سرمایه گذاران EOS کلوپ تفریحی و قایق بادبانی فارو بلانکو را خریداری می کنند

وی گفت: “ما از فرصتی که می توانیم دارایی با کیفیت بالا و در کنار آب را به سبد EOS اضافه کنیم ، مجموعه خود را از 15-املاک و مستغلات استفاده می کنیم ، سپاسگزاریم.” تام برنز، معاون رئیس سرمایه گذاران EOS. “فلوریدا کیز یکی از قوی ترین بازارهای هتل را در بازار داشته است ایالات متحده در سال 2020 ، با درآمد کل اتاق ها در سه ماهه سوم سالانه 14.7 درصد رشد داشته است. ما اعتقاد داریم که فارو بلانکو به عنوان یک تفریحگاه مقصد غنی از امکانات رفاهی ، دارای چگالی کم در نظر گرفته شده است. “

فارو بلانکو دارای 125 اتاق و سوئیت بزرگ ، یک مارینای 73 لغزش کامل و یک فضاپیمای 199 نفره Lighthouse Grill است که دارای نمای عالی در کنار آب و پاسیوی فضای باز در تقریباً هشت جریب زمین است. امکانات اضافی عبارتند از: دو استخر شنا ، بار ، بازار ، مرکز تناسب اندام ، ورزشهای آبی و منشور ماهیگیری و همچنین بیش از 11000 فوت مربع از فضای داخلی و خارجی. یکی از شاخص ترین ویژگی های این تفریحگاه فانوس دریایی فارو بلانکو است که از دهه 1950 تاکنون از طریق خشکی و دریا پذیرای مهمانان است.

وی گفت: “ما از تمرکز بر روی یکی دیگر از هتل های با کیفیت بالا در Florida Keys هیجان زده هستیم.” نوح سینگ، رئیس توسعه در سرمایه گذاران EOS. “ما مشتاقانه منتظر ارزیابی فرصت های پروژه استراتژیک سرمایه برای ایجاد پیشنهادات مهمان ملک و تثبیت فارو بلانکو به عنوان یک رهبر بازار در سالهای آینده هستیم.”

فارو بلانکو در سال 2015 به طور کامل تکمیل شد و اقامتگاه هایی با کیفیت بالا و ایده آل برای خانواده ها و اقامت طولانی مدت در کنار رستوران ، بار و استخر کنار آب به همراه دریایی پیشرفته که می تواند کشتی هایی تا 120 فوت را در خود جای دهد.

درباره EOS:

EOS یک شرکت سرمایه گذاری و مدیریت کاملاً یکپارچه است که به شناسایی و ایجاد ارزش در بخش مهمان نوازی اختصاص دارد. EOS از رویکرد سرمایه گذاری بسیار انتخابی متمرکز بر دارایی های با کیفیت بالا و متفاوت با بازده جذاب تنظیم شده توسط ریسک استفاده می کند. دفتر مرکزی EOS در شهر نیویورک ، به دنبال فرصت های سرمایه گذاری در سراسر کشور است ایالات متحده، با تأکید بر بازارهای عمده شهری و مقاصد تفریحی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد EOS ، لطفاً تماس بگیرید [email protected].

SOURCE EOS Investors LLC