سه نکته ای که مسافران باید در مورد تست COVID-19 و بیمه سفر بدانند

ST پترزبورگ ، فلوریدا، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – اکنون برخی از ایرلاین ها و فرودگاه ها آزمایش سریع COVID-19 را برای استقرار مسافران مورد نیاز برای نشان دادن آزمایش منفی در مقصد خود ارائه می دهند.

اما اگر یک مسافر قبل از سفر تست مثبت دهد چه اتفاقی می افتد؟ سایت مقایسه بیمه سفر ، Squaremouth ، سه نکته را که مسافران باید در مورد آزمایش COVID-19 و بیمه سفر بدانند ، خراب می کند.

همه سیاست ها شامل لغو قرارداد با ویروس کرونا نیستند
بیمه نامه های مسافرتی انتخابی شامل پوشش لغو سفر در صورت مسافر یا خانواده آنها قبل از عزیمت با ویروس کرونا می شود و نمی تواند سفر کند. این مزیت می تواند مسافرانی را که باید سفر خود را لغو کنند ، جبران کند.

از همان زمان پانزدهم اکتبر، 38 سیاست در Squaremouth.com وجود دارد که شامل این پوشش لغو است.

نتایج مثبت COVID-19 ممکن است فوراً مزایای لغو را جبران نکند
در بسیاری از بیمه نامه های مسافرتی برای اعمال مزایا به پزشک مستلزم راهنمایی در مورد سفر نیاز است. در این حالت ، ممکن است نتیجه مثبت آزمایش ویروس کرونا برای ایجاد پوشش کافی نباشد.

مسافرانی که از نظر آزمایش مثبت هستند باید قبل از لغو سفر خود ، در اسرع وقت با پزشک تماس بگیرند. پزشک می تواند اسنادی را ارائه کند که در صورت ادعای مسافران مورد نیاز باشد.

هزینه آزمایش COVID-19 هزینه بیمه ای نیست
بیشتر بیمه نامه های مسافرتی هزینه آزمایش COVID-19 قبل از عزیمت را پوشش نمی دهند ، حتی اگر مقصد آنها برای ورود به نتیجه آزمون منفی COVID-19 نیاز داشته باشد.

اگر مسافر از نظر پزشکی ملزم به شرکت در آزمون COVID-19 هنگام مسافرت باشد ، بسته به خط مشی ممکن است این هزینه بازپرداخت شود.

منابع کلیدی فعلی:

Squaremouth.com ایجاد کرد Coronavirus Pandemic مرکز رویدادهای کنونی که روزانه با پوشش بیمه مسافرتی موجود و پاسخ به س FAالات متداول با تکامل همه گیر COVID-19 به روز می شود.

درباره SQUAREMOUTH

SQUAREMOUTH بیمه نامه های سفر را از هر ارائه دهنده عمده بیمه سفر در مقایسه می کند ایالات متحده. با استفاده از موتور مقایسه Squaremouth و بررسی مشتری های شخص ثالث ، مسافران می توانند تحقیق کنند و بیمه نامه های سفر را در کنار هم مقایسه کنید. اطلاعات بیشتر را می توانید در سایت www.squaremouth.com بیابید.

کارشناس مبحث موجود:

کسارا بارتو
[email protected]

منبع Squaremouth

لینک های مربوطه

http://www.squaremouth.com