سنت های ملی در اشویل زندگی تازه ای می گیرند

مسابقه خانه شیرینی زنجفیلی در نمایش (مجازی) + کلاس های آنلاین با استادان
از سال 1992 ، مسابقه ملی خانه شیرینی زنجفیلی Omni Grove Park Inn به یکی از مشهورترین رویدادهای مسابقات تعطیلات کشور تبدیل شده است. امسال این رویداد با میزبانی یک مسابقه مجازی در اولویت قرار دادن ایمنی است. گرچه امسال از برندگان نمایش فیزیکی وجود نخواهد داشت ، طرفداران نان شیرینی زنجبیلی از خلق و خوهای عجیب مانند مناظر قند زده شده و کابین ها و قلعه های آبنبات پوشیده از راحتی خانه لذت خواهند برد. داوطلبی ها توسط یک گروه مشهور از متخصصان غذا ، هنر و رسانه ، از جمله ستاره شبکه غذایی مورد قضاوت قرار می گیرند سالن کارلا.

 • در حین 12 روز شیرینی زنجفیلی، مسافرخانه Omni Grove Park روزانه یک برنده خانه شیرینی زنجفیلی اعلام خواهد کرد 12-12 دسامبر در صفحات فیس بوک و اینستاگرام تفریحی. برنده جایزه بزرگ در روز ملی شیرینی زنجفیلی اعلام خواهد شد (12 دسامبر)
 • اکنون به صورت آنلاین در دسترس است: بیاموزید که چگونه از طریق استاد جدید خانه های نان شیرینی زنجبیلی از خود استادان شیرینی زنجفیلی تهیه کنید Baking Spirits Bright: A Series ساخت نان شیرینی زنجفیلی، یک کلاس آنلاین سه قسمتی با حضور آشپزهای تمام ستاره و داوران مسابقه ، از جمله سرآشپز تالار کارلا. پاداش سفر آینده: شرکت کنندگان درخشان پخت و پز 15 off تخفیف برای اقامت در آینده ژانویه تا مارس 2021 دریافت می کنند.
 • راه افتادن 23 نوامبر، مهمانانی که در مسافرخانه اقامت دارند می توانند به طور انحصاری لذت ببرند بهترین در دوغ: ویترین فینالیست نان شیرینی زنجفیلی، فیلمی به سبک مستند با داوران و رقبا مصاحبه می کند و همچنین خلاقیت های فینالیست ها را با فیلم های 360 درجه به نمایش می گذارد.

کریسمس مایلستون را با سنتهای عصر طلاکاری در Biltmore جشن بگیرید
Vanderbilt خانواده درهای خانه Biltmore را برای اولین بار در شب کریسمس در سال 1895 باز کردند. یک گام به عقب برگردید و به مکان شروع خود بروید و جشن بگیرید بیلتمور125 استهفتم سالگرد “کریسمس 1895” ، که الهام گرفته از تاریخ شفاهی ، مقالات روزنامه ، نامه ها و کتاب های منو در بایگانی املاک برای تزئیناتی است که اولین کریسمس را در بیل مور بازتاب می دهد. با در نظر داشتن امنیت بازدیدکنندگان ، بیلتمور با محدود کردن ظرفیت ، نیاز به پوشش صورت و رزرواسیون برای تورهای Biltmore House ، تجارب املاک را تطبیق داده است. در تمام ساختمانهای املاک به پوشش صورت نیاز است. آنها همچنین اقدامات سختگیرانه ضدعفونی خود را مطابق با دستورالعمل های CDC و بهترین روش های صنعت افزایش داده اند. برای جزئیات عملیات اصلاح شده اینجا را کلیک کنید.

 • جدید در این فصل: یکی از محبوب ترین سنت های تعطیلات Biltmore ، پرورش درخت کریسمس صنوبر 35 پا Fraser در تالار Grand Banquet Hall است. امسال این جشن کاملاً آنلاین برگزار می شود و دارای یک جدید مستند کوچک که به بینندگان نگاهی درونی به سفر درخت برای تبدیل شدن به یک قطعه فصلی و یک نگاه خاص در پشت صحنه با جزئیات و داستان از افرادی که جادوی کریسمس را در بیلتمور ایجاد می کنند ، می دهد. برای خاتمه دادن به روز با یک نقطه روشن ، برای اولین نمایش خود را تنظیم کنید 4 نوامبر در ساعت 5 عصر از طریق فیس بوک و اینستاگرام Biltmore.
 • با بیش از 100 درخت کریسمس که توسط دست تزئین شده اند ، 25000 زیور آلات ، 100000 چراغ تعطیلات ، تقریباً 6000 فوت گلدسته و 1200 پوینتزیا که خانه و املاک را جلب می کنند ، کریسمس در Biltmore (6 نوامبر تا 10 ژانویه، 2021) ضیافتی را برای حواس فراهم می کند.
 • در حین آتش سوزی و نور شمع گشتی در خانه بزنید شبهای کریسمس با نور شمع (6 نوامبر تا 9 ژانویه 2021) نورانیانی که با دست روشن می شوند ، در مسیر پیاده روی به خانه ای که نوازندگان در طول اجرای برنامه های مورد علاقه فصلی مستقر هستند ، می روند. چمن جلویی با 55 فوت پا دیدنی است نروژ صنوبر که توسط 36 گیاه همیشه سبز روشن احاطه شده است.

از طریق زمینه های الهام گرفته از Olmsted رانندگی کنید
با یک سوار رویایی از جنگلهای مسحور شده لذت ببرید درختکاری در کارولینای شمالی، جایی که محوطه ها از طرح های معمار مشهور منظر الهام گرفته شده است فردریک لاو اولمستد. چراغ های زمستانی (20 نوامبر تا 10 ژانویه 2021) تجربه بازدیدکنندگان خود در سال 2020 را برای اطمینان از ایمنی مهمانان خود تکامل داده است. میهمانان از طریق یک چراغ درخشان و مایل به طول یک کیلومتر رانندگی می کنند که برای نمایش منظره طبیعی و استفاده از آن طراحی شده است اشویل درخشان ترین سنت تعطیلات از راحتی وسیله نقلیه خود. در این نمایشگرها از پروانه های بومی رنگارنگ و نمایشگرهای حیات وحش زمستانی و همچنین نمایشگاه فانوس مخصوص حشرات استفاده خواهد شد.

صخره نوردی بابانوئل
سانتا به پارک ایالتی راک دودکش امسال برای یک تمرین شب کریسمس. بر 5 دسامبر و 12 ، سانتا در 315 فوت پایین خواهد آمد سنگ دودکش، یک سنگ یکپارچه 535 میلیون ساله ، برای آماده سازی برای غلتیدن دودکش ها در سراسر جهان. جشن ها در فضای باز برگزار می شود و میهمانان می توانند برای تهیه کوکوهای داغ و کلوچه های کریسمس در Sky Lounge توقف کنند. همچنین ، شاعر محلی ادی کلم با تایپ کردن لیست خواسته های آنها در ماشین تحریر پرنعمت خود ، به کودکان کمک می کند تا برای کریسمس آماده شوند.

Rockin ‘اطراف محله ها و شهرها
روش های مختلفی برای جشن گرفتن تعطیلات در داخل و اطراف وجود دارد آشویل، هم در شهر و هم در شهرهای همسایه آن.

 • کاملاً جدید در دامنه جنوبی، خرگوش خرگوش، یک مکان در فضای باز ایجاد شده توسط پوست پرتقال و شرکت دم کردن اشویل، فضای باز خود را از نوامبر تا ژانویه به سرزمین عجایب زمستانی تبدیل خواهد کرد. برای لذت بردن از چراغ ها و نمایشگاه های تعطیلات و همچنین منوهای نوشیدنی با مضمون و سایر برنامه های تعطیلات ، در اینجا توقف کنید.
 • میزبانی شده توسط تاریخی هتل مونت ویستا، عرشه درختان (3 دسامبر تا 4 ژانویه، 2021) 10 سالگی خود را جشن می گیردهفتم سال با گسترش به مرکز شهر کوه سیاه، شهر کوهستانی خیابان اصلی artsy فقط 20 دقیقه با آشویل. این گسترش فاصله اجتماعی و درج مشاغل محلی بیشتری را امکان پذیر می سازد. این هتل دارای 12 درخت در لابی خود خواهد بود که 18 درخت دیگر در سراسر شهر گسترش می یابد ، همه در موضوع امسال “و یک ستاره ظاهر شد” متناسب است.
 • با یک عصر حرکت کنید دریاچه پارک جولیان در زمستان امسال با چراغهای خیره کننده و نمایشگرهای جادویی تزئین شده است جشنواره چراغ ها (1 دسامبر از طریق 23) جشن رانندگی.

هدایای دست ساز و راهنمای جدید هدیه آنلاین شامل سازندگان محلی
با پشتوانه ای الهام بخش که مدتهاست خلاقیت و کارآفرینان را تحت تأثیر قرار داده است ، استودیوهای فعال ، گالری های هنرمندان و بوتیک های رنگارنگ با ظروف محلی را تقریباً در هر گوشه از آشویل می توان یافت.

 • بازارهای مبارک: از قبل برای بازارهای خاصی مانند بازار برنامه ریزی کنید مرکز شیشه ای کارولینای شمالی فروش ثانیه های سالانه (2-16 دسامبر) ، بازار تعطیلات CURVE Studios (12 دسامبر) و فروشگاه پاپ آپ جدید کریسمس Biltmore (واقع در Legacy در ساختمان Biltmore).
 • خانه برای خرید تعطیلات: محبوب آشویل بازارهای صنایع دستی امسال به یک قالب آنلاین تغییر شکل داده است و به فروشندگان محلی امکان می دهد پیشنهادات خود را با مخاطبان بیشتری به اشتراک بگذارند. ویژه آنلاین را از دست ندهید نمایش و بگویید فروشگاه پاپ آپ تعطیلات (1 نوامبر تا 10 ژانویه 2021) و a “مهمانی در داستانها“رویداد از حیله گری بزرگ (راه افتادن 6 دسامبر)
 • راهنمای هدیه سازنده آنلاین آنلاین: خریداران تعطیلات که به دنبال الهام از هدایای خود به سرگردانی هستند ، نوک انگشتان خود یک راهنمای هدیه سازنده محور جدید دارند. جدید را مرور کنید کاوش کنید آشویل راهنمای هدیه تعطیلات یا برای اطلاعات کامل از سازندگان و داستان های آنها اینجا را کلیک کنید.

بسته های فصلی و پیشنهادی: S’mores & Gingerbread Sweeten تخفیف های سفر
علاوه بر تمام فعالیت های تعطیلات آشویل ارائه می دهد ، بسیاری از هتل ها ساخت بسته های فصلی برای افزایش آشویل تجربه. برای بسته ها و معاملات هتل های فصلی ، به این آدرس مراجعه کنید: https://www.exploreasheville.com/packages-deals/seasonal/.

 • با خنک شدن هوا ، از تماشای ساحل در تراس لذت ببرید تختخواب و صبحانه Pinecrest با آنها S’mores را آتش بزنید بسته بندی این بسته شامل یک استارت آتش ، چوب سخت ، سیخ و همه مواد ثابت کننده برای یک شب خوشمزه است.
 • شب را در مجلل سپری کنید مسافرخانه در Biltmore Estate و یک شب پذیرش و راهنمای صوتی شبهای کریسمس شمع با آنها را دریافت کنید کریسمس نور شمع بسته بندی علاوه بر پذیرش ، مهمانان صبحانه را در اتاق ناهار خوری و یک هدیه ویژه کریسمس Biltmore دریافت می کنند.
 • از تاریخ و تزئینات مجلل تعطیلات Omni Grove Park Inn با استفاده کنید خاطرات کوه تعطیلات بسته بندی علاوه بر کوکی شیرینی زنجفیلی به ازای هر میهمان ، از بوفه صبحانه در اتاق غذاخوری Blue Ridge لذت ببرید.

در باره آشول

 • احاطه شده توسط بلندترین قله ها در شرق ایالات متحده ، آشویل غرق در تاریخ طبیعی ، ماجراجویی زمستانی و میراث فرهنگی است – از جمله بزرگترین خانه آمریکا ، بیلتمور و درایو منظره مورد علاقه آمریکا ، Blue Ridge Parkway (که تلاقی می کند) آشویل در چندین نقطه)
 • دور در قله های کوههای Blue Ridge ، آشویل در وسط دریای شرقی دریا واقع شده است (البته تقریباً تا آنجا که می توانید آب نمک داشته باشید و با این تعریف مطابقت داشته باشید) و برای 50 درصد مردم تقریباً یک روز رانندگی یا کمتر است.
 • در مقایسه با کوههای شمالی ایالات متحده و غربی ، آشویل برای زمستان های معتدل خود شناخته شده است. بارش برف سالانه به طور متوسط ​​حدود 12 اینچ است و رویدادهای منفرد به ندرت بیش از 6-8 اینچ دارند.
 • کیوسک های مرکز شهر و اشویل خرس ایمنی غریب یادآوری بازدید کنندگان است که کارولینای شمالی نیاز به ماسک در داخل و خارج ، از جمله پیاده روهایی است که فاصله اجتماعی را نمی توان حفظ کرد. اطلاعات مربوط به اقدامات ایمنی مشاغل محلی و مسئولیت مشترک بازدید کنندگان را می توان از طریق “اشویل مراقبت می کند تعهد خود را حفظ کنید

SOURCE کاوش کنوانسیون اشویل و بازدید کنندگان

لینک های مربوطه

http://www.exploreasheville.com