سرمایه گذاران Honeywell که حداقل از تاریخ 1 فوریه 2018 سهام خود را به طور مداوم نگه داشته اند ، تشویق می شوند با شرکت حقوقی Kehoe ، P.C. تماس بگیرند.

فیلادلفیا، 5 اکتبر 2020 / PRNewswire / – موسسه حقوقی Kehoe ، P.C. در حال نقض احتمالی ادعاهای امانتداری است که شامل برخی از افسران و / یا مدیران هانیول اینترنشنال ، شرکت (“هانیول” یا “شرکت”) (NYSE: HON) است.

تحقیقات مربوط به این است که آیا برخی از افسران و / یا مدیران هانیول وظایف امانتداری خود را زیر پا گذاشته اند ، دارایی های شرکت را به هدر داده اند ، به ناحق غنی شده اند و یا به نقض قوانین اوراق بهادار فدرال کمک کرده اند ، که منجر به آسیب قابل توجهی به اعتبار ، حسن نیت ، Honeywell در جامعه تجاری شده است. ، و احتمال مواجهه با میلیون ها دلار مسئولیت در برابر نقض قوانین اوراق بهادار فدرال.

اگر حداقل از حداقل سهام Honeywell را نگه داشته اید 1 فوریه 2018 و مایل به بحث در مورد تحقیقات موسسه حقوقی Kehoe هستید یا در مورد حقوق قانونی بالقوه خود س questionsالی دارید ، لطفاً تماس بگیرید مایکل یارنوف ، اسک، (215) 792-6676 ، داخلی. 804 ، [email protected]، [email protected]، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق یا ادعاهای حقوقی بالقوه.

موسسه حقوقی Kehoe ، P.C. ، با دفاتر در نیویورک و فیلادلفیا، یک شرکت حقوقی چند رشته ای و شاکی است که به محافظت از سرمایه گذاران در برابر کلاهبرداری در اوراق بهادار ، نقض وظایف امانتی و سو. رفتار شرکت ها اختصاص دارد. در مجموع ، شرکا در موسسه حقوقی Kehoe به عنوان مشاور ارشد یا مشاور مشارکت کننده در مواردی که بیش از 10 میلیارد دلار از طرف سرمایه گذاران نهادی و فردی.

این اطلاعیه ممکن است تبلیغات وکالت باشد.

SOURCE شرکت حقوقی Kehoe ، P.C.

لینک های مربوطه

kehoelawfirm.com