رودخانه دوقلو ، ناحیه متحد مدرسه ، اتوبوس های مدرسه را از سوخت فسیلی به فسیل رایگان تبدیل می کنند

وی افزود: دیروز ناوگان اتوبوس های مدرسه ای مجهز به گازوئیل به آلودگی هوا و تغییرات آب و هوایی کمک می کردند تیموتی شانون، Twin Rivers USD مدیر حمل و نقل. “اکنون ، آنها به مبارزه با این دو مشکل بزرگ کمک می کنند. تمام آنچه ما برای شروع یک زندگی سالم و پایدارتر برای کودکان و جوامعی که توسط رودخانه های دوقلو خدمت می کردند ، طول کشید این بود که از فسیل به دیزل تجدید شونده تبدیل شویم – احتمالاً یکی از ساده ترین تصمیمات ما تاکنون مجبور به ساخت بوده ایم. ”

رودخانه های دوقلو USD ، 28هفتم بزرگترین منطقه مدرسه ای در کالیفرنیا با 26،000 دانش آموز ، در سفر به “سبز” ناوگان اتوبوس مدرسه خود است. سال گذشته ، منطقه مدرسه شروع به استفاده از اتوبوس های برقی کرد. اکنون ، با تغییر ساده انواع سوخت ، رودخانه های دوقلو به کاهش 80 درصدی انتشار گازهای گلخانه ای در چرخه عمر از ناوگان باقی مانده خود از اتوبوس های دیزلی پی می برند.

Neste ، توزیع کننده آن Van De Pol Petroleum و Twin Rivers یک قرارداد طولانی مدت برای تأمین سوخت تمام اتوبوس های مدرسه ای با سوخت دیزل با Neste MY Renewable Diesel منعقد کردند. نکته مهم ، هزینه تعویض سوخت به گازوئیل تجدیدپذیر برای منطقه مدرسه یا پرداخت کنندگان مالیات هزینه اضافی نبود. در کنار مزایای زیست محیطی ، رودخانه های دوقلو همچنین می توانند انتظار عملکرد برتر و کاهش هزینه های نگهداری را داشته باشند.

وی گفت: “گازوئیل تجدید پذیر نه تنها می تواند مرحله خارج شدن از سوخت های فسیلی را تسریع کند ، بلکه ما را قادر می سازد تا یک اقتصاد دایره ای ایجاد کنیم.” کری سونگ، معاون رئیس جمهور در حمل و نقل جاده ای تجدیدپذیر آمریکایی. “به جلو ، برای نستر و توین ریور بسیار خوب است که با استفاده از زباله های منطقه مدرسه ، برای تولید گازوئیل تجدید پذیر برای اتوبوس های خود ، مشارکت ما را به سطح بعدی برسانند.”

در شرایط عادی در کالیفرنیا، بیش از 25000 اتوبوس مدرسه روزانه میلیون ها دانش آموز را به مدرسه می آورد. حدود 65٪ این وسایل نقلیه با گازوئیل فسیلی کار می کنند – که به تغییرات آب و هوایی کمک می کند و کودکان را در معرض انتشار سموم قرار می دهد. در میان راه حل های کم و صفر ، گازوئیل تجدید پذیر در مدارس راهی برای تغییر سریع ، مقرون به صرفه و آسان این مناطق است. در حقیقت ، جابجایی کل ناوگان اتوبوس های مدرسه ای مجهز به گازوئیل برای کار با سوخت دیزل تجدید پذیر می تواند انتشار گازهای گلخانه ای را تقریباً 600 میلیون پوند در سال کاهش دهد – همان مزایای آب و هوایی ساخت نزدیک به 60 مزرعه بادی ، کاشت 4.5 میلیون درخت ، یا نگهداری بیش از 26.5 میلیون گالن روغن در سال در زمین.

سوخت دیزل تجدید پذیر نسته از مواد زائد تجدید پذیر و با پایداری – مانند روغن پخت و پز ، چربی و چربی ارائه شده – ساخته می شود. این زباله ها از هتل ها ، رستوران ها ، استادیوم های ورزشی و بسیاری از مکان های دیگر با آشپزخانه های صنعتی به دست می آیند. با جمع آوری و تبدیل این پسماندها به محصولات تجدیدپذیر ، Neste در حال ایجاد یک سیستم حلقه بسته است که می تواند به تسریع انتقال جامعه به دور از سوخت های فسیلی کمک کند.

برای ارتقا further بیشتر مزایای زیست محیطی محصولات تجدیدپذیر ، Neste هدف بلند پروازانه ای را در نظر گرفته است تا عملیات تولید خود را تا سال 2035 از کربن خنثی کند. علاوه بر این ، Neste در حال تحقیق و توسعه نسل جدیدی از مواد اولیه است که امکان صرفه جویی بیشتر در گازهای گلخانه ای را فراهم می کند – از جمله زباله های جامد شهری ، پسماند جنگل ها و حتی تبدیل نیرو به مایعات.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Neste ، مراجعه کنید Neste.com، و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه Neste MY چگونه می تواند ناوگان شما را با نتایج فوری و ماندگار فراهم کند ، از این سایت بازدید کنید NesteMY.com.

درباره شرکت نست
شرکت نست (NESTE ، Nasdaq Helsinki) راه حل های پایداری را برای حمل و نقل ، تجارت و نیازهای مصرف کننده ایجاد می کند. طیف گسترده ای از محصولات تجدید پذیر ما مشتریان را قادر می سازد تا میزان انتشار آب و هوا را کاهش دهند. ما بزرگترین تولید کننده گازوئیل تجدیدپذیر تصفیه شده از پسماندها و پسماند در جهان هستیم ، همچنین راه حل های تجدیدپذیر را به صنایع هواپیمایی و پلاستیک ارائه می دهیم. ما همچنین تصفیه کننده پیشرفته محصولات نفتی با کیفیت بالا هستیم. ما می خواهیم یک شریک قابل اعتماد با تخصص ، تحقیقات و عملیات پایدار با ارزش داشته باشیم. در سال 2018 ، درآمد نسته در حدود بود 14.9 میلیارد یورو. در سال 2019 ، نسته در لیست 100 جهانی پایدارترین شرکت های جهان سوم شد. در Neste.com بیشتر بخوانید یا ما را دنبال کنید توییتر و LinkedIn.

تماس با رسانه
تئودور رولفووندن باومن
+1 832 799 7029
[email protected]

منبع نست

لینک های مربوطه

http://www.Neste.com