روز بازارهای سرمایه گروه ولوو 2020

گوتبورگ ، سوئد، 23 اکتبر 2020 / PRNewswire / – گروه ولوو سرمایه گذاران نهادی و تحلیل گران مالی را به روز مجازی بازار سرمایه دعوت می کند 5 نوامبر.

پخش جریانی مستقیم 5 نوامبر، ساعت 2 بعد از ظهر – ساعت 4:30 عصر CET مدیریت اجرایی گروه ولوو جهت استراتژیک گروه را شرح می دهد. تمرکز اصلی این رویداد بر سفر تبدیل به فناوری های جدید پایدار مانند باتری و وسایل نقلیه الکتریکی هیدروژنی خواهد بود.

برای مشاهده این رویداد ، لطفا از صفحه اصلی ما بازدید کنید.
اگر می خواهید در جلسه پرسش و پاسخ س questionsال کنید ، یک شماره تلفن در صفحه وب ما در دسترس خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا با روابط سرمایه گذاران گروه ولوو تماس بگیرید: لیندا آرویدسون، +46 739 028 794 ، یا [email protected]

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به volvogroup.com/ سرمایه گذاران

گروه ولوو از طریق راه حل های حمل و نقل و زیرساخت ها ، ارائه کامیون ، اتوبوس ، تجهیزات ساختمانی ، راه حل های قدرت برای برنامه های کاربردی دریایی و صنعتی ، تأمین مالی و خدماتی که باعث افزایش زمان و بهره وری مشتریان ما می شود ، باعث رونق می شود. گروه ولوو در سال 1927 تاسیس شد و متعهد به شکل گیری چشم انداز آینده حمل و نقل پایدار و راه حل های زیرساختی است. دفتر مرکزی گروه ولوو در است گوتنبرگ ، سوئد، تقریباً 100000 نفر اشتغال دارد و در بیش از 190 بازار به مشتریان خدمات ارائه می دهد. در سال 2019 ، فروش خالص در حدود بود 432 میلیارد کرون (40.5 میلیارد یورو) سهام ولوو در Nasdaq Stockholm ذکر شده است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/ab-volvo/r/volvo-group-capital-markets-day-2020،c3221641

فایلهای زیر برای بارگیری در دسترس هستند:

SOURCE AB ولوو