زیرساخت شارژ EV و ذخیره انرژی خانگی پیش بینی می شود با ممنوعیت خودروی گاز 2035 در کالیفرنیا افزایش یابد

ساحل پالم ، فلوریدا، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – حکم اجرایی در کالیفرنیا، خانه 40 میلیون نفر و پنجمین بزرگ جهان ، فرصت هایی را برای شرکت های انرژی پاک ایجاد می کند – بر 23 سپتامبر 2020، فرماندار گاوین نیوزوم یک دستورالعمل اجرایی را به فروش کلیه وسایل نقلیه مسافری جدید در اعلام کرد کالیفرنیا تا سال 2035 انتشار صفر خواهد داشت. ابتکار عمل با هدف مقابله با تغییرات آب و هوایی با کاهش انتشار کربن ، زیرساخت شارژ وسایل نقلیه ایالت را تسریع کرده و تقاضای بیشتر برای سیستم های ذخیره انرژی مسکونی را تحت تأثیر قرار خواهد داد. ذکر شده در تفسیر امروز شامل موارد زیر است: NeoVolta (OTCQB: NEOV) ، تسلا (NASDAQ: TSLA) ، نیکولا (NASDAQ: NKLA) ، جنرال موتورز (NYSE: GM).

از آنجا که مردم کالیفرنیا متعهد به وسایل نقلیه با میزان تولید صفر هستند ، به دسترسی بسیار بیشتری به ایستگاه های شارژ نیاز دارند. پاسخگویی به این تقاضا در پرجمعیت ترین ایالت کشور می تواند شبکه برق موجود را بیش از حد سنگین کند. و وقتی انگیزه وسایل نقلیه الکتریکی انتشار صفر است ، فقط منطقی است که آنها را با استفاده از انرژی پاک به جای سوخت های فسیلی شارژ کنیم. به همین دلیل است که آینده وسایل نقلیه الکتریکی در کالیفرنیا و فراتر از آن توسط ایستگاه های شارژ خارج از شبکه و خورشیدی تأمین می شود. نیاز به هزاران ایستگاه شارژ دیگر در سراسر کشور فرصت های رشد قابل توجهی را برای شرکت های فناوری خورشیدی ایجاد می کند.

با فشار برای سبز شدن همراه با افزایش نگران کننده خاموشی های طولانی مدت ، کالیفرنیا همچنین در بازار ذخیره انرژی مسکونی علائم رشد را نشان می دهد. در اوایل سال 2020 ، بلومبرگ گزارش داد که ذخیره انرژی در خانه در آستانه دستیابی به موفقیت بزرگ است کالیفرنیا، پیش بینی می کند که فروش باتری های مسکونی ایالت در سال 2020 بیش از چهار برابر شود. و با وجود بحران Covid-19 ، بازار باتری های خورشیدی ایالات متحده دومین سه ماهه بهترین خود را در Q2 2020 ثبت کرده است.

مانند کالیفرنیا چهار استاندارد ترین شرکتها عبارتند از: NeoVolta (NEOV) ، تسلا (TSLA) ، نیکولا (NKLA) و جنرال موتورز (جنرال موتورز).

NeoVolta (OTCQB: NEOV) – سن دیگو مستقر در NeoVolta ، که در اطراف تجارت می کند 4 دلار در هر سهم ، تنها شرکت ذخیره انرژی با بازی خالص در این لیست است. به تازگی NeoVolta اعلام کرده است که شبکه توزیع خود را به میزان قابل توجهی گسترش داده و 34 نمایندگی در سراسر کشور به آن اضافه کرده است جنوب کالیفرنیا و کالیفرنیای شمالی. این شامل برخی از نصب کننده های پیشرو خورشیدی در این ایالت است.

این شرکت تولید خود را در سال 2020 دو برابر کرده و قصد دارد تا پایان امسال چهار برابر شود. سیستم ذخیره سازی NV14 NeoVolta به عنوان یکی از برترین محصولات ذخیره سازی خورشیدی Solar Power World سال 2019 معرفی شد. در مورد NEOV و اخبار اخیر با اطلاعات بیشتر بخوانید: https://www.neovolta.com/news/

تسلا (NASDAQ: TSLA) – تسلا ، که سهام آن در مورد معاملات است 422 دلار به ازای هر سهم ، وسایل نقلیه الکتریکی بیشتری نسبت به سایر خودروسازان به فروش می رساند. شرکت سیلیکون ولی همچنین یکی از بازیگران اصلی در راه حل های انرژی خورشیدی برای خانه است. تسلا با شمارش خود ، 3.6 گیگاوات انرژی خورشیدی پاک را از طریق 400000 سقف نصب کرده است. باتری خانگی Powerwall از زمان عرضه در سال 2015 ، محصول برجسته ذخیره سازی مسکونی تسلا بوده است. این شرکت 100000مین Powerwall خود را در اوایل سال جاری نصب کرد و تاخیرهای تحویل در حال حاضر تا سال 2021 ادامه دارد.

نیکولا (NASDAQ: NKLA) – نیکولا ، که در اطراف تجارت می کند 21 دلار در هر سهم ، یک است ققنوسشرکتی مبتنی بر این که از سال 2016 با نمونه های اولیه خودرویی با میزان انتشار صفر ، سر و صدای زیادی ایجاد کرده است. این وسایل نقلیه مفهومی از طریق پیل های سوختی الکتریکی یا هیدروژنی تأمین می شوند. نیکولا اخیراً یک همکاری استراتژیک را امضا کرده است که به جنرال موتورز کمک می کند 2 میلیارد دلار در ازای GM برای تأمین سوخت سلولها ، فناوری باتری و خدمات ساخت و مهندسی برای به راه انداختن این اتومبیل ها ، سهام خود را در این شرکت تازه وارد کنید.

جنرال موتورز (NYSE: GM) – یک خودروساز سنتی در اطراف تجارت می کند 34 دلار به ازای هر سهم ، GM آینده ای با آلایندگی صفر را پذیرفته است. این شرکت تا سال 2023 به 20 مدل خودروی الکتریکی جدید متعهد شده و با LG Chem سرمایه گذاری مشترکی را برای تولید انبوه سلول های باتری تاسیس کرده است، به طور معمول گرانترین جز component در یک وسیله نقلیه الکتریکی است. جنرال موتورز اخیراً با EVgo همکاری کرده و طی پنج سال آینده بیش از 2700 شارژر سریع در سراسر ایالات متحده اضافه کرده و بزرگترین شبکه شارژرهای سریع کشور را سه برابر کرده است.

سلب مسئولیت: FN Media Group LLC (FNM) ، مالک و اداره Financialnewsmedia.com و MarketNewsUpdates.com ، ناشر شخص ثالث و ارائه دهنده خدمات انتشار اخبار است ، که اطلاعات الکترونیکی را از طریق چندین کانال رسانه آنلاین پخش می کند. به جز موارد زیر ، FNM به هیچ وجه با هر شرکتی که در اینجا ذکر شده وابسته نیست. FNM و شرکتهای وابسته به آن یک ارائه دهنده راه حل انتشار اخبار هستند و یک کارگزار / فروشنده / تحلیلگر / مشاور ثبت شده نیستند ، هیچ مجوز سرمایه گذاری ندارند و ممکن است هیچ گونه خرید و فروش ، پیشنهاد فروش یا پیشنهاد خرید هیچ تضمینی را انجام ندهند. به روزرسانی های بازار FNM ، هشدارهای خبری و نمایه های شرکتی درخواست یا توصیه برای خرید ، فروش یا نگهداری اوراق بهادار نیستند. مطالب موجود در این نسخه کاملاً اطلاعاتی است و هرگز نباید به عنوان ماده تحقیق تفسیر و تفسیر شود. از كليه خوانندگان به شدت خواستار انجام تحقيقات و كوشش دقيق خود و پيش از در نظر گرفتن هر سطح از سرمايه گذاري در سهام با يك متخصص مالي مجاز هستند. تمام مطالب موجود در این مقاله مطالب و جزئیات بازنشر شده است که قبلاً توسط شرکت های ذکر شده در این نسخه منتشر شده بود. FNM در قبال تصمیمات سرمایه گذاری توسط خوانندگان یا مشترکان خود هیچ گونه مسئولیتی ندارد. به سرمایه گذاران هشدار داده می شود که هنگام سرمایه گذاری در سهام ممکن است تمام یا بخشی از سرمایه گذاری خود را از دست بدهند. برای خدمات فعلی انجام شده FNM بیست و پانصد و جبران شد نود و پنج دلار توسط NeoVolta Inc. برای پوشش خبری انتشارات مطبوعاتی فعلی منتشر شده توسط NeoVolta Inc. FNM هیچ سهم هیچ شرکتی را به این نام منتشر نمی کند.

این نسخه شامل “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E قانون مبادله اوراق بهادار سال 1934 ، به عنوان اصلاح شده است و چنین اظهارات آینده نگرانه مطابق با بندر امن ارائه می شود مفاد قانون اصلاح پرونده های دعوی در اوراق بهادار خصوصی سال 1995. “گزاره های آینده نگر” انتظارات ، برنامه ها ، نتایج یا استراتژی های آینده را توصیف می کند و به طور کلی کلماتی مانند “ممکن” ، “آینده” ، “برنامه” یا “برنامه ریزی شده” قبل از آن ارائه می شوند ، “خواهد شد” یا “باید” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “پیش نویس” ، “در نهایت” یا “پیش بینی”. شما هشدار می دهید که چنین اظهاراتی در معرض انبوهی از خطرات و عدم اطمینان است که می تواند باعث شود شرایط ، حوادث یا نتایج آینده از نظر پیش بینی شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، از جمله خطراتی که نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده متفاوت باشد در اظهارات آینده نگر به عنوان یک نتیجه از عوامل مختلف ، و سایر خطرات مشخص شده در گزارش سالانه یک شرکت در فرم 10-K یا فرم 1-K ، به عنوان قابل اجرا ، و سایر پرونده های انجام شده توسط این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. شما باید این فاکتورها را در ارزیابی گزاره های آینده نگر که در اینجا گنجانده شده در نظر بگیرید و به بیانیه های اینچنینی اعتماد بیش از حد نداشته باشید. اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این گزارش صورت می گیرد و FNM هیچ تعهدی در قبال به روزرسانی این بیانیه ها ندارد.

اطلاعات تماس:

ایمیل تماس با رسانه:
[email protected] – +1(561)325-8757

منبع FinancialNewsMedia.com