سوبارو برای تولید بینایی نسل جدید Veoneer را انتخاب می کند

استکهلم، 1 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت فناوری خودرو Veoneer، Inc (NYSE: VNE و SSE: VNE SDB) برای معرفی نسل جدید EyeSight در سوبارو لوورگ جدید با Subaru همکاری کرده است. Veoneer شروع به تولید سیستم هایی برای ژاپن بازار از اواخر امسال شروع می شود.

وونیر به دلیل تجربه در سیستم های دید استریو و قابلیت های طراحی مکانیکی و نوری توسط سوبارو انتخاب شد. این تجارت در موارد عقب مانده قبلی اعلام شده Veoneer گنجانده شده است. نسل جدید سخت افزار EyeSight یکی از انواع وینر 4 استهفتم تولید سیستم دید استریو ، برای دستیابی به مشخصات اصلی سوبارو ، مجدداً مهندسی شده است.

سوبارو اولین بار EyeSight را در سال 2012 در ایالات متحده معرفی کرد که به یک سیستم پیشرو در صنعت خودرو تبدیل شده است. نسل جدید EyeSight دارای دو دوربین است که بر روی طراحی خط پایه نصب شده است و امکان تشخیص بهتر عابران پیاده و وسایل نقلیه در تقاطع ها و جاده های منحنی را فراهم می کند. این سیستم میزان دید را دو برابر می کند و وضوح تصویر را نسبت به نسل های قبلی به طور قابل توجهی افزایش می دهد. این سیستم همچنین از مقاومت نوری و سختی مکانیکی بیشتری برخوردار است که ضمن حفظ بسته طراحی جمع و جور ، عملکرد تشخیص را بهبود می بخشد. الگوریتم های میزبان پردازنده Xilinx Zynq XA در بسته سیستم یکپارچه شده است که توسط سوبارو ساخته شده است.

وی می گوید: “ما افتخار می کنیم که در نسل بعدی سیستم EyeSight برای کاملا جدید Levorg با سوبارو همکاری کرده ایم.” جان کارلسون، رئیس ، رئیس و مدیر عامل شرکت Veoneer. “Veoneer پیشگام صنعت در سیستم های دید استریو است و مفتخر است که سفارشی نسخه ای را طراحی کند که در قلب راه حل های ADAS سوبارو باشد.”

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

توماس یونسون
ارتباطات EVP و IR
تلفن +46 (0) 8 527 762 27

ری پکار
روابط سرمایه گذار VP
تلفن +1 (248) 794-4537

Veoneer، Inc. یک رهبر جهانی در زمینه فناوری خودرو است. هدف ما ایجاد اعتماد به تحرک است. ما نرم افزار ، سخت افزار و سیستم های پیشرفته ای را برای حفاظت از سرنشینان ، سیستم های پیشرفته کمک رانندگی و رانندگی مشترک و خودکار به OEM ها در سطح جهان طراحی ، تولید و فروش می کنیم. دفتر مرکزی آن در استکهلم سوئد، وونیر 7،100 کارمند در 13 کشور دارد. در سال 2019 ، فروش به 1.9 میلیارد دلار. این شرکت در حال ساخت یک میراث نزدیک به 70 ساله توسعه ایمنی خودرو است. در سال 2018 ، Veoneer به یک شرکت مستقل و قابل معامله عمومی تبدیل شد که در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: VNE) و در Nasdaq Stockholm (SSE: VNE SDB) فهرست شده است.

بیانیه بندر امن: این نسخه شامل گزاره هایی است که واقعیت های تاریخی نیستند بلکه عباراتی آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 هستند. این بیانیه های آینده نگر شامل مواردی است که به فعالیت ها ، رویدادها یا تحولاتی می پردازند که Veoneer، Inc یا مدیریت آن معتقد است که ممکن است در آینده رخ دهد. تمام اظهارات آینده نگر براساس انتظارات فعلی ، فرضیات مختلف و / یا داده های موجود از اشخاص ثالث است. انتظارات و فرضیات ما با حسن نیت بیان می شود و معتقدیم که مبنای معقولی برای آنها وجود دارد. با این حال ، اطمینان حاصل نمی شود که چنین گزاره هایی آینده نگرانه تحقق می یابند یا درست بودن آنها ثابت می شود ، زیرا اظهارات آینده نگر ذاتاً در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث تفاوت نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای آینده شود از نظر نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از جمله اظهارات آینده نگر است. خطرات ، عدم اطمینان و عوامل دیگر ممکن است باعث شود نتایج واقعی از آنچه در بیانیه های آینده نگر ذکر شده است ، از جمله شرایط اقتصادی عمومی و نوسانات در بازار جهانی خودرو متفاوت باشد. برای هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه مندرج در این یا هر سند دیگر ، ما ادعا می کنیم از بندرگاه امن برای اظهارات آینده نگرانه مندرج در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 حمایت می کنیم و هیچ تعهدی برای بروزرسانی عمومی یا تجدیدنظر در مورد آینده نمی پذیریم – به استناد اظهارات با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده ، مگر در مواردی که قانون لازم دارد.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/veoneer/r/subaru- گزینه-های-انتخاب-برای-تولید-نسل-جدید-چشم انداز ، c3208391

SOURCE Veoneer