رویداد ارتقا tourism گردشگری فرهنگی در شهرستان Zhongxian در جنوب چین چونگ کینگ برگزار شد

“اگر به تاریخ و علوم انسانی علاقه دارید ، من دهکده Shibao Stockaded ، جزیره Huanghua ، موزه Zhongzhou ، معبد Baigong و خیابان باستان Zhongzhou را توصیه می کنم. اگر مکان های هیجان انگیز و نفس گیر را ترجیح می دهید ، پیشنهاد می کنم نمایش را تماشا کنید شعله ها و بخارات: سه پادشاهی، به دره Huatian و شهر E-sports بروید ، و از دریفت رودخانه Dongxi لذت ببرید. اگر اشتیاق اوقات فراغت و آرامش را دارید ، به شما توصیه می کنم از مجتمع چوپانی Three Gorges Orange County دیدن کنید ، گل طلایی و کوه میوه ، پارک جنگلی تیانچی و دهکده آب گوانهو در شهر ماگوآن ، “هوانگ تعدادی از مسیرهای گردشگری با کیفیت بالا را به کاربران اینترنتی توصیه کرد.

لازم به ذکر است که دهکده Shibao Stockaded ، رو به رودخانه یانگ تسه و ساخته شده بر روی صخره ها ، به عنوان یکی از هشت ساختمان خارق العاده جهان شناخته شده است. عملکرد شعله ها و بخارات: سه پادشاهی یک نمایش مناظر واقعی در سطح بالا است که بر اساس داستان های تاریخی ساخته شده است.

که در اضافه کردن، هوانگ ظرافت محلی را به شهروندان از جمله کشک لوبیای تخمیر شده ، پرتقال Zhongxian ، کوفته شیرین و غیره معرفی کرد.

به پیوند اصلی مراجعه کنید: https://en.imsilkroad.com/p/317197.html

SOURCE جاده ابریشم شین هوا