رند مک نالی مالکیت جدید را اعلام می کند

شیکاگو، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – رند مک نالی ، رهبر فناوری حمل و نقل ، با اعلام مالکیت جدید انرژی و هیجان دارد. سرمایه TELEO سرمایه این شرکت 164 ساله را به نام خود به اتمام رسانده است جوزف روارک رئیس Rand McNally.

TELEO Capital متعهد به سرمایه گذاری و رشد موقعیت رند مک نالی در بازار فناوری حمل و نقل تجاری و صنعتی است. TELEO Capital از طریق کتابنامه عملیاتی متمایز خود ، سابقه قدرتمندی در زمینه تسریع در ابتکارات رشد آلی و غیرآلی برای ایجاد بهترین شرکت ها در کلاس دارد.

طی 10 سال گذشته ، رند مک نالی با تهاجمی در فضای حمل و نقل تجاری و فضای نرم افزاری تدارکات گسترش یافته و به یک شرکت پیشرو در فناوری تبدیل شده است. Rand McNally یک راه حل نوآورانه ، اختصاصی برای مدیریت ناوگان و نرم افزار مسافت پیموده شده و مسیریابی را به شرکت های مخابراتی ، حمل و نقل و ارائه دهندگان تدارکات شخص ثالث ارائه می دهد که با مجموعه کاملی از فن آوری های راننده که به طور یکپارچه با سیستم عامل ناوگان خود ادغام می شوند ، تکمیل می شود.

رند مک نالی اخیراً چندین مورد ابتکاری و ابتکاری جدید در بازار خرده فروشی از جمله OverDryve راه اندازی کرده است و TND تبلت های داشبورد و ClearDryve® هدفون / هدفون 2 در 1. علاوه بر این ، نقشه راه محصول جدید و قوی Rand McNally همچنان Rand McNally را از رقابت با فناوری های پیشرفته و بهترین خدمات و پشتیبانی در کلاس جدا خواهد کرد.

روارک ، یک شریک عامل در TELEO Capital ، گفت: “ما از پشتیبانی تیم رند مک نالی در این مرحله بعدی رشد بسیار هیجان زده هستیم.” “ما به طور كامل قصد داريم تا از طريق سرمايه گذاري هاي ارگانيك و مالي به رشد رند مك نالي كمك كنيم. تمركز ما بر روي محصولات و راه حل هاي موفق و خدمات به مشتريان درجه يك خواهد بود.”

رند مک نالی به فعالیت خود ادامه خواهد داد شیکاگو دفتر مرکزی ، با انبارداری در کنتاکی و چندین عملیات تأمین و توسعه جهانی.

درباره TELEO Capital – TELEO Capital یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در بازار متوسط ​​متوسط ​​پایین است که به دنبال سرمایه گذاری در فرصت هایی است که فکر استراتژیک ، منابع عملیاتی و مدیریت سرمایه آن را قادر می سازد تا برنامه تجاری خود را اجرا و اجرا کند. با بیش از 75 سال تجربه سهام خصوصی جمعی ، ما یک سابقه موفقیت آمیز در اعدام داریم. TELEO Capital فرصت های موجود در فناوری و نرم افزار ، فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی ، خدمات بازرگانی و بخش های صنعتی را هدف قرار می دهد. شرکت مستقر در است Boise ، شناسه و لس آنجلس ، کالیفرنیا

درباره رند مک نالیشیکاگورند مک نالی با 164 سال تغییر سفر و حمل و نقل فعالیت می کند. امروز ، رند مک نالی راه حل های نوآورانه مدیریت ناوگان و حمل و نقل تجاری ، فناوری وسایل نقلیه متصل و محصولات سفر و آموزش مصرف کننده را ارائه می دهد. در randmcnally.com و fleet.randmcnally.com بیشتر بیاموزید

© 2020 RM Technologies، Inc. d / b / a Rand McNally. کلیه حقوق محفوظ است

Rand McNally نشان جهانی ، OverDryve ، TND و ClearDryve علائم تجاری RM Technologies ، Inc. d / b / a Rand McNally است.

منبع: Rand McNally

لینک های مربوطه

http://www.randmcnally.com