راه حل های DLT برای حمایت از اهداف سازمانی ارتش ایالات متحده از طریق قرارداد ITES-SW2

هرندون ، وا، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – DLT Solutions، LLC. ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Tech Data و یکی از بزرگترین تجمع کنندگان راه حل های فناوری دولت ، از طرف شرکت سخت افزار رایانه ای ارتش ایالات متحده قرارداد فناوری اطلاعات Enterprise Solutions – Software 2 (ITES-SW2) را به خود اختصاص داده است. دفتر نرم افزار و راه حل (CHESS) ، با هماهنگی فرماندهی پیمانکاری ارتش-جزیره راک (ACC-RI).

وی افزود: “افزودن این وسیله نقلیه قراردادی به نمونه کارها DLT توانایی شرکای کانال ما را در تأمین ارتش ایالات متحده و سایر آژانسهای فدرال با راه حلهایی که برای فعال کردن نقشه راههای نوسازی فن آوری و ایجاد شرکتهایشان نیاز دارند ، افزایش می دهد.” کریس ویلکینسون، رئیس ، DLT Solutions ، یک شرکت Tech Data. “قرارداد ITES-SW2 همچنین تضمین می کند که این آژانس های فدرال دسترسی ساده به جدیدترین نرم افزار و خدمات را برای پشتیبانی از مأموریت های خود در داخل و خارج از کشور فراهم کرده اند.”

این قرارداد جایزه چندگانه به ارتش ایالات متحده و سایر آژانس های فدرال اجازه می دهد تا نرم افزار و خدمات نگهداری تجاری (COTS) را در 14 گروه محصول که با دسته های اصلی نرم افزار شناسایی شده توسط فرماندهی فناوری شرکت شبکه شبکه ارتش ایالات متحده مطابقت دارند (COTS) تهیه کنند ( NETCOM) این قرارداد دارای ارزش سقفی است 13 میلیارد دلار و یک دوره پایه پنج ساله عملکرد که از 30 آگوست 2020، از طریق 30 آگوست 2025. همچنین یک گزینه پنج ساله از وجود دارد 31 آگوست 2025، از طریق 30 آگوست 2030.

جایزه DLT در حال حاضر شامل AppDynamics، Appian، Archibus، Autodesk، Automation Anywhere، Blackboard، Checkmarx، Cloudbees، Cloudera، Crowdstrike، D2iQ، Data Robot، Data Walk، Infor، Inquisient، LogRhythm، McAfee، Netscout، One Identity، Parasoft، Quest، آزمایشگاه های Red Hat ، Sonatype ، Sysdig ، Tripwire ، Uptake و Xebia. فروشندگان فن آوری جدید را می توان در طول مدت قرارداد اضافه کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قرارداد ITES-SW2 DLT ، لطفا اینجا کلیک کنید.

برای توییت کلیک کنید:DLTSolutions قرارداد ITES-SW2 اعطا شده است. # شرکای کانال می توانند دسترسی خود را به سراسرUSArmy و سایر # فدراسیون های دفاعی با استفاده از این وسیله نقلیه قراردادی گسترش دهند. # مدرنیزاسیون

درباره راه حل های DLT
DLT Solutions یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Tech Data ، پیشروترین توزیع کننده محصولات ، خدمات و راه حل های فناوری در جهان است. DLT تجمع کننده اصلیترین راه حلهای دولت است که در درک نیازهای IT بازارهای فدرال ، ایالتی ، محلی و آموزش و پرورش تخصص دارد. ما به ساده سازی فرآیند فروشندگان نرم افزار مستقل ، مجتمع های سیستم های فدرال و فروشندگان ارزش افزوده که در بخش دولتی تجارت می کنند ، کمک می کنیم. DLT با استفاده از نمونه کارهای پایان به پایان Tech Data ، مجموعه وسیعی از وسایل نقلیه قراردادی بخش دولتی ، و کانالهای اختصاصی و خدمات توانمندسازی ، DLT به سازمانهای دولتی و شرکای کانال ابزاری برای تبدیل سریع و با هزینه موثر فناوری برای دستیابی به موفقیت در مأموریت ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.dlt.com مراجعه کنید.

درباره Tech Data
Tech Data جهان را با قدرت فناوری متصل می کند. مجموعه محصولات ، خدمات و راه حل های نهایی ، مهارت های کاملاً تخصصی و تخصص ما در فن آوری های نسل بعدی ، شرکای کانال را قادر می سازد محصولات و راه حل های مورد نیاز دنیا برای اتصال ، رشد و پیشرفت را به بازار عرضه کنند. Tech Data در شماره 90 Fortune 500 قرار دارد® و به مدت 11 سال متوالی به عنوان یکی از تحسین برانگیزترین شرکتهای فورچون جهان شناخته شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.techdata.com مراجعه کنید یا ما را دنبال کنید توییتر، LinkedIn ، Facebook و Instagram.

SOURCE DLT Solutions

لینک های مربوطه

www.dlt.com