندان و ساکنان بازگشت برای دریافت یک آزمون RT-PCR (سواب) بیش از هفت (7) روز قبل از سفر به The باهاما.

علاوه بر این ، و برای اطمینان از اینکه مسافران رایگان در COVID باقی می مانند ، a آزمایش سریع آنتی ژن پس از ورود ، و سپس دوباره چهار روز (96 ساعت) پس از ورود به باهاما.

مشخصات به شرح زیر است:

قبل از سفر:

  • آزمون COVID-19 RT-PCR: همه افرادی که به The سفر می کنند باهاما باید آزمایش COVID-19 RT-PCR (سواب) منفی را که بیش از هفت (7) روز قبل از تاریخ ورود انجام نشده است ، بدست آورید. نام و آدرس آزمایشگاهی که در آن آزمایش انجام شده است ، باید به وضوح روی نتیجه آزمایش نشان داده شود.
    • کودکان زیر ده سال (10) و خلبانان و خدمه شرکت های هواپیمایی تجاری که شبانه در The باهاما، هستند معاف از گرفتن آزمون RT-PCR.
  • ویزای سفر باهاما: هنگامی که یک آزمایش منفی COVID-19 RT-PCR در اختیار شما قرار گرفت ، همه مسافران باید درخواست ویزای سفر باهاما را در travel.gov.bs (بر روی تب International کلیک کنید) جایی که آزمون مورد نیاز باید بارگذاری شود.

هزینه ویزا به مدت اقامت بستگی دارد.

به محض ورود

روز ورود: تست سریع – همه افرادی که وارد The باهاما، در یک بندر ورودی تایید شده ، آزمایش آنتی ژن Rapid COVID-19 را دریافت می کند.

اگر با رسیدن هوا، یک بندر ورودی تأیید شده: ناسائو، بندرآزاد، بندر مارش ، Eleuthera شمالی ، جورج تاون (Exuma) ، بیمینی (و Cat Cay) و سان آندروس (Andros).

اگر با رسیدن دریا، یک بندر ورودی تأیید شده: ناسائو (آتلانتیس، خلیج خیابان مارینا ، لیفورد کی، و آلبانی) ؛ بزرگ باهاما (West End – Old Bahama Bay and بندرآزاد – لوکایا) Abaco (اسکله دولت مارش هاربر) ؛ Eleuthera (مارینای ولز اسپانیایی) ؛ جزایر بری (Chubb Cay Club) ؛ Bimini (Big Game Club و Cat Cay Club) ؛ Exuma (اسکله دولت جورج تاون).

خطوط هوایی آمریكا اعلام كرده است كه ، از اواخر اكتبر ، آنها مایل به تهیه هر مسافری هستند كه به باهاما از جانب میامی با تست آنتی ژن Rapid COVID-19 قبل از سوار شدن به هواپیما. این مسافران به همراه مسافران هر شرکت هواپیمایی دیگر که مایل به ارائه خدمات مشابه هستند ، این کار را خواهند کرد نه پس از ورود به The ، باید تست سریع را تکمیل کنید باهاما.

بعد از ورود

  • روز پنجم (96 ساعت پس از ورود): تست سریع – همه افرادی که وارد باهاماو افرادی که بیش از چهار شب و پنج روز اقامت دارند ، لازم است دومین آزمایش آنتی ژن Rapid COVID-19 را انجام دهند. برای اینکه واضح تر باشد ، تمام بازدیدکنندگانی که در روز پنج حرکت می کنند ، این کار را می کنند نه برای به دست آوردن این آزمون لازم است.

هزینه آزمایشات سریع و بعد از ورود در هزینه ویزا لحاظ می شود.

آزمایشات سریع آسان ، سریع هستند و با ارائه نتایج به صورت الکترونیکی در مدت زمان 20 دقیقه یا کمتر نتیجه می دهند.

بسیاری از املاک هتل اطلاعات مربوط به ترتیب آزمایش را فراهم می کنند ، در حالی که برخی دیگر آزمایش سریع مورد نیاز مهمانان را تسهیل می کنند.

همه افراد در قایق های تفریحی و سایر وسایل تفریحی می توانند هماهنگی هایی را برای آزمایشات سریع مورد نیاز خود در بندر ورودی یا از طریق وب سایت مربوطه انجام دهند.

سایر بازدیدکنندگان ، ساکنان و شهروندان بازگشت کننده می توانند هماهنگی هایی را برای آزمایشات سریع مورد نیاز خود در بندر ورودی یا از طریق وب سایت مربوطه انجام دهند.

تجربه جزیره

همه جزایر در باهاما نیاز به استفاده از ماسک و فاصله مناسب اجتماعی در مکان های عمومی است.

باهاما در تلاش خود برای به حداقل رساندن گسترش COVID-19 در سراسر جزایر کوشا باقی مانده است و این اقدامات برای اطمینان از ادامه این امر ضروری است. سلامتی و رفاه ساکنان و بازدیدکنندگان همچنان اولویت شماره یک مقامات بهداشت عمومی ما هستند. توجه به این نکته مهم است که به دلیل سیال بودن وضعیت COVID-19 ، هر دو در باهاما و در سراسر جهان ، پروتکل ها قابل تغییر هستند.

س PRالات پرس
آنیتا جانسون-پتی
وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما
[email protected]

وبر شاندیویک
روابط عمومی
[email protected]

منبع وزارت گردشگری و هواپیمایی باهاما