دو قطبی برای آکورا در جاده آتلانتا

تیم آکورا پنسکه
کامرون شماره 6 ARX-05 خود را در یک جلسه 15 دقیقه ای مبارزه سخت به قطب برد تا میدان را برای مسابقه استقامت 10 ساعته Petit Le Mans شنبه تنظیم کند ، و یک رکورد دور جدید برای برتری هم تیمی خود ثبت کند ریکی تیلور در # 7 Acura با 0.094 ثانیه.

این قطب دومین فصل برای کامرون و چهارمین قطعه متوالی قهرمانی WeatherTech SportsCar برای Acura Team Penske در این فصل است ، سلسله ای که از ماه اوت در Road America آغاز شد.

تیلور رفت و برگشت ردیف اول را برای آکورا تکمیل کرد ، در اتومبیلی که با هلیو کاسترونوز و الكساندر روسی فردا ، در حالی که همکاران کامرون در Road Atlanta حضور خواهند داشت خوان پابلو مونتویا و سیمون پاگنود در نقش تیم Acura Penske فردا به دنبال چهارمین پیروزی متوالی هستند.

مسابقه Meyer Shank Racing Acura NSX GT3
شینیا میچیمی ، سومین راننده مسابقه میر شنک در مسابقات مسافت های طولانی مسابقات قهرمانی WeatherTech SportsCar ، ادعا می کند که اولین قطب شغلی خود را در # 86 Acura دارد که با رانندگان تمام فصل مشترک دارد ماریو فارنباخر و مت مک موری. میچیمی در طول 15 دقیقه مقدماتی برای سریعترین افتخارات دور مبارزه کرد و در نهایت به فراری 488 GT3 جف وستفال توسط 17 صدم ثانیه برای گرفتن قطب GTD.

در شماره 57 مسابقه هاینریچر با MSR Acura ، میشا گویکبرگ ششم مسابقات NSX GT3 Evo شد که با راننده تمام فصل خود به اشتراک می گذارد آلوارو پارانته و راننده مسابقه استقامت ترنت هندمن.

کجا تماشا کنید
پوشش تلویزیونی شبکه زنده از Michelin Raceway Road Atlanta در ساعت 12:30 بعد از ظهر آغاز می شود. شنبه هفدهم اکتبر، به مدت شش ساعت در شبکه ورزشی NBC. پوشش از NBCSN از سر گرفته خواهد شد 9:30 بعد از ظهر. EDT تا پایان همچنین پوشش مسابقه زنده پرچم به پرچم در برنامه NBC Sports و NBCSN Gold با احراز هویت NBCSN Trackpass در دسترس خواهد بود.

نقل قول
دان کامرون (شماره 6 تیم Acura Penske ARX-05) رده بندی قطب ، رکورد دور جدید ؛ دومین قطب متوالی کامرون در این فصل و 14هفتم قطب IMSA شغلی؛ چهارمین قطب متوالی سال 2020 برای تیم Acura Penske: “وقتی در سپتامبر اینجا بودیم [for the six-hour race]، من فکر کردم ما از دست رفته است [qualifying] کمی راه اندازی کنید ، بنابراین ما چند تغییر ایجاد کردیم تا ماشین کمی بیشتر در حد مجاز باشد. من در این زمینه ریسکهای زیادی کردم [pole qualifying] دور ، بنابراین ما واقعاً از نتیجه بسیار راضی هستیم. “

شینیا میچیمی (# 86 Meyer Shank Racing Acura NSX GT3 Evo) مقدماتی قطب ، اولین قطب IMSA ، 12هفتم قطب مسابقه Meyer Shank Racing ، رکورد جدید دور GTD برای Michelin Raceway Road Atlanta: “من بیش از حد IMSA شروع نکرده ام ، اما من امسال در تیم مناسب بوده ام – Meyer Shank Racing یک کار عالی انجام داد تا امروز یک ماشین سریع به من بدهد. Acura NSX GT3 ما شگفت انگیز است و همه در HPD شگفت انگیز بوده است. رسیدن به قطب بسیار خوب است و ما در حال موفقیت خود هستیم که از پیروزی ماه گذشته در اینجا کسب کردیم. اما امروز فقط 5٪ کار بود ، فردا کل 10 ساعت کار داریم. ما قطعاً می رویم و سعی کنید برنده شوید. ”

SOURCE Acura Motorsports