سئول میزبان “Seoul Global Challenge 2021” خواهد بود تا به دنبال راه حل های نوآورانه برای بهبود کیفیت هوا در مترو سئول باشد. سرانجام تیم هایی را انتخاب کرد که جایزه نقدی 690 میلیونی دریافت کنند. برنده شد

“چالش جهانی سئول 2020” از آگوست 2019 به فوریه 2020. چالش 2020 106 شرکت از جهان را جمع کرد ، از جمله ایالات متحده، فرانسه، ژاپن، کانادا، فنلاند، انگلستان، و هلند. ده راه حل نهایی در مترو سئول نصب شد تا اثربخشی آنها در کاهش سطح ریزگردها را آزمایش کند.

امسال موضوع چالش 2021 “فناوری نوآورانه برای بهبود کیفیت هوا در مترو سئول” است. از طریق مسابقه فناوری و مسابقه مقاله علمی ، در مجموع 25 تیم انتخاب می شوند و آنها جایزه نقدی دریافت می کنند 690 میلیون وون (تقریباً 600000 آمریکا)

هر شرکت ، دانشگاه و موسسه تحقیقاتی با علاقه می تواند ایده های خود را تا پایان دسامبر آینده ارائه دهد. حدود ده تیم واجد شرایط در دور مقدماتی اعطا می شوند در کل 800 میلیون وون (تقریباً 695،000 دلار آمریکا) برای ساخت نمونه اولیه تا شش ماه. بسته به فناوری ، مبلغ متفاوت ارائه خواهد شد. علاوه بر این ، خدمات مشاوره تخصصی و فضای لازم برای ساخت محصولات آزمایشی در صورت درخواست ارائه می شود.

فناوری های رقابت در مورد کاهش ذراتی است که در اثر سایش معمول رخ می دهد. بهبود عملکرد حذف ریزگردها. بهبود فن آوری اندازه گیری و مدیریت یکپارچه کیفیت هوا در ایستگاه مترو. تا 200 میلیون وون (174،500 دلار آمریکا) در ازای جایزه به تیمی که در مرحله نهایی ارزیابی عملکرد را انتخاب کرده است منتقل می شود.

علاقه مندان به مسابقه مقاله علمی می توانند فرم درخواست را پر کرده و تا پایان ماه نوامبر با پیشنهاد مقاله ارسال کنند. سئول در ماه دسامبر یک آزمایش اولیه را برای انتخاب افرادی که ارزیابی مقاله را انجام می دهند انجام می دهد. کسانی که از غربالگری مقدماتی عبور می کنند ، می توانند مقاله خود را تا تاریخ ارسال کنند سپتامبر 2021.

سه موضوع مسابقه مقاله دانشگاهی رابطه متقابل بین جو خارج و کیفیت هوای مترو است. کاهش ریزگردهای داخلی در مترو ؛ و کاهش ویروس ها در مترو. فقط مقالاتی که قبلاً هرگز منتشر نشده اند قابل قبول هستند. تا 10 میلیون وون (تقریباً 8700 دلار آمریکا) به عنوان جایزه نقدی به برگزیدگان نهایی اعطا خواهد شد.

کیم اوی سئونگ ، معاون سیاسی اقتصادی شهردار ، گفت: “من امیدوارم که چالش جهانی سئول 2021 به عنوان فرصتی برای جمع آوری توانایی های استعدادها از سراسر جهان و جهش به جلو در فن آوری های نوآورانه مرتبط و سطح تحقیق باشد.”

اطلاعات بیشتر در مورد چالش – از نحوه شرکت در آن تا روش های ارزیابی دقیق – به زبان کره ای و انگلیسی در وب سایت موجود است: http://seoulglobalchallenge.sba.kr/fa/

تیم رسانه ای چالش جهانی SBA سئول
+ 82-2-2222-3726
[email protected]
http://seoulglobalchallenge.sba.kr/fa/

منبع دولت کلانشهر سئول