رانندگان هیوندای “با قفل بهتر” با همه جدید 2021 النترا

“الانترا 2021 ظریف ترین ، پیشرفته ترین و کاملاً تلفیقی الانترا تاکنون است. برای ما مهم بود که با همکاری و فناوری هایی که تجربه های بهتر رانندگان ما را باز می کند ، دوباره طراحی کنیم.” آنجلا زپدا، CMO ، هیوندای موتور آمریکا.

فن آوری های پیشرفته الانترا در نقاط تلویزیونی ملی
در دو تبلیغ تلویزیونی ملی ، هیوندای برخی از فناوری های پیشرو در بخش الانترا را برجسته می کند. در آگهی 30 ثانیه ای “Date” ، آهنگ محبوب BTS “Dynamite” موسیقی متن فیلم است که نشان می دهد چگونه تشخیص صدای پویا می تواند از راه های غیر منتظره به رانندگان کمک کند. “دفن شده” ، یک مکان 30 ثانیه ای دیگر ، صاحبان الانترا را واقعاً به کلید دیجیتال خودرو نیاز دارد. این تبلیغات در پخش ملی پخش خواهد شد ، از جمله در هنگام فوتبال یکشنبه شب NBC.

موسیقی و ویدئو یکپارچه سازی جریان بازی
هیوندای در حال باز کردن تجربه های بهتر در موسیقی زنده و بازی است. هیوندای و LiveXLive (NASDAQ: LIVX) در حال ایجاد یک مجموعه کنسرت استریم هستند که مکان های موسیقی مستقل را جشن می گیرند و استعداد در حال رشد را به نمایش می گذارند. چهار کنسرت استریم در جریان خواهد بود لس آنجلس که محتوای ویدئویی فیلمبرداری شده در الانترا را به نمایش می گذارد. در وهله اول برای یک برند خودرویی ، هیوندای همچنین از پلت فرم پخش مستقیم بازی Mobcrush استفاده می کند تا پیام الانترا را از طریق اولین پیام به بازار ، شکست های زنده و حمایت های گسترده و خواندن های زنده بازی ارائه دهد.

Elantra Insider واقعیت افزوده
هیوندای معتقد است که فناوری بهتر تجربه خرید بهتری را ایجاد می کند. با Elantra Insider، موجود در HyundaiUSA.com ، خریداران علاقه مند می توانند قبل از ورود به نمایندگی ها ، دسترسی زودهنگام منحصر به فرد Elantra را باز کنند. این شامل راهکارهای Showroom Live با طراحان و کارشناسان فناوری است. گزینه هایی برای از پیش تنظیم Elantra مورد نظر خود. و هشدارهای ردیابی در دسترس بودن خودرو. تجسم واقعیت افزوده دستگاه تلفن همراه همچنین می تواند Elantra را در مسیر شخصی مشتری زنده کند.

برنامه بازاریابی النترا 2021 توسط آژانس ثبت هیوندای ، INNOCEAN تولید شد ایالات متحده آمریکا.

هیوندای موتور آمریکا
در هیوندای موتور آمریكا ، ما معتقدیم كه همه لیاقت بهتر را دارند. از نحوه طراحی و ساخت اتومبیل هایمان گرفته تا نحوه برخورد با افرادی که آنها را رانندگی می کنند ، بهتر کردن کارها در قلب هر کاری است که انجام می دهیم. تولید محصولات هیوندای از محصولات پرقدرت خودرو ، SUV و خودروهای الکتریکی و سلول سوختی با قدرت جایگزین توسط Hyundai Assurance پشتیبانی می شود – قول ما برای ایجاد تجربه بهتر برای مشتریان. وسایل نقلیه هیوندای از طریق بیش از 820 نمایندگی در سراسر کشور فروخته و سرویس می شوند و تقریباً نیمی از خودروهای فروخته شده در ایالات متحده در هیوندای موتور ساخت آلاباما ساخته می شوند. دفتر مرکزی هیوندای موتور آمریکا در است فواره دره ، کالیفرنیا، و زیرمجموعه شرکت هیوندای موتور کره است.

لطفا به وب سایت رسانه ما به آدرس www.HyundaiNews.com مراجعه کنید

هیوندای موتور امریکا روشن است توییتر | یوتیوب | فیس بوک | اینستاگرام

منبع هیوندای موتور آمریکا

لینک های مربوطه

www.hyundainews.com